Skoči na vsebino

Harley Davidson


Noise

Priporočene objave

Ob 11. 3. 2017 ob 20:51, Rogerg pravi:

Dj drugic si bundo zapni da se unga beuga napisa ne vid  :dry::P

js bi ga ven vrgu, mislim fak ne, k pride v kawa v hd objekt...

Ob 11. 3. 2017 ob 19:25, Yoghurt pravi:

@sesir @motolover :ras: So funny. :rolleyes:


Zavidam vsem, ki so bili tam. :sleep2:

Kdaj greva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Arzen pravi:

js bi ga ven vrgu, mislim fak ne, k pride v kawa v hd objekt...

Kdaj greva?

najprej izpit nared, pol se pa pejt motorista :P

ne veš unga ... k ameriški farmerji med sabo govorijo .. in to dobesedno tkole:

ne diraj čoveka koji voli kawu, jer na pašnicima imačeš mrtvu kravu :ninja: 

 

tja sem šel samo zaradi tega, ker se moj prijatu zanima za HD ... pomoje nau več doug moj prijatu :jezik: 

taki motorji so vseč unim, ki so jim všeč taki motorji ... ajnfok, ane :P 

štacuna je dobro založena z vsem  od jakn, mikic, obeskov, čelad ....itd .. :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, Arzen said:

Kdaj greva?

:jezik:


Vedno ko grem mimo se ustavim in :ninja: preverim dogajanje. Bom videla, če bom čakala do uradne otvoritve, ali bom že prej trkala na vrata in milo gledala. Morda se me bo kdo usmilil in spustil notri. :blush::P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11. 3. 2017 ob 19:20, HD-Dyna pravi:

Kamorkoli sm se obrnil v trgovini - Maus pa kupi železja ...

Je najdu novov lubico :blush:

Dejte nehat mausa kot eni paparazzoti zalezvat. Tut on ima rad mir, da se lohka koncentrira na svojo rr kawico...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

najprej izpit nared, pol se pa pejt motorista :P

:ras::ras::ras: 

pred 2 urami, Yoghurt pravi:

:jezik:


Vedno ko grem mimo se ustavim in :ninja: preverim dogajanje. Bom videla, če bom čakala do uradne otvoritve, ali bom že prej trkala na vrata in milo gledala. Morda se me bo kdo usmilil in spustil notri. :blush::P

Zgleda ni daleč čas, ko boš dejansko nabavila HDja :) 

pred 24 minutami, izibajker pravi:

Dejte nehat mausa kot eni paparazzoti zalezvat. Tut on ima rad mir, da se lohka koncentrira na svojo rr kawico...

Saj on je glavni razbijač miru :ras: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, izibajker pravi:

Dejte nehat mausa kot eni paparazzoti zalezvat. Tut on ima rad mir, da se lohka koncentrira na svojo rr kawico...

On zasleduje mene .... :P Pa še kafe je dubu :fredyjecar:

Pol se ga pa sploh ne moreš znebit :blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, HD-Dyna pravi:

On zasleduje mene .... :P Pa še kafe je dubu :fredyjecar:

Pol se ga pa sploh ne moreš znebit :blush:

Daj raje povej, a boš nabavil nov kup železja? :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes v salonu, lepo urejeno in založeno, super osebje, lepi motorji. Me je zamikalo, da bi naredil kakšen krog z enim od teh lepotcev ja - mislim da je dyna low nevemkajnaprej, 17k :smoke: 

Popravljeno . Popravil ofc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel pogledat, nimam kej rečt, zadeva zgleda super, prijazni so tako kot povsod v HD štacunah kjer sem bil, še da zadeva dokonca zalaufa in je to zmaga. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da bojo več zaslužili s prodajo cot, čelad, fensi šmensi dodatkov... kot pa z železnino.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 22/03/2017 at 8:46 PM, izibajker said:

Se mi zdi, da bojo več zaslužili s prodajo cot, čelad, fensi šmensi dodatkov... kot pa z železnino.

To itak, HD ima sicer najvišje marže v moto industriji, samo vemo kako je pri nas s popusti... Če ne bo dal dovolj, bodo kupili v Zagrebu ali Celovcu. To bo bitka! Rusi proti Avstrijcem in Hrvatom. 

To so prejle objavili, najbž so dobili nove majice. HD majice so najbolj vroča rob v HD trgovinah, ker je nekak kult, da če lastnik HDja obišče trgovino, mora kupiti majico. Celo na potovanjih se ustavljajo pri dilerjih s tem razlogom.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, motolover pravi:

...To so prejle objavili, najbž so dobili nove majice. HD majice so najbolj vroča rob v HD trgovinah, ker je nekak kult, da če lastnik HDja obišče trgovino, mora kupiti majico. Celo na potovanjih se ustavljajo pri dilerjih s tem razlogom....

Včeraj zvečer je šla moja nekaj iskat v Supernovo, sem medtem v HD šopu čakal. In izmenjal besedico-dve s prodajalko. Tisti lokal poleg njih bo (menda) odprt šele avgusta, najemnika bosta Lars&Sven burgers (že imata lokal pred vhodom v Leclerc, par sto metrov stran)...

Pa omenil sem ji, da je na motosvetu tudi tema o HD, pa da naj še tule kaj pripopajo, ne samo na fb...

Za njihovo "uradno" otvoritev sezone pa je omenjala soboto, 8.april.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V soboto velika uradna prireditev ...

Uradni del s krajšimi nagovori  s strani župana MOL, veleposlanika ZDA ter predstavnika HD. Zatem se salon uradno otvori z rezanjem traku in ogledom salona, kjer sledi slikanje povabljencev, krajša modna revija in predstavitev ponudbe. Ob 19h bo krajši glasbeni nastop in na koncu žrebanje rezultatov nagradne igre. Program se po planu zaključi nekje do 20h, sledi sproščeno druženje ob glasbi, pijač in in prigrizkih. 

 

o7k-VIP-HD.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!