Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj 2016


trebor

Priporočene objave

1 hour ago, Haki said:

Končno en suh dan in malo vijuganja po domačih krajih pred službo B)

2016-03-10_12.47.57.jpg

Kje je ta cestica? Zgleda prou fajna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Greencaj pravi:

Kje je ta cestica? Zgleda prou fajna :)

Ta cesta konkretno povezuje vasi Vrabče in Gradišče pri Štjaku, drugače pa je veliko takšnih in podobnih cestic v okolici Štanjela ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Greencaj pravi:

Kje je ta cestica? Zgleda prou fajna :)

če se ne motim tukilele:

https://www.google.si/maps/@45.8782604,13.8206833,3a,75y,154.59h,83.87t/data=!3m7!1e1!3m5!1sJnjSkGLN-_hcCofNfrd3lA!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DJnjSkGLN-_hcCofNfrd3lA%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D122.98531%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=sl

 

ops, sem videl je Haki dal drugo lokacijo, ampak tudi tale je zanimiva, čez Preserje, pa si v Braniku, potem pa pičiš na Štanjel

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, UnionJack said:

prvih cca 400. res odlična vožnja, leti in drži. mal je zoprno ker se 1 in 2 iztečeta precej hitr, ampak res vleče in skoz je na tazadnem :)

 

image.thumb.jpeg.2ee529cb085c329912e71bf

 

 

Škoda da nism...

Tole glede prestav pa ne vrjamem. Boš dal za probat, da vidm ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kravco bo treba preobuti za take vožnje.

IMG_4119_zpsparcoxak.jpg

5 hours ago, stromar-aly said:

Na januarski furi sem se mal prehladil, pa sem rajši počakal na marec. Zdej je pa že 20 *C in se je res prijetno vozit :-)

20160311_170129-1280x960.thumb.jpg.deca5

 

Tam se da voziti tudi januarja.  Ne vem kako je zdaj, včasih je bilo celo zimo nad 20 stopinj, seveda čez dan, ponoči si rabil kako jakno čez kratke rokave.

Vidim, da poslušaš neko Jack FM postajo. Ali je KIIS FM še vedno top LA postaja? 

 

Kam si še kaj namenjen? US1 proti San Franciscu? Santa Barbara je bolj enodnevna vožnja. 

Skratka, zavidam ti :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, motolover pravi:

Kravco bo treba preobuti za take vožnje.

IMG_4119_zpsparcoxak.jpg

Tam se da voziti tudi januarja.  Ne vem kako je zdaj, včasih je bilo celo zimo nad 20 stopinj, seveda čez dan, ponoči si rabil kako jakno čez kratke rokave.

Vidim, da poslušaš neko Jack FM postajo. Ali je KIIS FM še vedno top LA postaja? 

 

Kam si še kaj namenjen? US1 proti San Franciscu? Santa Barbara je bolj enodnevna vožnja. 

Skratka, zavidam ti :)

 

.

... ahahahahaha .... :D

... svetovni "vodič" ...  a si rajši kar izbrisal moj post od prejle ??? :eek:

... da ti ne bo nerodn, ker se samo s prstom po zemljevidu voziš ??? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Efendi pravi:

Današnji vtisi - NEPONOVLJIVI (upam da res)!

Privlečem moped iz gartaže, potem pa navlečem podkapo, nataknem čelado, se opasam s "ta malo želvico", zapnem jakno in prav s kirurško natančnostjo navlečem še rokavice. Potem se še malček pretegnem v vse smeri, da se vse "lepo uleže" in me ne bo slučajno kje kaj vezalo, vleklo in motilo.

Skratka, predigra po vseh pravilih.

Zajaham moped, z občutkom, pa vendar odločno obrnem ključ, premišljeno pritisnem magični rdeči knofek...IN NIČ!!!! NIČ!!! Totalno NIČ!!!:headbang:

Je crknu akumulator,  baraba pokvarjena izdajalska!:angryrant1:

Aja - prevoženih (preporivanih) cca 10 metrov na rikverc (iz garaže) in 10 metrov "s kljunom naprej" nazaj v garažo.

se mi zdi, da take blazne razdalje v enem šusu še nikol nisem spravil skupaj.:bike:

Pa upam da tud' nikol' več.

 

Že po prvih dveh besedah sem si rekel, " ni mu zakurblal stroj - akomulator. :ras: Če sem odkrit me kar spreleti, ko bom sam bo dobrih 4. mesecih vtaknil ključ in upal na kaj več kot težko obračanje stroja. :eek:

Dejstvo pa je to, da je bolje, da ti je zaspal čez zimo kot pa, da ti rikne nekje v kaki vukojebini. :angryrant2:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha. Sva šla lani z prjatlom, z kombijem na jadranko. Parkirava pred Lidlom v Novem vinodolcu, tam pa njegova Aprilia-nč, nula. Sva potem oživela z porivanjem. Mal kondicije.

Sva šla z drugmu parjatlam na Veliki Klek. Greva v Kranjski Gori  na kavico. Ko hoče potem vžgat motor-nič. Se kr pozna teža za porivat tale CBF 1000. Pa veš kok človeku vroče postane, ko je taka situacije, čeprov je zunaj zmerna temperatura!? Pa še za na maraton se bom lohk prjavu mam tok kondicije.

Jaz vedno najprej vžgem motor, potem se pa začnem oblačit. Se še iz vojske spomnem kva je 5 min oblačenja-takrat je pa motor ogret, da a loh že mal prtisnem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, skalar36 pravi:

Ha. Sva šla lani z prjatlom, z kombijem na jadranko. Parkirava pred Lidlom v Novem vinodolcu, tam pa njegova Aprilia-nč, nula. Sva potem oživela z porivanjem. Mal kondicije.

Sva šla z drugmu parjatlam na Veliki Klek. Greva v Kranjski Gori  na kavico. Ko hoče potem vžgat motor-nič. Se kr pozna teža za porivat tale CBF 1000. Pa veš kok človeku vroče postane, ko je taka situacije, čeprov je zunaj zmerna temperatura!? Pa še za na maraton se bom lohk prjavu mam tok kondicije.

Jaz vedno najprej vžgem motor, potem se pa začnem oblačit. Se še iz vojske spomnem kva je 5 min oblačenja-takrat je pa motor ogret, da a loh že mal prtisnem.

1. jebeš take prjatle, k jim ne kresne :P

2. poskusi poribat benellija tnt1200...groza :(

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!