Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

ker ga itak kupujejo bolj ali manj samo ženske (po besedah harleyašev).

mene z tako ceno ni niti slučajno prepričal! pol pa še rajši malo zraven in 1200!

Ja, to je teorija debelih harleyašev, ki svojo rit itak ne morejo dati nikamor, kot v xxxxl gate. Tukaj imaš fajn blog v glavnem za Sportsterje.

http://quadcambastards.blogspot.com/

Res pa je, da če primerjaš VN 900 in Sportija, so vsi racionalni argumenti na strani VN. Motociklizem, na srečo ni samo ratio. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa, bom pogledal

Če se ti ne mudi bo v "kratkem" neki HD na izbiro...Kateri modeli točno pa ti še ne morem povedat...Če te zanima te obvestim čim zvem točno kaj pride in potem kdaj bodo...

Več na zasebno...

@greeny mene nikakor,ker me niti ne gre!Vedno imam občutek,da prepričujete lastniki sami sebe in s tem mogoče poizkušate prepričati še druge!Ki pa vam,naj bi jih večina verjela na besedo saj HD še ni imela možnost sprobat!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ta nightster je res bolj mali. Ampak mogoče je pa v tem čar. Jest sam ga ne uvrščam nekako ob bok večjim HD križarkam ala Road king itd. Mislim tudi da nima neposredne japonske konkurence ala VN, Shadow, itd., saj nekako v ta rang ne sodi. Po moje je HD z tem modelom hotel narediti model ki spomija na motorje iz 60. let in ne cestne križarke. Mogoče je to konkurenca recimo retro bikom ala Guzzi V7, Triumph Bonneville, itd. Nekakšna mešanica med old fashion nakedom, cruiserom in caffe racerjem. Če ga gledaš z tega vidika mislim da so mere ustrezne, z velikimi cruiserji pa pač ne. Tako kot sem rekel morem videt, pa probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti ne mudi bo v "kratkem" neki HD na izbiro...Kateri modeli točno pa ti še ne morem povedat...Če te zanima te obvestim čim zvem točno kaj pride in potem kdaj bodo...

Več na zasebno...

@greeny mene nikakor,ker me niti ne gre!Vedno imam občutek,da prepričujete lastniki sami sebe in s tem mogoče poizkušate prepričati še druge!Ki pa vam,naj bi jih večina verjela na besedo saj HD še ni imela možnost sprobat!

Hm, če bereš moje objave potem ne vidim, da bi sam sebe prepričeval. Pri Vaških me itak poznajo, da vozim "drek pumpo" in sam sem jo tako poimenoval. Ne trpim in nisem občutljiv glede tega....... No ja, pa pustmo to, ker itak nima smisla o čemer koli debatirat. Nekateri so pač občutljivi na svoj motor. Glede HD je pa več kot roka, če ponudim svoj motor, da se zapeljejo, če jih zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greeny zanimame kir letnik maš boba,in kak si zadpovoln!!

Hdbeast vozim H-D Dyna Street Bob, letnik 2008, Black Denim, 1.600 ccm :)) Zaenkrat sem super zadovoljen. Takoj v štartu sem menjal klasične stopalke, ročke, dodaten sedež za sopotnika, dodatne stopalke za sopotnika, pretljažnik, ki se ga lahko odstrani na brzino (še pred prevzemom v Novi Motolegendi). Naknadno pa izpušne lonce :OK: zadeva mora grmeti vendar ni cestno legalna :D

Garancija je dve leti in bomo videli kako se bo zadeva obnesla čez zimo in koliko težav me čaka na začetju sezone.

Drugega servisa še nisem opravil (na cca 8.500 km) čeprav jih imam 10.100 km. Po izjavah v Motolegendi je bolje tik pred sezono, kot pa pred zimo.

Upam, da sem dovolj izčrpno napisal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo v drugo smer .Katere ceste so vam ostale v spominu kot narejene za HD ?

No, na Marija reko glih ne bi rinil polagat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo v drugo smer .Katere ceste so vam ostale v spominu kot narejene za HD ?

