Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

marauder:

prevozil sem vec 100 km z vec HD-modeli (sporty 883,1000 in 1200,fat boy,night train,wide glide,electra glide,z shovel,evo in revolution masinami,razplinjac in injection) ....saj ne recem,da ni kul,samo zame je bolj bistveno,da ima motor dobro lego na cesti,zelo dobre bremze in dobre pospeske.sorry,samo razen ravno se zadostnih pospeskov serijski HD nima nic od omenjenih kriterijev - v ovinkih se zvija,kot kaca,amortizerji obup,okvir katastrofa,da o bremzah ne izgubljam besed.vibracije mi tudi ne disijo prevec,ampak sound je pa zakon; samo ima duc boljsega.

drugo so predelave,samo niso vec serijske in stanejo obupno oprevec.ze samo za predelavo zavor potrebujes EUR 1000.- minimum.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HD-BIKER nisi edini

jaz imam Harley Davidsona ze dve leti. star je 29 let in nimam nikakrsnih problemov z njim. nisem nikakrsen hogovec in tudi nikoli ne bom.

sem tak motorist kot ste ostali, prav tako hodim na zbore kot ostali..

nisem si ga kupil zato ker bi imel prevec denarja ampak zato ker mi je enostavno vsec.

saj vem, zdaj boste pa se mene grdo gledali ker imam harleya..

Jaz bi si ga tudi kupil - novega namrec - pa me zanimajo informacije iz prve roke. Zanimajo me izkusnje vseh lastnikov HD, predvsem novejąih modelov. Prosim vse, da po pravici povedo, koliko problemov je v resnici z njimi.

LP,

Rozi

PS: Ice, tvojo kritiko o Harleyih sem ze prebral in se mi zdi odkrita.

Popravil/a - rozi dne 08/05/2002 ob 22:33:46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če klasificiraš nek izdelek po nekih objektivnih kriterijih kot so :

moč

navor

max hitrost

teža

vzmetenje in lega na cesti

in tako naprej,

lahko dokaj objektivno primerjaš posamezne motorje med seboj, vendar že tu nastopijo težave, ker nekateri dajo večjo težo eni veličini drugi pa drugi in potem smo že tam, ko imajo vsake oči svojega malarja.

Če nek izdelek po nobenem kriteriju ne izstopa mu moraš pa dušo pripopat.

Tukaj pa argumenti trezne presoje odpovedo in je kakršnakoli debata na to temo odvečna.

Že star latisnki pregovor pravi o okusih ni za diskutirat.

Sicer pa poglejte saj smo vsi sužnji take ali drugačne promocije.

Mularija pije samo kar je IN, oblači se v cote, ki so IN itd. Z stvarno kvaliteto pa ta IN nima ničesar opraviti. Amerikanizem vsepovsod in tudi HD prodira z njim.

lp RAN

Vozne lastnosti me ne zanimajo. Zakaj si pa denimo kmetje kupijo traktor? Hiter ni, okreten tudi ne, bremza bolj tako... Pa vendar je za kaj uporaben.

Sicer pa - na svoj motor se moras spoznati, ce ga imas rad. Torej ce je treba sem in tja priviti kak vijak, kaj zamenjati, itd. se mi to ne zdi tako huda ovira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

problem je v tem,da so HD v evropi dragi.s tem so privabili sloj ljudi z visjimi placami,ki so si kot modno muho omislili motor.in potem zmecejo se en kup _opreme_ na motor,so sami sebi nezarensko vsec in mislijo,da so boga za jajca stisnili.navajeni so avtomobilisticne "kulture",kjer se ne ustavljajo njim nepoznanim in sploh pa ne ob cesti.da ne vedo kaj je vijak in kaj matica je druga zgodba.taki "motoristi" so spravili na slab glas tiste,ki so resni motoristi s HD.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

quote:

Znamka motorja in motor nista nič krivi, bistvo je v človeku, ki ga vozi !!!!

Ni važno kaj - važno da je Bandit !!!!!

LP SBN

Se nebi mogel strinjati bolj.

