Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

21 hours ago, Codeine said:

Super. Ampak jaz tega (kamor je usmerjen ta link) v orodni vrstici  ne najdem ???

Zakaj ne more biti en tak gumb, na katerem bi pisalo "Pogoji uporabe"

V isti liniji, kot so gumbi za Forum, Mali oglasi, Garaža, Potopisi, Koledar, Albumi, Video

59d9d0c575980_Breznaslova.thumb.jpg.8cd6a127a19a7ccba666b0e86da3e314.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Super. Ampak jaz tega (kamor je usmerjen ta link) v orodni vrstici  ne najdem ???

Zakaj ne more biti en tak gumb, na katerem bi pisalo "Pogoji uporabe"

V isti liniji, kot so gumbi za Forum, Mali oglasi, Garaža, Potopisi, Koledar, Albumi, Video

59d9d0c575980_Breznaslova.thumb.jpg.8cd6a127a19a7ccba666b0e86da3e314.jpg

Ker je to na dnu strani, kamor tudi spadajo te zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem hotela že v soboto nalepiti bruhca v temo Vomitorium, pa je arhivirana :(. Prav tako tema Dislike this ter Kako kultivirano izražati svoje mnenje na forumu. Pa naj bo tukaj, se mi zdi precej v kontekstu tudi z "forum kam greš" :blush:

image.thumb.png.6568a1159c701539e00caaa32788b29d.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Po desetih letih se poslavljam od foruma.

Forum sem si ogledovala že leta preden sem lahko l'07 delala izpit in se takrat tudi prijavila. Pomagali ste mi pri marsikateri začetniški dilemi in mi predali veliko znanja z vseh smeri motociklizma. Skupaj smo rastli, se razvijali in se kot je normalno tudi kdaj skregali. Rada bi se zahvalila vsem vam, ki še naprej peljete forum naprej in skrbite da ima ogromno ljudi v Sloveniji priložnost dobiti odgovore na majhna in velika vprašanja.
Malo se mi zdi škoda da odhajam, ampak mi je preprosto dopizdilo - ali pa sem končno odrasla (kdo bi vedel) in se ne grem več tega. Sigurno bom kdaj še prebrala kakšno temo, vendar kot neregistrirani uporabnik, tako da če bi kdo rad šel na kakšno furo z mano - najraje do Trojan na šokoladni krof, pa do Škofljice na šokoladnega ježka, ter vmes poslušal o cimetu...  @izibajker ima moj kontakt, in bi ga lepo prosila da posreduje št. če bi jo kdo želel.

Vsem motosvetovcem želim čimveč sončnih kilometrov in čudovitih trenutkov z vašimi najdražjimi, ter seveda da se vsak izmed vas varno vrne domov.
Skrbite eden za drugega in lepo prosim, da ohranjate mojo Cimetovo zapuščino (temo) živo. 
Živel Cimet!

Lp, Viktorija Polona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti nalepil smajlija, ker so skoraj vsi ostali neki smrkavi, čeprav je s tabo vse v redu - odločila si se pač kakor si se, tko da... :)

Si se pa tudi po mojem mnenju samo malo najedla bučmanov in bučkotov pa praznih besed in tekstov in, ker imaš v življenju dovolj drugih zanimivih stvari (in, ker še nisi čisto "odrasla" -> beri: še nisi stara :D), se boš z lahkoto odtrgala temu, po večini neplodnemu prebiranju prispevkov o tem in onem... nema da nema. Nekaj stvari je zanimivih, kaj tudi uporabnih, če pa hočeš vse prebrat, pa gre enih ur na teden... sigurno več kot petnajst. To je pa juhuhu preveč cajta. Tudi za zimski čas. Sploh, ko se ti še najde kak narcisoiden butl in ti popametuje, kaj bi on teb naredu... Miško ne pove naravnost kaj ga moti, ker je prjatlu obljubu, da ga ne bo izdal :lol1:...  pa se ti to zameri, ker te pljuva, čeprav te ne pozna... Eh, ko jih jebe, take miškoline :fyou:...

