Skoči na vsebino

Honda XRV 750 Africa Twin


Climber

Priporočene objave

V primerjavi s ceno ENEGA originalnega prednjega diska za TA (cca. 350 € :shock: :evil: ) so za AT pol cenejši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motorradonlineshop.com/africatwin/ je nemška spletna trgovina. Zbrano imajo ogromno (potrošne in nadomestne) robe za Afrike. Cene so najnižje kar sem jih kje zasledil. (Sprednji disk (1 kom) že za 95€. MRA vario vetrobran = 139€ - samo da spomnim, v HG Beljak so me zanj oropali za 175€)

Kupovanje originalnih rezervnih delov se mi zdi, milo rečeno, nepotrebni luksuz. Sploh če se na trgu dobijo neoriginalni in če je motor star nekaj let (in če ti jih ne plača zavarovalnica).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja folks! :wink:

me zanima kaku olje stavste notr, pa po kaki ceni ga dobiste? :?:

jest stavm shell advance-ultra po dva jurja/lit :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma sem smotan... sem novo temo odprl, namenjeno je pa na "Africo"! Je pa tlele se enkrat! Sorry

Ojla!

Katere gume imate na prednjem kolesu? Narocil sem M Anakee, pa je zadnja samo 130/80 v SLO prisla :(! Tourance pa dim. 90/90 21 v SLO prodajajo samo v "S" hitrostni izvedbi! Ali to zadostuje??

Pa prosim za hiter odgovor ;) Sezona uhaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, S je do hitrosti 180kmh... torej, za Afriko dovolj... Jaz uporabljam Dunlop Trailmax, ki imajo hitrostni razred T (se mi zdi)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, S je do hitrosti 180kmh... torej, za Afriko dovolj... Jaz uporabljam Dunlop Trailmax, ki imajo hitrostni razred T (se mi zdi)...

Trailmax... katere? TT ali D 604 TL? Katere so bolj cestne? Si zadovoljen z njimi? Katere si imel prej?

Ne, ni kviz ;), samo informacije potrebujem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma sem smotan... sem novo temo odprl, namenjeno je pa na "Africo"! Je pa tlele se enkrat! Sorry

Ojla!

Katere gume imate na prednjem kolesu? Narocil sem M Anakee, pa je zadnja samo 130/80 v SLO prisla :(!  Tourance pa dim. 90/90 21 v SLO prodajajo samo v "S" hitrostni izvedbi!  Ali to zadostuje??

Pa prosim za hiter odgovor ;) Sezona uhaja...

Sedaj imam gor drugi komplet M-tourance (prej Mic-T66, pa Trailmax), pa sem od teh z Metzelerkami najbolj zadovoljen, edino kar bom v bodoče pazil je, da ne bom spet kupil kakšne Made in Brazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ma sem smotan... sem novo temo odprl, namenjeno je pa na "Africo"! Je pa tlele se enkrat! Sorry

Ojla!

Katere gume imate na prednjem kolesu? Narocil sem M Anakee, pa je zadnja samo 130/80 v SLO prisla :(!  Tourance pa dim. 90/90 21 v SLO prodajajo samo v "S" hitrostni izvedbi!  Ali to zadostuje??

Pa prosim za hiter odgovor ;) Sezona uhaja...

Tourance je dobra guma za potvanje, posebno v dveh osebah z naloženim mopedom-zdrži fullllll. :idea:

Jest sm s tourancom prevozil celo Skandinavijo (10 000 km) v dveh osebah, pa je zadnje ostalu še več ku polovico,prva pa je bla še ku nova.Drugače drži dobro tudi po mokrem, v mejah normale, pa izredno lepo se obrablja. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! Se pa od zdej naprej poznava! :wink:

BTW: Ali ima kdo kaj iskusenj z Mitas gumami?? (E 08) Jazon, ti si jih enkrat omenjal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! Se pa od zdej naprej poznava! :wink:  

BTW: Ali ima kdo kaj iskusenj z Mitas gumami?? (E 08) Jazon, ti si jih enkrat omenjal??

Jest sm trenutno naročil E09, žal se za XRV ne dobi 140/80-17(nima na zalogi uvoznik), zato sem se odločil da dam gor kr 130. :roll:

Drugače super gume,prevozil z njimi cca 30 000 z XT-jko ,razen cestni model (profil dunlop D604) se mi je zadnje čase nekal lupil,pa sem dvakrat na polovici reklamiral, tako da sem imel vedno nove :D .Gled držanja odlično razen v psihi. Kar se tiče offroad-a so gume prva liga za pravo ceno. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, S je do hitrosti 180kmh... torej, za Afriko dovolj... Jaz uporabljam Dunlop Trailmax, ki imajo hitrostni razred T (se mi zdi)...

Trailmax... katere? TT ali D 604 TL? Katere so bolj cestne? Si zadovoljen z njimi? Katere si imel prej?

Ne, ni kviz ;), samo informacije potrebujem :)

Mislim, da so TT (bolj grob, offroad profil). Z njimi sem zelo zadovoljen. Po moje je idealna guma za mrzle dni. Drzi zelo dobro. Poleti pa je mehkejsa in rahlo drsi... zdrzi pa okoli 10.000 km... se mi zdi... Prej sem uporabljal Metzeler Enduro 4 (z kompletom naredil tudi do 16.000 km, od tega 12.000 km polno nalozen t dvema osebama). Guma je odlicna, ampak draga. Michelin T-63 je tudi odlicna guma, zdrzi manj (okoli 6.000), drzi pa kot lepilo (v suhem :) )... je pa zeeeelo glasna 8)

Premisljujem tudi o Mitasu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dobil Mitas 140/80-17 pri Todivu v Šenčurju lani jeseni, namontiral na XTZ 750 in .... prodal motor.

Jebiga, rabil denar za nov moped (ki je že v garaži).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil Mitas 140/80-17 pri Todivu v Šenčurju lani jeseni, namontiral na XTZ 750 in .... prodal motor.  

Jebiga, rabil denar za nov moped (ki je že v garaži).

ma, :evil: imajo kje na zalogi mogoče E09 140/80-17 :wink:

ma kaj ima tvoj moped rumen sitz :?:

trekker :idea: thanx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zalogo te gume ti težko kaj rečem, jaz sem jo mel naročeno kar nekaj mesecev in že skoraj obupal. So jamrali, da zelo težko dobijo te dimenzije. Med tem časom sem pobaral še uvoznika (Bartog) in me je deklica na drugi strani telefona vprašala, če je to guma za traktor ...

Moped ma rumen zic, ker ni več XTZ, je Adventure.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma same krave :wink:

čuj :lol: jest jmam pa še zdej une puše inu mikrofilme od zadnje vilce , ki si mi jh an bot dal :!: če boš kej rabu :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!