Skoči na vsebino

Bočna prikolica za motocikle


Moto32

Priporočene objave

...večina teh nemških ima predelavo prednje gume, vilc in bremz na stalno prikolco. so hudi samo niso za lokalno avtonomijo.

takle wing, če se ne motim je meu builder pa ga vpraš za tehniko....

nima rikverca, prau da ga u izi rineš, pomoje morš useen mal razmišlat kam zapelat...

kot piše je 7/86, seprav bo starodobnik in maš pol brez dajatev, drgač je pa tko k vegeta, rajs greva na kavo ta teden.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, UnionJack pravi:

...večina teh nemških ima predelavo prednje gume, vilc in bremz na stalno prikolco. so hudi samo niso za lokalno avtonomijo.

takle wing, če se ne motim je meu builder pa ga vpraš za tehniko....

nima rikverca, prau da ga u izi rineš, pomoje morš useen mal razmišlat kam zapelat...

kot piše je 7/86, seprav bo starodobnik in maš pol brez dajatev, drgač je pa tko k vegeta, rajs greva na kavo ta teden.

Dej se slišva:Dda tukaj ne razpredava ....te zvrcem čez teden ko bom vse poštudiral ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo šu pogledat ,možak zelo nefleksibilen za dogovore okrog cene zato slabo kaže ,vse bolj se nagibam Uralu ali kaj podobnega ......je pa inpozanten motor,sam to ne paše meni na kožo :)

 

a7aac7a5-298a-424a-8e7c-ea29ba15e818.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Snecer pravi:

kaj pa če si prikolico za avto kupiš pa motor gor zadaj...

Zakaj pa ne če bi si to želel ....pa si ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Igi Pop pravi:

Saj ni pudl. Je skoraj bojni pes, ki je pripravljen na vse napore in ekstremne obremenitve.

pa tut rezervno gumo na prikolici zna zamenjat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

men bi se pes smilil, da ga sonce žge itd.

v avtu je klima, senca itd?

Ma ko se usedem na motor je že pr nogi in skače...rada se vozi,če bi držala tvoja bi se pes kar tresel ko bi ga dal na motor . V avtu se ne mara vozit ,pa je nimam v kakšnem boksu ,je na zadnjih sedežih .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Igi Pop pravi:

Saj ni pudl. Je skoraj bojni pes, ki je pripravljen na vse napore in ekstremne obremenitve.

sliši drugače od človeka...kot da bi tebe dali za motor rekreativca...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

sliši drugače od človeka...kot da bi tebe dali za motor rekreativca...

 

Ma to je butični pes ,ne sliši ne vidi sam brikete troši pa vozu bi se ......isti gospodar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

Čelado si ji že nabavil? :)

Ne rabi ,ma trdo bučo kot gospodar ,on jo tud nosi sam da kazni ne dobi :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :hmm:

...busanc bi vprašal:

Šta si reko?

...tvrdu glavu...ili tvrd u glavu...

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Zivnorc pravi:

... :hmm:

...busanc bi vprašal:

Šta si reko?

...tvrdu glavu...ili tvrd u glavu...

:P

 

oboje:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rad bi posnel carinike in njihovo reakcijo če boš kdaj šel čez mejo in dal dve osebni in še živalski potni list :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj psa k babo ... baba te zna ornk napizdit in še usekat .. pa če ni prevroče, je prehladno ... nikol prav ... ps pa sam laja ... :jezik: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, motolover pravi:

Predvsem mora biti zabavno stati na meji pri plus 35 in več in čakati v koloni med avtomobili. Kuža bo presrečen.

 

Dvomim, da kmet2@ kje stoji in čaka :)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, motolover pravi:

Predvsem mora biti zabavno stati na meji pri plus 35 in več in čakati v koloni med avtomobili. Kuža bo presrečen.

 

Načeloma menim da mu nebo hudo vroče sploh med vožnjo :D 

 

Če ljudje puščajo otroke pri  40 v avtu na soncu mislim da temu psu ni hudega ;)  SPloh je to kratkodlaki in če ima vodo mu nebo nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

46 minutes ago, jany said:

Načeloma menim da mu nebo hudo vroče sploh med vožnjo :D 

 

Če ljudje puščajo otroke pri  40 v avtu na soncu mislim da temu psu ni hudega ;)  SPloh je to kratkodlaki in če ima vodo mu nebo nič.

Ljudje in psi umirajo v avtih, ker jih budale zaprejo notri. To ne spremeni dejstva, da pes lahko pogine zaradi udara vročine ko bo stal pol ure v koloni brez sence.  Dolžina dlake na prenašanje vročine ne vpliva. Madžarske pastirske pasme imajo ekstremno dolgo dlako, da lahko prenašajo ekstremne vročine in mraz v Pusti. Kratkodlaki dogovrstni psi in terierji najteže prenašajo vročino. Sploh takle Boston terier, ki je še zelo nervozen povrhu.

1 hour ago, Snecer said:

Dvomim, da kmet2@ kje stoji in čaka :)

 

S prikoličarjem ravno ne moreš mimo kolone, kjer si to zaželiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, motolover pravi:

Ljudje in psi umirajo v avtih, ker jih budale zaprejo notri. To ne spremeni dejstva, da pes lahko pogine zaradi udara vročine ko bo stal pol ure v koloni brez sence.  Dolžina dlake na prenašanje vročine ne vpliva. Madžarske pastirske pasme imajo ekstremno dolgo dlako, da lahko prenašajo ekstremne vročine in mraz v Pusti. Kratkodlaki dogovrstni psi in terierji najteže prenašajo vročino. Sploh takle Boston terier, ki je še zelo nervozen povrhu.

 

Takli psi težje prenašajo vročino zaradi kratke dihalne poti, če je pes pregret ga oviješ v mokro brisačo :) 

Sem dal nekaj šolanj o psih skozi pa veliko literature prebral :) 

30 minut stanja psu ne bo nič :) 

Si stal kdaj v usnju na soncu z motorjem ? mislim da je to dosti huje kot v prikolici :D 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... še zdej ne štekam...

...a to je zdej govora o bočni moto prikoilci...

...al o mobilni pasji uti....   :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!