Polonca, ker vem, da se pozimi ne voziš, bi se lahko kam zapeljala kuj-prec, ko bo mal toplejš. Računaj na začetek februarja. Obljubljajo srednje malo snega in veliko sonca. Menda imam še vedno obljubljenega enga čoklid jižka, pa bi bilo škoda umor take sladke živalce izpustit, a ne :P...

Nč, še lepga pa zdravja pouhnga žiulejna ti želim pa zvedavosti tvoje mladostne v zrela leta naprej. Po cimetu se te spominjal ne bom, ker nočem :ras:, ampak bolj po tvoji "negro, que te quiero negro", ki mi je ljubša :wub:.

Ajd! :winkiss:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, GoBobi pravi:

Sem ti nalepil smajlija, ker so skoraj vsi ostali neki smrkavi, čeprav je s tabo vse v redu - odločila si se pač kakor si se, tko da... :)

js se sam delam, da sem smrklou :P

men gre včasih na smeh, ko kakšen na veliko objavi ... mene pa nau več tle ... sj samo neha pisat in to je to ...

žou mi je Polonce, ker vem, da je življensko hotla z mano na furco it in me častit :P  ... itak bo oprezala za mano povsod :P 

edin cimet je većen, ostalo je minljivo :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol več ne napišem besede  bla bla bla .........dokler mi spet ne bo dolgčas :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje se je težje javno poslovit, ker potem ne smeš nič več objavit ali všečkat. Večina jih odneha v stilu: "uzela jih magla"...ker še vedno lahko kaj "pobrcaš", če je skušnjava prevelika. :P

Tudi glede odvajanja od cigaretov je podobno...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 12. 2017 ob 8:29, maus pravi:

...žou mi je Polonce, ker vem, da je življensko hotla z mano na furco it in me častit :P  ... itak bo oprezala za mano povsod :P 

Eh, dej no nehi nakladat. Da ne bo kdo, ki ne pozna scene tule gor mislu, da si bratranec od kakega šampion dirkača. Potem te bojo pa pri Vikiju za rokave cukal pa avtograme žical, pa še kofeta ne boš mogu u miru spit  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, izibajker pravi:

Da ne bo kdo, ki ne pozna scene tule gor mislu ...

A tut taki so :huh: 

pred 18 minutami, izibajker pravi:

Potem te bojo pa pri Vikiju za rokave cukal ...

to me že zdj :huh: 

pred 53 minutami, Rogerg pravi:

spet en/a prsla k pameti :D nc velik ne bo zamudila :P

sj bo skrivaj brala :P 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj pogled na vse skupaj. Forume jemljem s precej rezerve, imam izkušnje tudi iz drugih forumov. Je cel kup nakladačev/nakladačic gor. Boj resno jih začnem jemati, ko jih srečam osebno. Se pa tudi pri pisanju na forumu že nekoliko vidi, kakšen je človek. Imam svoja načela, ki se jih držim tako na forumu kot v reali.

Ko opazujem, kako nekateri reagirajo na komentarje soforumašev, mi jih je škoda, ker se "poslovijo". Pa naj bo to začasno ali stalno. Upam, da bo Jogurtka prišla nazaj in si nadela malo tršo kožo, pa bo vse ok. Na forumih je itak velika večina nakladanja, vseeno pa se najde tudi marsikaj pametnega.

Cimet pa itak zelo lepo diši. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, gretzky pravi:

Še moj pogled na vse skupaj. Forume jemljem s precej rezerve, imam izkušnje tudi iz drugih forumov. Je cel kup nakladačev/nakladačic gor. Boj resno jih začnem jemati, ko jih srečam osebno. Se pa tudi pri pisanju na forumu že nekoliko vidi, kakšen je človek. Imam svoja načela, ki se jih držim tako na forumu kot v reali.

Ko opazujem, kako nekateri reagirajo na komentarje soforumašev, mi jih je škoda, ker se "poslovijo". Pa naj bo to začasno ali stalno. Upam, da bo Jogurtka prišla nazaj in si nadela malo tršo kožo, pa bo vse ok. Na forumih je itak velika večina nakladanja, vseeno pa se najde tudi marsikaj pametnega.

