Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

quote:

Tudi naš...član našega kluba,ima HD,in ko smo šli enkrat v Maribor,je tudi na avtobanu zgubil fustraster,pa še en šravf...Vibracije na mestu so takšne,da cel bajk prestavlja za par centimetrov...

Včeraj sem brala en test, kjer je pisalo, da je največja sprememba pri V-RODu ta, da so tovrstne vibracije v veliki meri odpravljene.

Smola. Pa ravno sem ga hotela nabavit ... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

lucy razumem te

meni tudi vibracije pašejo samo mogoče "ugibam" na drug način

drugače pa zvok grd, ne grd;ogaben(Prešeren), spomni me na nizkoobraten agregat z izrabljenimi batnimi obročki

voznih lastnosti pač ne omenjam (razen zdaj), ker jih ni...

baje je v ameriki čakalna doba 1 leto

pa drago je to..

pa še lepo ni...

kaj ti preostane

valda japonc pa kak evropejc

no pa smo: HD can k. m. ass

"byte" mi dust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,od teh dveh Harleistov v našem kraju ga je eden že prodal(tip je novopečeni bogataš,to sem tudi predvideval da ga bo čez čas prodal.Ta drugi ki ima Sporsterja pa še vztraja,in kot kaže je eden redkih ki Harleya kupijo zase,ne pa da se kažejo.Vso srečo mu želim.).Tip pred mano je zapisal,da ima Harley ogaben glas...Ne vem no,zame ima Harley ko mu daš gor odprte rore najlepši glas-ampak v primerjavi z ostalimi chopperji.Kar pa se tiče športnikov, pa prisegam na Ducatije.In kot sem že enkrat napisal,kolikor ljudi toliko okusov.In tako tudi vseh motorjev ne gre tlačiti v isti koš.Pa ne mislit da sem totalni Harley fan,ne, imam poševnookega,sline pa cedim za Ducom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar je dobrega na USA izdelkih je le tista nalepka MADE IN USA, ki privablja na tisoče naivnežev. Večina Harlijačev, ki jih sem dosedaj videl v SLO je pa bogatih ali pozerji (no z izjemo enga par Satanih).

V imeriki imajo tako prijazno gesto, da na kakšnem zboru zažgejo japonski motocikel ali pa ščijejo nanj (od tod tudi slavne nalepke pis on đapan). Oni že vedo kaj je huda konkurenca.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa HD so ful primerni za naše slovenske neskončne ravne ceste

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, glas HD mi je všeč... kej druzga pa zaenkat ne. Mogoče bo v-rod kej boljši... samo malce pretiravajo v kubaturah. Povsod. Goldwing 1500... prosim no... sej bi lahko mal še napilil unga 1500 prej pa 1200... Al pa kakšen wildstar 1600... zakaj že? Intruder 1500???

GSX1400?

Jest mam pa več kubov kot pa ti....

Kok bi se bolj prodajal goldvingi, če bi obdržal ceno pa kubaturo...

Kakorkol že, edina made in usa zadeva k kolkrtolk dela je zippo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD-legenda, my ass. Ja sej je legenda, samo cist umetna, ker so eno in edino plužno bralo (vem ,da so imeli še Indiane, pa verjetno še kakšno gnojno pumpo takrat na zalogi),opevali do nezavesti za zasluge v US army. Verjamem,da ameriške rednecke v tistih časih , ter tudi kasneje ni blo treba dolgo prepričevat, da je Nemčija itaQ cela evropa, Japonska in ostali sorodniki, pa ostanek sveta.Če svojo konkurenco predstaviš ciljni skupini kot sovražnike, pa ščepec patriotizma i kašika Vegete, pa si si ustvaril monopolno tržišče, katerega vsi opevajo.

Kvaliteta: NI ZA ZGUBLJAT BESEDE

Vozne lastnosti: odlične, ampak samo do točno v naprej določene lokacije. LITOSTROJ -----> 200 TONSKA PREŠA, da ga zapakiram v škatlo od ponošenih espadril. Nato pa v paketek, katerega pošljem v HD tovarnico US, zadeva:

REKLAMACIJA---------> DEJTE PROSIM NAREST MOTOR, KER GNOJNE PUMPE SE DA KUPIT V VSAKI SOLIDNO ZALOŽENI TRGOVINICI Z AGROTEHNIČNIMI ARTIKLI!!!

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nova Honda s 1800 kubiki?Se strinjam , da že pretiravajo pri kubaturah,pa tudi pri moči pri sportakih.Npr. Ducati ima skoraj pol konjev,kot japanerji,pa jih veliko pusti zadaj.Že vidim jezne kritike...

Aja, pa Harleyi niti niso tako 'made in USA'-imajo ,če ne drugega japonsko elektriko.Kar se tiče lastnikov,pa je res večina pozerjev,z izjemo redkih frikov,žal motofrika ni med njimi,ali pa na srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Npr. Ducati ima skoraj pol konjev,kot japanerji,pa jih veliko pusti zadaj.Že vidim jezne kritike...