Avtocestni križ in kraž v RS :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo v drugo smer .Katere ceste so vam ostale v spominu kot narejene za HD ?

Vipavska dolina in Kras, po dolgem in po čez. Tud slučajno pa ne kakršna koli AC oziroma kar že pač imamo pri nas :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet so tisti najbolj pametni, ki mislijo, da vse kar je počasnjeje od 200 km/h ni vožnja.

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo v drugo smer .Katere ceste so vam ostale v spominu kot narejene za HD ?

Spet so tisti najbolj pametni, ki mislijo, da vse kar je počasnjeje od 200 km/h ni vožnja.

Na tako vprašanje lahko samo tako odgovoriš... kaj pomeni cesta za HD :?.. ali so delane posebaj ceste za Ducatija, Kawasakija, Yamaho ... ceste posebaj delane za 125, 250, 600, 750, 900, 1000, 1100 in nad 1200 ccm :?

Blesavo vprašanje, bolj glupi odgovori.

Grenny.. po vipavski pa greva enkrat skupaj, kajne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@greeny mene nikakor,ker me niti ne gre!Vedno imam občutek,da prepričujete lastniki sami sebe in s tem mogoče poizkušate prepričati še druge!Ki pa vam,naj bi jih večina verjela na besedo saj HD še ni imela možnost sprobat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tako vprašanje lahko samo tako odgovoriš... kaj pomeni cesta za HD :?.. ali so delane posebaj ceste za Ducatija, Kawasakija, Yamaho ... ceste posebaj delane za 125, 250, 600, 750, 900, 1000, 1100 in nad 1200 ccm :?

Blesavo vprašanje, bolj glupi odgovori.

Grenny.. po vipavski pa greva enkrat skupaj, kajne :P

Maus, obvezno......, samo, da se pelje :yea1: Live to Ride, Ride to live :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet so tisti najbolj pametni, ki mislijo, da vse kar je počasnjeje od 200 km/h ni vožnja.

Vulcan, daleč od tega ampak jaz se pri 140 na uro komaj še držim na motorju, pa tud čelada šumi kot sam hudič. Misliš, da ima potem kak smisel zame, da se vozim hitreje? Tak motor imam in se pač tako vozim. Če štartamo skupaj vas v drugi štariji počakam, ker boste v zavili v prvo na kosilo. Mene to ne moti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vulcan, daleč od tega ampak jaz se pri 140 na uro komaj še držim na motorju, pa tud čelada šumi kot sam hudič. Misliš, da ima potem kak smisel zame, da se vozim hitreje? Tak motor imam in se pač tako vozim. Če štartamo skupaj vas v drugi štariji počakam, ker boste v zavili v prvo na kosilo. Mene to ne moti!

se bova midva kr skupi počas peljala :P ... kakšen več postanek za :kava: ne škodi ;) ... pa daj časa na motorju uživaš, a ne :yes:

edino... se bom pred tabo peljal, da naum kakšnega vijaka u glavo fasu :lol1:

hec hec hec

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@greeny mene nikakor,ker me niti ne gre!Vedno imam občutek,da prepričujete lastniki sami sebe in s tem mogoče poizkušate prepričati še druge!Ki pa vam,naj bi jih večina verjela na besedo saj HD še ni imela možnost sprobat!

sesir, jaz sem enkrat enga H-D vido !:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bova midva kr skupi počas peljala :P ... kakšen več postanek za :kava: ne škodi ;) ... pa daj časa na motorju uživaš, a ne :yes:

edino... se bom pred tabo peljal, da naum kakšnega vijaka u glavo fasu :lol1:

hec hec hec

Lahko, da bo matica :lol1: baje naj bi olje tud puščal pa me bolj skrbi, da si nauš gume na olju umazal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice :hmm: poskušej mal hutrej brat. A maš mogoče HD-ja? :lol1::P

bom čist potih napisu, da nau Ice vidu, ker me bo zbrisu. Redko se kj hecnega dogaja v temi HD, ponavad sam strojelomi, kar pa ni smešno... :cry:

HD ni kup železja.. res ni ...člouk mora bit mal slinauca, da za kavo dobi.. a ne greeny :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!