Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Sranje je da bom moral delat še vsaj 20 let da bom postal BIKER z dušo,.. takrat enkrat si bom lahko privoščil HDja :) NEVER EVER. :)

Mislim a mora res punca vedet 10 minut prej da pridem k njej ? al jo res mora "tresenje motorja vzburjat" al raje kaj druga :)...

HD je sexy... tko za pogledat, kr mejte jih predlujte jih, za pogledat so ql... nekam v muzej bi prav sekali... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če klasificiraš nek izdelek po nekih objektivnih kriterijih kot so :

moč

navor

max hitrost

teža

vzmetenje in lega na cesti

in tako naprej,

lahko dokaj objektivno primerjaš posamezne motorje med seboj, vendar že tu nastopijo težave, ker nekateri dajo večjo težo eni veličini drugi pa drugi in potem smo že tam, ko imajo vsake oči svojega malarja.

Če nek izdelek po nobenem kriteriju ne izstopa mu moraš pa dušo pripopat.

Tukaj pa argumenti trezne presoje odpovedo in je kakršnakoli debata na to temo odvečna.

Že star latisnki pregovor pravi o okusih ni za diskutirat.

Sicer pa poglejte saj smo vsi sužnji take ali drugačne promocije.

Mularija pije samo kar je IN, oblači se v cote, ki so IN itd. Z stvarno kvaliteto pa ta IN nima ničesar opraviti. Amerikanizem vsepovsod in tudi HD prodira z njim.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO HD...........

Ker te dobro poznam.....garantiram,da si pravi bajker.....marsikomu za vzgled.

Welcome med nami!!!!!!!!

BTW.....da ne bo zgledal k da koga zagovarjam......HD Bajker in HOG......mislim , da tega filma niso še nardil!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

HD, kaj pa je to zate biker z dušo?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[

HD, kaj pa je to zate biker z dušo?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

poročen bajker ?

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz menim, da bi morali za definicijo pravega bikerja imeti postavljene povsem druge normative. Ne vem zakaj bi bili HD bikerji nekaj več. Prav vsi uživamo v vožnji v lepem vremenu (verjetno mi še bolj, ker ni takih vibracij. Poleg vsega pa je zame pravi biker tisti, ki mi bo ponudil pomoč, ko se bom recimo ob cesti znašel v škripcih recimo z predrto gumo...A naj bom vesel HD-ja, ki mi bo namesto pomoči ponudil FUCK OFF ?!? Več je vredno prijateljstvo in izkazovanje skupne pripadnosti v tem našem početju, ki ga imamo tako zelo radi. Mejte se ... Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je v tem,da so HD v evropi dragi.s tem so privabili sloj ljudi z visjimi placami,ki so si kot modno muho omislili motor.in potem zmecejo se en kup _opreme_ na motor,so sami sebi nezarensko vsec in mislijo,da so boga za jajca stisnili.navajeni so avtomobilisticne "kulture",kjer se ne ustavljajo njim nepoznanim in sploh pa ne ob cesti.da ne vedo kaj je vijak in kaj matica je druga zgodba.taki "motoristi" so spravili na slab glas tiste,ki so resni motoristi s HD.

glede asistence na cesti: jaz ne pricakujem od vsakega,da zna na robu ceste narediti generalko z zvecilnim in klescami,samo lahko pa bi se vsaj ustavil in vprasal,ce lahko kako pomaga.jaz to vedno pocnem.v nasprotnem primeru pa se naj tudi pokaze,da pomoc ni potrebna in da se lahko pomagalec odpelje brez slabe vesti dalje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Ja lastniki HD ste res mal čudni tiči!!

money, money

by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, dej mi privošč še šraufncigr pa izolirband al pa selotejp... zamenjam za čigumi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaj se greste s temi BAJKERJI ?! Kakor sem jaz poučen o bikerih lahko rečem, da jih na tem forumu ni veliko (ali ne sploh?).

Motorist ni isto kot biker. Pravi (po ameriški definiciji) bikerji naj bi imeli čoperje (HD) in to obvezno predelane.

