Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Če nav hmal nadaljevanja, bom pa jest začel borutta al pa snecerja...

dej jst nimam časa,, iščem gume po rusiji za kmeta.

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

dej jst nimam časa,, iščem gume po rusiji za kmeta.

 

A si se u kufer skriv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, DAMI34 pravi:

dej jst nimam časa,, iščem gume po rusiji za kmeta.

Tabularje mu nabau :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 7. 2017 ob 22:37, DAMI34 pravi:

dej jst nimam časa,, iščem gume po rusiji za kmeta.

 

Gume in menjava so poštimane v Eketerinaburgu al neki takšnega,do tamimam še 3500 km,bo na knap,sam zdej maš čas,da napišeš kam gre ta forum :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 10 minutami, jskrablin pravi:

Mam en nasvet. Za vse one, ki čutite posebno sorto ljubezni do nekaterih soforumašev.

 

Cestno_rno_sivo_nabijanje_in_moraliziran

najbolj je vse blokirat in pol sam s sabo komunicirat ... dela .. preverjeno :lol1:

radi se mejte :P

pa vozte po predpisih in hkrati upoštevajte CPP ... sm brihtn napisu, kanede ... kanede :huh: 

globoka .. anede :P 

 

p.s.

opažam veliko pomanjkanje humorja .. na splošno :dry: 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, jskrablin said:

Cestno_rno_sivo_nabijanje_in_moraliziran

Ko je ravno tule ta Printscreen. Že nekaj časa imam te tekste, ki so tule zgoraj v slovenščini, jaz izpisane v angleščini. Bi lahko bil razlog temu morda moj win xp ali bo treba admina vprašat?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, izibajker pravi:

Ko je ravno tule ta Printscreen. Že nekaj časa imam te tekste, ki so tule zgoraj v slovenščini, jaz izpisane v angleščini. Bi lahko bil razlog temu morda moj win xp ali bo treba admina vprašat?

 

verjetno je vezano na uporabo jezika v OS ali pa izbira jezika v brskalniku.

pred 3 urami, jskrablin pravi:

Mam en nasvet. Za vse one, ki čutite posebno sorto ljubezni do nekaterih soforumašev.

 

Cestno_rno_sivo_nabijanje_in_moraliziran

Zakaj bi nekoga blokiral, s kom se bom pa potem nabijal (debatiral se lepše sliši), sam s sabo? No go :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se grem malo psihijatra tukajle.

Vsako debato, ki je na osebnem nivoju, z žaljivkami, ...poniževanji, bla..bla...bla, ki ni primerna za javno objavo, bi morali tisti, ki imajo nickname napisan z zelenim, preprosto izbrisati, dati opozorilo, dati na okrevanje v banovce...ipd.

...pa nima veze, ali je resna tema, ali tema za nabijanje....

 

....mi, navadni smrtniki pa imamo, mislim da, možnost pritisniti gumb "prijavi objavo" ... če se ne motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobena objava, ki se nanaša na osebno obračunavanje, ne sodi v nobeno temo, pa naj to piše zeleni, črni ali rdeči uporabnik.

PIKA :mad:

ker je ta post off topic, bo itak zbrisan, ampak sem moral izliti swoja ćustwa :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

nobena objava, ki se nanaša na osebno obračunavanje, ne sodi v nobeno temo, pa naj to piše zeleni, črni ali rdeči uporabnik.

PIKA :mad:

ker je ta post off topic, bo itak zbrisan, ampak sem moral izliti swoja ćustwa :huh: 

ta post bomo dal v okvir. :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

Da se grem malo psihijatra tukajle.

Vsako debato, ki je na osebnem nivoju, z žaljivkami, ...poniževanji, bla..bla...bla, ki ni primerna za javno objavo, bi morali tisti, ki imajo nickname napisan z zelenim, preprosto izbrisati, dati opozorilo, dati na okrevanje v banovce...ipd.

...pa nima veze, ali je resna tema, ali tema za nabijanje....