...no to si malo zabluzil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Npr. Ducati ima skoraj pol konjev,kot japanerji,pa jih veliko pusti zadaj.Že vidim jezne kritike...

...no to si malo zabluzil...

niti ne ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Npr. Ducati ima skoraj pol konjev,kot japanerji,pa jih veliko pusti zadaj.Že vidim jezne kritike...

...no to si malo zabluzil...

niti ne ...

hotschko

kr prvlecte stevilke ven...., sam to se sploh ne tice HD-ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja,sem prehitro pisal in pozabil besedico 'manj'.

Prav je: ima skoraj pol konjev manj od japoncev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm....nisem ravno nek gorec fen testeninarjev.....samo kako lahko primerjate nekaj kar ima žlahtnost/dušo z biger is better skorpucalom, katerem morjo poševnooki vdahni življenje beri:posodit elektroniko/frgazerje, pa še kaj bi se našlo, da ne ostane nepremičnina????

Ce rednecki nebi na roke naredil neko imaginarno legendarnost, bi še danes Te gnojne črpalke krožle samo po njihovem domačem gnojišču!!!

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nerr: res je.. tist na prejšnji strani...

Kar se pa tiče duca... nisem še mel/peljal, mi je pa zvok blazno všeč.

Kakorkol že, važn da je na dveh biciklih pa da se pele... (ne da morš še kej extra poganjat zraven), pa je OK.

Eni se pelejo bolš, eni slabš, ampak ne mormo pa zdej krivit HD za njihovo patriotsko prodajalno strategijo. Ja halo folk! Ratal jim je!

Prodajajo ne tolk gut motorje za full dnarja... good for them. Ampak jest ga nom kupu.

Pri nas bi se sigurno našlo dost folka, ki bi kupili 500 al pa 750ccm Tomosa, če bi kolkrtolk dobr zgledal pa se solidno peljal. No ja, pa seveda če bi bil 4T.

Hmnja.. sicer pa... 2T 750.... ujebemti bi letel... (še pomnite, tovariši 1977 Suzuki 750GT? Konjev tolk kot 1100ccm 4T takrat)

No ja... krneki.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strom....moja kritika je letela bolj na končne uporabnike, kakor na proizvajalce. Zalosten je, da tak marketig pade na plodna tla...sam ves kaj pravjo.....CE SI TOK NEUMEN TUD BOLI NE VEČ ! ! !

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No pa samo filozofirajte...

HD ni samo železje kot pravite....Je edini Bike ki ma DUŠO...

IF YOU ASK ME TO EXPLAIN......

YOU WOULD NOT UNDERSANd !!!!!!!!!!!!!!!!

Jih mam že dost km z HD za sabo pa me še nikol ni na cedilu pustu...z Japončki pa sem mel redno probleme...

Sicer pa Ko boste BIKERJI tud z dušo boste mogoče razumeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti sem zelo dobro definiral dušo motocikla...

...ko ga že tolikokrat previjačiš, da točno veš, kaj bo naslednja stvar na motorju, k bo "umrla"...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, končno se v to poglavje oglasil hogovec.

Spoštujem tvojo izbiro.

Zanima pa me, na katerem kupu železja se voziš

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ma HD dušo? No ja, menim, da jo ima za lastnika vsak motor, ne glede na izvor in proizvajalca. Je pa k (ne)slavi HD-ja veliko pripomoglo vse, kar se je dogajalo okoli njega, ne pa sami motorji. Če se prav spomnim, so bili nedolgo nazaj tik pred propadom, pa so se s pravilnimi poslovnimi potezami pobrali. Nekako so si morali ustvariti imidž. S tehniko si ga niso.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa Ko boste BIKERJI tud z dušo boste mogoče razumeli...

HD, kaj pa je to zate biker z dušo?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lastniki HD ste res mal čudni tiči!!

Sploh pa naši domači, ki se z lastništvom HD (razen redkih izjem) vzdigujete nad nas navadne smrtnike.

Ja, HD ima res dušo, ki jo spoznaš, ko šraufaš matice, ki odpadajo!!!.

Pa ni to samo moje mnenje, ampak mnenje ljudi, ki se spoznajo na te reči, saj je moj prijatel iz Kanade, ki sedaj vozi japonca (ne delam reklame za poševnooke) izrekel mnogo graj na račun HD.

Tip se je ukvarjal tudi s predelavami in podobnimi rečmi, zato pozna HD zelo dobro.

Je pa samo ena resnica. Vsak motor ima svojo dušo, in v nebo hvaliti HD je krivično in egoistično, pa vendar to določeni lastniki že tako dokazujete s svojim vedenjem.

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa ste ga čisto dotolkli, naj človek pove svoje mnenje. ma pač Ha.ja pa naj bo srečen z njim na naših ravnih cestah.

zdaj se pa ne bo več oglasil. škoda ali pa ne?

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!