Sam se štejem k motoristom in ne k bikerjem. Pa sem ziher bolj nor na motorje in dogajanja okoli njih in druženji kot marsikateri taskozvani biker.

Če bi imel dovolj denarja bi si kupil tudi enga HD tku mal za EasyRider vožnjo po Ameriki.

... matr sem pameten ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi,če bi imel denarja ko smetja,bi bil HD zadnji motor,ki bi si ga kupil.Kot je že v naslovu,kup železja!

LP DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e-e strom....izolirtrak in sraufciger mam sam .....bo kar treba cigumi porabit.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

e-e strom....izolirtrak in sraufciger mam sam .....bo kar treba cigumi porabit.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Pa dej noooooooo, tistega šparam za polcaje...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ne vem kaj se greste s temi BAJKERJI ?! Kakor sem jaz poučen o bikerih lahko rečem, da jih na tem forumu ni veliko (ali ne sploh?).

Motorist ni isto kot biker. Pravi (po ameriški definiciji) bikerji naj bi imeli čoperje (HD) in to obvezno predelane.

Sam se štejem k motoristom in ne k bikerjem. Pa sem ziher bolj nor na motorje in dogajanja okoli njih in druženji kot marsikateri taskozvani biker.

Če bi imel dovolj denarja bi si kupil tudi enga HD tku mal za EasyRider vožnjo po Ameriki.

... matr sem pameten ...

.... točno .... aja pa bikerji so v veliki meri tudi pozerji...

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Ne vem kaj se greste s temi BAJKERJI ?! Kakor sem jaz poučen o bikerih lahko rečem, da jih na tem forumu ni veliko (ali ne sploh?).

Motorist ni isto kot biker. Pravi (po ameriški definiciji) bikerji naj bi imeli čoperje (HD) in to obvezno predelane.

Sam se štejem k motoristom in ne k bikerjem. Pa sem ziher bolj nor na motorje in dogajanja okoli njih in druženji kot marsikateri taskozvani biker.

Če bi imel dovolj denarja bi si kupil tudi enga HD tku mal za EasyRider vožnjo po Ameriki.

... matr sem pameten ...

.... točno .... aja pa bikerji so v veliki meri tudi pozerji...

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Tist niso bajkerji. Samo okol pravjo da so.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam doma urejeno kanalizacijo... Ne rabim drek pumpe...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HD-BIKER nisi edini

jaz imam Harley Davidsona ze dve leti. star je 29 let in nimam nikakrsnih problemov z njim. nisem nikakrsen hogovec in tudi nikoli ne bom.

sem tak motorist kot ste ostali, prav tako hodim na zbore kot ostali..

nisem si ga kupil zato ker bi imel prevec denarja ampak zato ker mi je enostavno vsec.

saj vem, zdaj boste pa se mene grdo gledali ker imam harleya..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

saj vem, zdaj boste pa se mene grdo gledali ker imam harleya..

Ne vsi...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

saj vem, zdaj boste pa se mene grdo gledali ker imam harleya..

nope.....ni vazno kaj vozis,tudi ne kaj,ampak kdo si.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: saj vem, zdaj boste pa se mene grdo gledali ker imam harleya..

... jaz bom harleya lepo gledal, ker če je harley za kaj dober je za gledat...

lp, Onim

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka motorja in motor nista nič krivi, bistvo je v človeku, ki ga vozi !!!!

Ni važno kaj - važno da je Bandit !!!!!

LP SBN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj tu se ne družimo po firmah motorjev pač pa lastniki le teh in ni važno kakšno znamko motorja imaš, važno je da si okužen s to boleznijo.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... jaz bom harleya lepo gledal, ker če je harley za kaj dober je za gledat...

Se strinjam s tole izjavo ... zadetek v črno, bi se reklo !!!

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnjih desetih straneh ste vsi bolj ali manj kritizirli HD / bi lahko uporabil kakšen bolj konkreten izraz...sam pol bi verjetno pisalo **** (cenzurapress) /, pa tudi o ostalih custom motorjih ni bilo lepih besed...

Glede tega me zanima kdo med vami je že imel oz.vozil HD (oz. drug podoben motor) recimo 100 km in več, da toliko veste o vseh napakah in slabostih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!