Je pa res en problem. Ce si ogledate uradno statistiko na H-D-jevih straneh (http://www.harley-davidson.com in greste na Company | Investor Relations | Demographics), boste opazili, da se iz leta v leto povprecna starost kupcev H-D-ja veca (od '87, ko je znasala 35 let, do '01, ko je bila 46 let), tudi prihodek na gospodinjstvo je zrasel iz $38.000 na $78.000, je zame nekaj precej ocitno:

Harley-Davidson ni vec motor za rajo :(, ampak za vsebolj bogatejse in/ali starejse ljudi. In to nacrtno, saj motorje nerazumno drazijo iz leta v leto!?

Ne da bi imel kaj proti starim in/ali bogatim, ampak denar cloveka pokvari. Si predstavljate, kaksen obcutek bi imeli vi, ce bi sedeli pred semaforjem na motorju za 30.000 EUR, poleg vas pa se pripelje mlad pobic na Viragu. Marsikoga zal ta obcutek odnese in postane tak Harleyas, ki jih motoristi sovrazijo. Jaz bi tudi rad videl, da bi bili H-D-ji dragi vsaj toliko, kolikor so kvalitetni.

Motociklizem smo ljudje in ne motorji. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res si kmet kupi traktor za delat, ampak da si pa HD kupiš da lahko krom glancaš al pa po kruh hodiš, je pa mal kruto.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rozi :

Najboljši je tisti motor , ki se ti je v srce " usral".

Potem lahko rečeš tudi, da je to motor z dušo.

Če je to HD je pač HD. Nabavi si ga, da si ne boš cel življenje očital.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zakaj si pa denimo kmetje kupijo traktor? Hiter ni, okreten tudi ne, bremza bolj tako... Pa vendar je za kaj uporaben.

no ta primerjava ni najbolj na mestu. Imas tut traktorje za 100.000 EUR, pa jih se zmerja uporabljajo za tisto, za kar so narejeni. Ponavadi za na njivo. Pa verjemi da se peljes v njem bolje kot pa v kakem starem avtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe.... Enga transportnega Stayer-ja, pa pred disko bejbike rajcat...

No, kar počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

yohn deer so boljši in lepši pa še zeleni so

lp marijan

zamislite se kako nas bo Ice vesel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aj lav ju ol ....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekje sem bral, da naj bi Harley-Davidsonu pomagali pri konstruiranju motorja Twin Cam 88 in Revolution Nemci.

Ali je kaj na tem, ali so to zgolj ugibanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri konsturiranju novega motorja bi H-D-ju naj pomagali Porshejovi inženirji.

Ja kak pa.com!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nic menda, so pomagali oziroma so ga naredili. saj zato je pa edini H-D, ki kam gre!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

nic menda, so pomagali oziroma so ga naredili. saj zato je pa edini H-D, ki kam gre!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

upam, da ne bo imel probleme s kromom.........

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Pri konsturiranju novega motorja bi H-D-ju naj pomagali Porshejovi inženirji.

Sej a nisi opazu "drobne razlike" glede na ostale H-D motorje - 117KM (ostali največ 68), 220 km/h (175), vodno hlajen motor (zračno), 4 venitli na valj (2),... Pa baje je zadeva še dokaj vozna (sploh glede na ostale); plus to da je ful lep... Če pa ga kdo mel priliko dobit v roke nej pa napiše kakšne vtise.

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Popravil/a - Chebi dne 10/06/2002 ob 14:28:46

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša kombinacija: HD in Ducati

- kupiš eno orodje in ga uporabiš za dva (šparanje)

- da ni preveč monotono, šraufaš enkrat enega, enkrat drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najboljša kombinacija: HD in Ducati

Glede na to, da si imel že oba boš že vedel..

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najboljša kombinacija: HD in Ducati

- kupiš eno orodje in ga uporabiš za dva (šparanje)

- da ni preveč monotono, šraufaš enkrat enega, enkrat drugega

Škoda da za slab BMW krom ni orodja

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No fantje, ne se razburjat. Saj niste vi krivi da se Ducati pogosto kvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

No fantje, ne se razburjat. Saj niste vi krivi da se Ducati pogosto kvari.

Oh Ftp,

meni je po 26000km na Monstru crknila samo sprednja žarnica, ki pa sem jo že skoraj zamenjal.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 31/05/2002 ob 14:24:25

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne zamerit, se hecam.

Hec mora bit.

Srečno voznjo vsem.

Lp

ftp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!