Skoči na vsebino

Bočna prikolica za motocikle


Moto32

Priporočene objave

Nisem vedel ,sam vseno pri novem nudijo 24 mesečno garancijo pa nej se kvar ........baje da se tud novi  bmflni zelo kvarijo :D

Vidiš tako to gre če veliko prebiraš forume,če si ga pa lastiš pa sam nisem imel nobenih okvar.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno "neumestno" vprašanje: Zakaj si raje ne kupiš kabrioleta? Rabljeni niso pretirano dragi, izbira je boljša, kakšne bistvene razlike v vožnji ne vidim, udobje, varnost... pa je neprimerno boljša (in kakor sledim temu, več kot eno sezono to tako ali tako ne bo aktualno) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, franc pravi:

Eno "neumestno" vprašanje: Zakaj si raje ne kupiš kabrioleta? Rabljeni niso pretirano dragi, izbira je boljša, kakšne bistvene razlike v vožnji ne vidim, udobje, varnost... pa je neprimerno boljša (in kakor sledim temu, več kot eno sezono to tako ali tako ne bo aktualno) .

lp

Če bi si omislil prikolico katero sem prilimal link lahko prikolico snemem ko pripeljem ženo in psa na morje in potem sam nažigam okrog ,ker žena je motorist bolj tako ko se vse poklopi gre drugače se pa rajši vozi z mano . Mi je pa nesmisel imeti še tretji motor .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa vlečne prikolice? V tem stilu

21-15.jpg.8cac204b50d6fbdbea8754f9cbeb71

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, jany said:

Kolikor sam vem je edina možnost homologacija v tujini v eu in potem še pri nas da to potrdijo, isto tako delajo z avti ki jih uvažajo iz amerike, najprej v Nemčijo ali Belgijo na homologacijo in nato pri nas to potrdit da lahko to furaš v Slo. Je pa časovno to kar projekt.

To kupiš če sovražiš ženo pol pa še kako makedamsko furco odpelješ pa mešanco malo bolj bogato nastaviš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Prehitro je prodal

 

P1010879.jpg

Sej mu paše, tehnika ista ko za časa 2WW:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Prehitro je prodal

 

P1010879.jpg

Ja, kej češ....majstr že šraufa versysa....vidiš da ga ma na klocnah :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tej škatli se pa jaz ne bi peljal, sicer me pa tudi na zadnji sedež zlepa ne spraviš. Vsa čast našim sovoznicam. 

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

Kaj pa vlečne prikolice? V tem stilu

21-15.jpg.8cac204b50d6fbdbea8754f9cbeb71

 

Koliko sledno je tole vozilo? A je tri?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Igi Pop pravi:

V tej škatli se pa jaz ne bi peljal, sicer me pa tudi na zadnji sedež zlepa ne spraviš. Vsa čast našim sovoznicam. 

Koliko sledno je tole vozilo? A je tri?

Če se prikolca odpne je enosledno, ker se za prikolico potem zgubijo vse sledi, kapišiš? :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

Kaj pa vlečne prikolice? V tem stilu

21-15.jpg.8cac204b50d6fbdbea8754f9cbeb71

 

?? po nekaj urah vožnje v tem, si verjetno konkretno omamljen ( zastrupljen ) od izpušnih plinov ??

Verjetno je bolj mišljeno za vožnjo prtljage.

Popravljeno . Popravil Vezalka
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neeee, vidiš da ma auspuhe obrnene navzven, da ne fenta božička :OK:

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj ne bo sitna

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vse od skuterja do Golde in bemflove GT so že obesili stransko prikolico,od terencev sem videl KLRja..Ugotoviti moraš samo koliko cvenka ,časa in zdravja si pripravljen v to vložit.Mogoče ja za zdravje povprečnega Slovenca bolj primerno poleg klasičnega motorja imeti kar en "tapravi" prikoličar,če si ga res želi..

Kmet naj se ti sanje v 2016 uresničijo ali pa odplavajo v pozabo

Tle pa je ideja za tiste kmete z velikimi družinami:

 

Sidecar-122.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če je tako preprosto pripenjati/odpenjati prikolico (če sem dobro gledal ima zavoro) . Nisem strokovnjak za prikoličarje, ampak še vsi ki sem jih videl so imeli "drugačen" prednji konec (verjetno obstaja nek razlog za to) . Ti pa vsekakor privoščim, da bi se ti to izšlo.

Drugače ti pa še vedno ostane možnost: prikolica za motor (pa jo pripneš za avto) .

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Kmet2 said:

Če bi si omislil prikolico katero sem prilimal link lahko prikolico snemem ko pripeljem ženo in psa na morje in potem sam nažigam okrog ,ker žena je motorist bolj tako ko se vse poklopi gre drugače se pa rajši vozi z mano . Mi je pa nesmisel imeti še tretji motor .

Tole komot rešiš s kombijem. Vsaj meni se kombi izvrstno obnese kot letalonosilka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem fantu ne gre tolk za to prikolico, da bo z njo prevažal tovor al kaj podobnega, ampak želi stransko prikolico,

ki bi jo lahko odpel ali zapel in če že bi peljal še koga v stranski prikolici.

No jaz bi izbral kaj tazga, če že: http://www.kalich.de/html/und-oder.html

se mi zdi zanimivo zato, ker je motor še zmer motor, prikolico pa tudi lahko odpneš in pripneš dokaj hitr.

Je pa res, da nekateri proizvajalci zahtevajo potem predelave na motorju(druge prve vilice, prva feltna, močnejše bremze spredaj...) ampak je spet odvisno od tipa bočne prikolice.

Druga stvar, ki pa je trenutno pr men še totalna tema je pa naša homologacija. To da dobiš nemški ali tuji certifikat ni dvoma, po pravici povem, pa mi ni najbolj jasno kako bi to rešil z našo homologacijo. Zna se zgodit, da bi pršu še zmeraj skoz kot enosledno vozilo al bi se najdu nekdo ki bi ti hotu nardit povsem novo homologacijo kot dvosledno vozilo.

To so samo moji pomisleki, ki bi jih jaz defenitivno prej razčistu preden bi šel v to.

Drugače pa me lahko kontaktiraš, pa mal razložiš tvoje želje pa bom mal povprašat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!