 

....mi, navadni smrtniki pa imamo, mislim da, možnost pritisniti gumb "prijavi objavo" ... če se ne motim...

al pa če se bi vsak pri sebi potrudil ne spuščati se na osebni nivo.

Še vedno bi se lahko kregali in prepirali, kdo ma prav, kdo ma večjega, kdo ma daljšega...ampak sedaj sva že 2 ki trdiva, da naj se osebni nivo izzvzame.

Sedaj pa še nekaj o tistih, ki imajo zeleno nad nickom, ne vidim neke blazne potrebe da se špilam preveč policaja, je potem preveč zamere in jokanja, nekateri že jokajo, ko poste prestavljam v določene teme, zato sem se odločil da si tule nalijemo čistega vina in povemo vse, ma kaj vse, še več kot je potrebno :P

Kaj misliš da bo na koncu?

Ko si bomo povedali vse, si ne bomo imeli več kaj očitati in ne bo več problemov. Vzemite to temo kot da je neke vrste spovednica. Odvezo pa si naj da vsak sam.

pred 12 minutami, MdAzz pravi:

Tega foruma se spomnim iz časov, ko je bilo gor več uporabnega in manj egotripanja. Sicer ni bil tako fensi za pogledat, je pa bil bistveno kvalitetnejši. Kako čas beži...

Lepo, nekateri se spominjajo tudi socializma kako je bilo lepo, ampak ti časi so minili in tu je kar je, naslov teme je nabijanje mar ne, Težave so pa druga tema. Pa brez zamere, veliko ljudi se med nami pozna, pa si očitno moramo tule vse zmetati v obraz, ker ko pijem kavo z Boruttom in Cartmanom pa res ne mislim se prepirat in nabijat, raje uživam na sončku :P

 

pred 4 minutami, maus pravi:

nobena objava, ki se nanaša na osebno obračunavanje, ne sodi v nobeno temo, pa naj to piše zeleni, črni ali rdeči uporabnik.

PIKA :mad:

ker je ta post off topic, bo itak zbrisan, ampak sem moral izliti swoja ćustwa :huh: 

konkretno, raje berem modrovanja kot osebna žaljenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

konkretno, raje berem modrovanja kot osebna žaljenja.

vsi moji posti so full modri :huh: 

sicer pa .. malo več strpnosti povsod... tudi v premetu, ne bi bilo odveč ... edin, če mi ne gredo na kurac uni, ki mi ovirajo pot k se pelem u uvink :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

vsi moji posti so full modri :huh: 

sicer pa .. malo več strpnosti povsod... tudi v premetu, ne bi bilo odveč ... edin, če mi ne gredo na kurac uni, ki mi ovirajo pot k se pelem u uvink :P

 

važno, da ne visiš dol z mopeda ko opica, pa je vse ok. Baje je sedaj moderen angleški stil, porivanje mopeda v ovink, ti pa sediš pokonci. Moram ju3 na jadranki sprobat. Pol me boste pa lahko klicali sir Dami.

da pojasnim prednosti angleškega stila so vse povezane z varnostjo, kajti pri manjši hitrosti dosežeš limit nagiba in tako posledično voziš počasneje in ne ogrožaš drugih. Pa še vizuelni dobiček: ne zgledaš kot opica ampak kot guspod.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, MdAzz said:

Tega foruma se spomnim iz časov, ko je bilo gor več uporabnega in manj egotripanja. Sicer ni bil tako fensi za pogledat, je pa bil bistveno kvalitetnejši. Kako čas beži...

s 30imi posti od leta 2008 do danes pa res nisi kaj dosti pomagal k boljši berljivosti in kakovosti.

 

No.. morda si s tem da nisi nič pisal in s tem še bol nižal kvalitete. 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, SMX17 pravi:

s 30imi posti od leta 2008 do danes pa res nisi kaj dosti pomagal k boljši berljivosti in kakovosti.

 

No.. morda si s tem da nisi nič pisal in s tem še bol nižal kvalitete. 

Točno, če nisem imel česa povedat sem bil raje tiho. Za razliko od nekaterih... Pa saj razumem, da je ta tema namenjena takim prepucavanjem, ampak kaj, ko se isto dogaja tudi v ostalih temah...

