Skoči na vsebino

Zimska moto igra


sebar

Priporočene objave

Dragi motosvetovalci/ke,

V teh temnih časih zimskega ne-motoriziranja in siromaške forumske aktivnosti predlagam, da se lahko skupaj vsaj pretvarjamo, da imamo veter v laseh in mušice med zobmi. Kar predlagam je preprosta igra z motorističnim pridihom. Ideja gre nekako takole:

Jutri se sestaneš z neimenovano veliko živino iz sveta motociklizma. Za kar najboljši prvi vtis si boš kupil/a motor, ki bo kar najbolje prikazal tvojo neizmerno strast in poznavanje vsega z dvema kolesoma in agregatom. Napiši zakaj bi se odločil/a za določen model in kakšno sliko misliš, da bi s tem narisal/a o sebi.

Motor moraš poiskati na enem od slovenskih portalov za dotične zadeve, tvoj proračun pa se giblje med 2000 in 4000 evri. Ob objavo dodaj tudi sliko oglasa (da se podatki ne izgubijo v primeru izklopa oglasa). Če uporabljaš Microsoftova okna predlagam, da za sliko uporabiš »Snipping tool«.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Osebno bi se na srečanju narisal s temle v-stromom. To pa zato, ker je zadržan in diskreten. Nikoli se ne bohoti ali pretvarja, da je kakorkoli najboljši ali, da potrebuje odobravanje drugih. On je tu, da opravi svojo nalogo. Ne glede na zahtevnost.

Link: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10374316&show=1

Capture.PNG

Popravljeno . Popravil sebar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys 650, en in edini, ni dvoma. Slika ni potrebna, ker ga vsi poznajo.. Pade pa v ta cenovni rang. 

 Veliko moto živino bi pa popolnoma zmedel, ker ne bi vedel kaj naj si misli o meni. Na koncu bi mu pa še pamet solil. :D

Kakšno sliko o sebi bi s tem ustvaril? Nikakršno. Če ne verjameš preberi temo o Versys-u. Enak motor, zelo različni lastniki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa za v "kr neki" ... enmu modu reci da ti prestavijo .. lahko ti jo dajo pa v "ljubezen" :P

drgač pa . jaz bi šel s štirko je zame mogoče vrednost okol 4000e ... če sem skromen .. tako da če nebi vedel kaj je tomos se nimava kaj pogovarjat ..slika v avatarju.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 minutes ago, Kmet2 said:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9821039&show=1

Cena cca 4000

To pa zato ker je vzdržljiv in robusten ,neobčutljiv na udarce :P

Je kakršen je in zaradi tega mnogim nevšečen !

Vedno pa pride tam kamor želi .

Skoraj popoln par, manjka samo še status "starodobnika"  :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, sebar pravi:

Skoraj popoln par, manjka samo še status "starodobnika"  :OK:

Sam ga že mam saj sem kar 6 let starejši kot motor....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa moji - registrirani in vozni - enosledniki imamo skupaj 134 let..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Joker pravi:

Vidim, da sva kar istih let...:beer2:

zdej ne vem no..na hitri pogled si ene 15 let že u penziji :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od registriranih se za tremi pikami skriva APN 6 (1983). Prvi in edini lastnik!  Kros motorjev, ki jih pač ne morem registrirat, ne štejem. Pa skrbno skrivam tudi svoja častitljiva leta... :blush:

Sem šel še enkrat računat pa ugotavljam, da sem pravzaprav celo starejši! :ras:

Na, z lepim se hvalim...:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Joker pravi:

Od registriranih se za tremi pikami skriva APN 6 (1983). Prvi in edini lastnik!  Kros motorjev, ki jih pač ne morem registrirat, ne štejem. Pa skrbno skrivam tudi svoja častitljiva leta... :blush:

Sem šel še enkrat računat pa ugotavljam, da sem pravzaprav celo starejši! :ras:

Na, z lepim se hvalim...:headbang:

kava jutri - luna vransko :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, thumper pravi:

kava jutri - luna vransko :OK: 

 

No go... Danes samega sebe srečujem! Motorjev še pobožati nisem uspel. kaj šele na kurbl pritiskat. Bo treba kdaj drugič... Z veseljem!:kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no saj jaz se pa tud pod razno nisem smel peljat ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!