Skoči na vsebino

Sledilnik za motor


Priporočene objave

Maus pa to se ja ne pocne na prvem zmenku ;)

Bom se mal poskilil v navodila, ampak nisem nikjer zasledil, da bi pisalo na koliko casa poslje. 

Ima pa moj kao samo 3 stopnje obcutljivosti. 1 najbolj obcutljiva, 3 najmanj. Je pa cisto odvisno, vcasih ga samo malo prestavis in poslje, ko gre pa v 'sleep mode' (lucka neha utripat) ga je pa treba mal bol ruknit, ceprav je nastavljen na najvecjo obcutljivost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, gebre pravi:

Maus pa to se ja ne pocne na prvem zmenku ;)

Bom se mal poskilil v navodila, ampak nisem nikjer zasledil, da bi pisalo na koliko casa poslje. 

Ima pa moj kao samo 3 stopnje obcutljivosti. 1 najbolj obcutljiva, 3 najmanj. Je pa cisto odvisno, vcasih ga samo malo prestavis in poslje, ko gre pa v 'sleep mode' (lucka neha utripat) ga je pa treba mal bol ruknit, ceprav je nastavljen na najvecjo obcutljivost.

aha ... pol ni TK106 ... jaz imam 9 stopenj občutljivosti ...

pol pa res zna bit na cca 3 minute .... probi, zrukaj pa mal štopi .... tok da vsaj približno veš kok je reakcijski čas ;)

p.s.

sj bi js jedu, ti bi pa TK-ja gledu ... in tojeto :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi pol delal ga tudi jaz pokažem!  :lol1: če pa ne bi maus vse pojedel bi pa še jaz po hrani pajsnil... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes dobil novo pošiljko od carine in komplet tako kot mora biti!   Če dela bom preveril pozneje. Kaj pa vi ste dobili novo pošiljko, dela???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, ti si še zmer u igri za šejkerje,. sm dobu druzga že precej nazaj pa nism niti probu. tole s polnjenjem in skrivanjem nimam naštudiran pa se mi ne da....

sem pa kupu xena alarm lock. dejansko piska ob muvu. niti ne naglas. ene 10 sek pa neha. če npr s cuno zamašiš un del se zvok zlo ublaži.... za 130eur bi mogla bl tult.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa sej ne moreš verjet .... Človek je imel 99,1 % na E-bayu in spet nisem dobil TK-106 :blush: Že za tadruzga sem izvisel .... sedaj je celo napisal, da ne pošilja v Slovenijo ... Dobil negativno oceno na vseh področjih, pa se mu spoh ne pozna...

Do včeraj bi moral biti doma, danes sem že dobil denar nazaj na račun... Dost mam jest teh Kitajcev..

Ne grem se več :twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so tile rižotarji tudi tako razočarali, da še drugega sploh pogledal nisem... sem pa dobil komplet, če pa dela pa ne vem...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, solorider said:

Mene so tile rižotarji tudi tako razočarali, da še drugega sploh pogledal nisem... sem pa dobil komplet, če pa dela pa ne vem...

! isto. sam fliknu sm ga nekam, nej grejo u kur**

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, UnionJack pravi:

! isto. sam fliknu sm ga nekam, nej grejo u kur**

Pol še dobr, da ga nisem dobil ... 2x :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, HD-Dyna pravi:

Pol še dobr, da ga nisem dobil ... 2x :blush:

saj to je to, ko dobiš drože še ni garadt, da bo delalo :mad:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bolj kot gps zaleže nalepka:

Če me ukradeš boljše da te moj gazda ne najde.

Itak če ti že uspe kaj izsledit in se zaneseš na policijo bo prej zrjavelo vse skupaj kot da se ti bodo posvetli.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi bil boljši naslov teme:

kanta za sledilnik za motor

 

samprašampress :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Tole sem danes kupil. Ne vem, al bolj za hec, al za res.
Bom montiral in videl, kako deluje. Upam, da deluje, da nisem vrgel cekinov v smeti ;)

Popravljeno . Popravil GO_Tomi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, GO_Tomi pravi:

Tole sem danes kupil. Ne vem, al bolj za hec, al za res.
Bom montiral in videl, kako deluje. Upam, da deluje, da nisem vrgel cekinov v smeti ;)

Predvidevam, da boš dal predplačniško SIM?

Koliko ta zadeva prazni akumulator?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno tako kartico, k potegne tudi v tujini ;)
Koliko elektrike popije pa ne vem. To je eno od vprašanj, ki jih imam ...
Je treba probat ... zato sem tudi kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GO_Tomi pravi:

Tole sem danes kupil. Ne vem, al bolj za hec, al za res.
Bom montiral in videl, kako deluje. Upam, da deluje, da nisem vrgel cekinov v smeti ;)

Tudi, če ne bo delovalo ima res dobro ime:sleep2:

Drugače pa imam podobno zadevo in ti povem, da deluje!

Popravljeno . Popravil Maximus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še kot zanimivost, če je kdo podvomil o delovanju, glede na zelo nizko ceno: tule prodajajo isto zadevo za 336,75 $. Sedemnajst krat dražje. In nedvomno je narejen v isti tovarni na Kitajskem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni. Iščem gps tracker za varovanje motorja. Vem, da ni 100% zaščita, vendar vseeno bi lažje spal, če bi lahko preverjal ali se motor še vedno nahaja tam kot mora. Skratka, iščem neko varianto, ki bi jo imel nekje pod sedežem. Ker je kar nekaj teh naprav na trgu me zanimajo če ima kdo izkušnje z sledečo: 

TK106 ali TK102b 

 

Predvsem me zanima uporabnost in koliko časa drži  baterija? 

 

Hvala za odgovore.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

nova aplikacija, ki jo razvija naš član:

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ti to ne pomaga! 

Kolega je imel sledilec in so mu skuterja naložili v kombi, kateri je z notranje strani na debelo obložen z alu foljo. Vso nalaganje je posnela varnostna kamera. Kapuce pa so skrile obraze. 15 sekund, trije uigrani lopovi in pa, pa skuter. Zadnja GPS sled iz garaže ker je sledilec umolknil.

Če se prav spomnim so športnemu novinarju Davidu Stropniku lani prav tako ipod varnostne kamere garažne hiše POP tv odtujili Bemfo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!