Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

Na nekaterih delih čisto bela od soli (najbolj čez Vrabče, do Štorij). Pesek je še prisoten, vendar v zelo majhnih količinah. Seveda, najbolj ob robih ceste. Iz Sežane proti Dutovljam in naprej pa se je zadeva že dodobra izprala. Najbolj sem užival od Dutovelj do Komna, saj je velika večina ceste suhe, pa tudi najbolj mi pašejo take zaprte ceste. Tako da sem se tudi malo "izživljal", vendar pa seveda vse v meji normale, saj so nekateri ovinki v osojnih legah pač še vedno, kljub soncu, deloma mokri.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po petih mesecih abstinence sem naredil prvih okroglih 100 km letos. MMMMMM....je pasalo. Aja od tega je bilo 15 z testno Afriko.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, tonystx pravi:

Daj nam informacije kakšno vreme imate v Brjah in če ste že posušil ceste. Da bo jutri kakšen prispevek !

Ma iz pojstle ne vidim glih delč :angryrant2:

 

Mi pa sporoča obveščevalna, da je pred nekej dnevi dežek vse opral, teta Burja spihala listje, glede na današnji čudovit dan pa je sonček sigurno že zelo dobro vse posušu :yea2:

Tko da.....če hočeš en štamprli unga iz ta zgornje fotke, kar prleti mimo. :quad:

 

Ps: za "stranske učinke" ne odgovarjam :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je v LJ tako, ni hudič, da je tudi dol. Včeraj sem imel od doma do Vikija čisto suho cesto. Vožnjo čez gozdove do Postojne sem preskočil po AC. Tam še dolgo ne bo suho.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Rogerg pravi:

cela slo? pol jst nism v sloveniji, prnas je zdele 5.9 stopinje, peska po cesti ko makedam in piha da te ker prestavlja.. je pa lepo skoz okno gledat ja :D uživajte tisti k loh

ko greš na moped je vedno vreme "lepo" :P

Moji vtisi:

PELU, PELU, PELU, PELU slik ni, vse vtisnu :D:D

 

 

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!