Cimet pa itak zelo lepo diši. :)

Talele pa zdele kle paše , ane  :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
pred 1 uro, SF pravi:

Kaj ste to zdej zaene nove reklame nasral? 

To zato,da prekriva uporabne gumbe na forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, SF pravi:

Kaj ste to zdej zaene nove reklame nasral? 

če maš Crome lahko blokiraš, za druge brskalnike pa ne bi vedel. Nove reklame aja zato, da ti ni dolcajt, da se ne ponavlja. 

ps. če kaj razumem IT se reklame vrtijo v povezavi s tem, kar ti brskaš....tako da podaljšanje penisa ni zgolj naklučje :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

če maš Crome lahko blokiraš, za druge brskalnike pa ne bi vedel. Nove reklame aja zato, da ti ni dolcajt, da se ne ponavlja. 

ps. če kaj razumem IT se reklame vrtijo v povezavi s tem, kar ti brskaš....tako da podaljšanje penisa ni zgolj naklučje :D

 

Ker mi prikazuje reči,ki so mi všeč z popusti je kul...ni pa kul,da mi pokriva gumbe od MS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GeeSXer pravi:

Chromu hvala, da je moj MS brez reklam.

Tako je prav. Čim več takih. Bom prej imel mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ali bi se dalo zaostriti pravila na forumu in prepovedati osebne debate v katerikoli temi. Vsa sporočila in odgovori bi lahko vsebovali le argumente ali osebna prepričanja o obravnavani zadevi, ne pa mnenj ali ocen o drugih piscih. Tako bi bili prepovedani stavki kot npr.: nimaš pojma ali takšnemu butlu se ne da ničesar razložiti.

Moderatorji bi morali vsak tak zapis po opozorilu sankcionirati in izdajati napotnice za Terme Banovci.

Lahko pa se tudi sami ozremo vase, se vprašamo, kaj smo dosegli z našim žaljivim zapisom in se samocenzuriramo.

Bi šlo? Prosim lepo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Darko3g pravi:

Ali bi se dalo zaostriti pravila na forumu in prepovedati osebne debate v katerikoli temi. Vsa sporočila in odgovori bi lahko vsebovali le argumente ali osebna prepričanja o obravnavani zadevi, ne pa mnenj ali ocen o drugih piscih. Tako bi bili prepovedani stavki kot npr.: nimaš pojma ali takšnemu butlu se ne da ničesar razložiti.

Bolj ali manj dnevno aktivna moderatorja sma 2. Dva, z besedo. Poleg moderiranja Motosveta morem oddelati še službo. Žena in hčerka mende tudi rabita nekaj pozornosti. Zaželjeno je da se (bojda) odrasli in opravilno sposobni ljudje sami malo kontrolirajo. In ne poskušajo za vsako ceno zmagati v tekmi kazanja nesramnosti in primitivizma na spletnem forumu. Dasiravno je za ene par uporabnikov upanje izgubljeno.

Seveda se da zaostriti pravila. Napišemo lahko karkoli hočemo. Sam ne pozabit na moj odgovor zgoraj. Pravila niso veliko vredna če:

  • Jih veliko število uporabnikov krši
  • Ni dovolj moderatorjev da te uporabnike ustrezno kaznujejo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, jskrablin pravi:

Bolj ali manj dnevno aktivna moderatorja sma 2. Dva, z besedo. Poleg moderiranja Motosveta morem oddelati še službo. Žena in hčerka mende tudi rabita nekaj pozornosti. Zaželjeno je da se (bojda) odrasli in opravilno sposobni ljudje sami malo kontrolirajo. In ne poskušajo za vsako ceno zmagati v tekmi kazanja nesramnosti in primitivizma na spletnem forumu. Dasiravno je za ene par uporabnikov upanje izgubljeno.

Seveda se da zaostriti pravila. Napišemo lahko karkoli hočemo. Sam ne pozabit na moj odgovor zgoraj. Pravila niso veliko vredna če:

  • Jih veliko število uporabnikov krši
  • Ni dovolj moderatorjev da te uporabnike ustrezno kaznujejo

Problem je ker, je tut eden od moderatorjev tak, samo drugega moderatorja rabimo pa bo takoj red. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!