Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

pred 1 uro, skalar36 pravi:

Ha. Sva šla lani z prjatlom, z kombijem na jadranko. Parkirava pred Lidlom v Novem vinodolcu, tam pa njegova Aprilia-nč, nula. Sva potem oživela z porivanjem. Mal kondicije.

Sva šla z drugmu parjatlam na Veliki Klek. Greva v Kranjski Gori  na kavico. Ko hoče potem vžgat motor-nič. Se kr pozna teža za porivat tale CBF 1000. Pa veš kok človeku vroče postane, ko je taka situacije, čeprov je zunaj zmerna temperatura!? Pa še za na maraton se bom lohk prjavu mam tok kondicije.

Jaz vedno najprej vžgem motor, potem se pa začnem oblačit. Se še iz vojske spomnem kva je 5 min oblačenja-takrat je pa motor ogret, da a loh že mal prtisnem.

 

Lidl Novi Vinodolski, moja 2. postojanka, naslednja je seveda Senj in v Prizni že pijan...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj otvoritev sezone, po Keltiki do Gorice. Je blo nad fajn po celi zimi. Srečali ene 10 motorjev in veliko biciklov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Ha. Sva šla lani z prjatlom, z kombijem na jadranko. Parkirava pred Lidlom v Novem vinodolcu, tam pa njegova Aprilia-nč, nula. Sva potem oživela z porivanjem. Mal kondicije.

Sva šla z drugmu parjatlam na Veliki Klek. Greva v Kranjski Gori  na kavico. Ko hoče potem vžgat motor-nič. Se kr pozna teža za porivat tale CBF 1000. Pa veš kok človeku vroče postane, ko je taka situacije, čeprov je zunaj zmerna temperatura!? Pa še za na maraton se bom lohk prjavu mam tok kondicije.

He he. Zadnjič na Počku čisto vesel CRF-ko iz kombija, obrnem ključ, bencin pumpa lepo bzzzz, štarter pa KH,KH, TRRRRRRR. Pa smo porivali. Pa pol še ene 2x, ker v takem primeru obvezno krepneš motor pri lazenju čez kako kamenje. Pa tud če ga drugače ne :slap:

 

pred 11 urami, motolover pravi:

Danes prijetno pimplanje na poligonu v stilu Gymkhane. V bistvu sem bolj gledal Zlatka kako raztura. ;)

Dobro mu gre. Se javim kdaj za poleg it... enkrat v tem tednu pripeljem domov CB-jko. Pol pa prvo na poligon malo povadit.

 

pred 11 urami, DinDiin pravi:

A gres lahko prostovoljno na barje pimplat?

Uradna verzija je, da je to poligon za avtošole. Ki plačujejo uporabo. Meni so do sedaj enkrat zaračunali (nekih 10 - 15€, se niti ne spomnim kolko), ponavadi pa se ustavim pri vratarju pa rečem, da grem malo potrenirat. Pa me spusti naprej brez kompliciranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jskrablin pravi:

Cesta dveh cesarjev, malo pred deponijo. Oz tam ko je avto sejem ob nedeljah.

Sej to je pod Lipco ,včasih je bilo drugje ,ampak se je te lokacije prijelo isto "Pod Lipco" ,tak da moj post ni bil hec :DAlko bo pa vedi iz prve ,sej je žabar.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Cesta dveh cesarjev, malo pred deponijo. Oz tam ko je avto sejem ob nedeljah.

Fak

Dobr odgovor na glupo pitanje.

Se najmanj 3x dnevno mimo vozim samo res nisem vedu :cry::photo::eek::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 3. 2016 at 20:05, nemo pravi:

gsaQyE.jpg

 

Najboljši kalamari pa so itak pr Županu .... Njam-njam !!!!

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, alko1 pravi:

Fak

Dobr odgovor na glupo pitanje.

Se najmanj 3x dnevno mimo vozim samo res nisem vedu :cry::photo::eek::whistle:

Jaz živim 2 km stran pa ne bi vedel če mi ne bi na Vranskem sooudeleženec tečaja povedal. Kekci smo, kaj češ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil njegov,se ti najlepse zahvaljuje,pol sva sla isto cez kras in na omv po telefon,mozakar zelo vesel.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

...ekola....prva furca letos.....

...fočk.... čeprav ne daleč...do tašče pa "spotoma" še na Rakitno pogledat....... je pa pasalo.

... abčutki BAŽANSKI... samo še ni tistega filinga, ko še leži sneg ob cesti...   :D 

 

20160314_165827.jpg

.

... tastar, dokler po Rakitni leži sam sneg ob cesti, ni nč hudga ... :eek:

... sam da si ti skoz na cesti ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Zivnorc said:

...ekola....prva furca letos.....

...fočk.... čeprav ne daleč...do tašče pa "spotoma" še na Rakitno pogledat....... je pa pasalo.

... abčutki BAŽANSKI... samo še ni tistega filinga, ko še leži sneg ob cesti...   :D 

 

20160314_165827.jpg

Kar srce zaboli ko vidim 15.3. da delate prve furce, jaz pa se že dober mesec in pol vozim vsak dan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Greencaj pravi:

Kar srce zaboli ko vidim 15.3. da delate prve furce, jaz pa se že dober mesec in pol vozim vsak dan :D

...tvoj problem....   :ras:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, DL650 said:

Danes so bili super vtisi. Žena ima jutri rojstni dan, pa sem ji kupil motor, tako da jo čaka v garaži. Ko bo prišla iz službe in se bo sparkirala bo verjetno presenečena, ko bo vidla zverinico v garaži. Priznat moram, da sem prvič v življenju vozil motor z ABS sistemom in moram reči ... SVETOVNO. Me je kar imelo, da bi se iz trgovine peljal 200km daleč okrog do doma.

23019297.jpg

Pa se ji kej sanja da bo zverinco dobila, ali je totalno presenečenje iz nič?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DL650 pravi:

Danes so bili super vtisi. Žena ima jutri rojstni dan, pa sem ji kupil motor, tako da jo čaka v garaži. Ko bo prišla iz službe in se bo sparkirala bo verjetno šokirana (pa so šli prihranki), ko bo vidla zverinico v garaži. Priznat moram, da sem prvič v življenju vozil motor z ABS sistemom in moram reči ... SVETOVNO. Me je kar imelo, da bi se iz trgovine peljal 200km daleč okrog do doma.

 

Uh, tole pa je darilo. Do konca dni boš deležen maximalnega crkljanja. Čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!