Popravljeno . Popravil MdAzz
Sem dopolnil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, MdAzz pravi:

Točno, če nisem imel česa povedat sem bil raje tiho. Za razliko od nekaterih... Pa saj razumem, da je ta tema namenjena takim prepucavanjem, ampak kaj, ko se isto dogaja tudi v ostalih temah...

samo tule me pa res zanima katerih, ker večina se nas trudi da so teme o

motorjih čiste in pregledne,

teme o potovanjih lepo berljive, sortirane in brez pretiranega nabijanja

teme o opremi čiste,

Seveda, teme splošno so kakršne so, vendar se tudi tam čisti in briše nabijanja. Bi pa res bil vesel, da mi konkretno poveš katere so še teme s prepucavanjem (seveda, kar ni v zvezi s temo, ker če je potem ni prepucavanje ampak del teme) in bom pogledal.

ps, pa ne mi omenit kr neki, ker tam me res ne briga :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 42 minutami, Zivnorc pravi:

Da se grem malo psihijatra tukajle.

Vsako debato, ki je na osebnem nivoju, z žaljivkami, ...poniževanji, bla..bla...bla, ki ni primerna za javno objavo, bi morali tisti, ki imajo nickname napisan z zelenim, preprosto izbrisati, dati opozorilo, dati na okrevanje v banovce...ipd.

...pa nima veze, ali je resna tema, ali tema za nabijanje....

 

....mi, navadni smrtniki pa imamo, mislim da, možnost pritisniti gumb "prijavi objavo" ... če se ne motim...

ali pa da @builder naročimo, da ga obišče še za drugo mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 10. 2017 at 1:11 PM, Zivnorc said:

...Vsako debato, ki je na osebnem nivoju, z žaljivkami, ...poniževanji, bla..bla...bla, ki ni primerna za javno objavo, bi morali tisti, ki imajo nickname napisan z zelenim, preprosto izbrisati, dati opozorilo, dati na okrevanje v banovce...ipd.

...pa nima veze, ali je resna tema, ali tema za nabijanje....

Se absolutno strinjam s tem, kar si napisal.

Realnost pa je taka:

1. Na tem forumu ni jasno, glasno... napisanih pravil v smislu "hišnega reda" oz. "obnašanja na forumu". Ta pravila lahko objavi samo lastnik, upravnik tegale foruma. 

2. Ravno zato (glej točko 1.) pa je toliko nabijanja, trolanja...

3. Tudi razne debate, žaljivke na osebnem nivoju... bi se zelo hitro končale, če bi bilo jasno, kaj se tu dopušča in kaj ne. Vsi mi tule na forumu smo kot eni obiskovalci v neki ogromni dvorani. Ampak, če nam je že omogočeno, da lahko brezplačno pridemo kadarkoli v to dvorano, se tam zabavamo, izmenjujemo svoja mnenja, izkušnje, dogodivščine, znanja... to še ne pomeni, da se v tej dvorani lahko kaka in lula kjerkoli se komu zahoče. Pa razbija flaše na kolegovi glavi...

4. Dokler pravil iger ni, je pa tako kot na divjem zahodu, ali pa pregovorno "v balkanski krčmi".

5. Pa če smo že pri Balkanu. Tale Pravila obnašanja imajo tam

https://forum.bjbikers.com/index.php?/guidelines/

Kdor ne razume teksta v zgornjem linku ga lahko prevede z Google translate.

6. Tale forum ni namenjen samo trenutno registriranim članom. Namenjen je tudi vsem novim, ki se nam bodo pridružili v prihodnje. Imam pa občutek, da bo marsikaterega novega člana (ko bo videl, kako tule funkcioniramo) zadeva bolj odvrnila kot pa pritegnila...

7. Dopuščam pa tudi možnost, da se v vseh zgornjih točkah (od 1-6) motim.

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 10. 2017 at 2:29 PM, izibajker said:

Se absolutno strinjam s tem, kar si napisal.

Realnost pa je taka:

1. Na tem forumu ni jasno, glasno... napisanih pravil v smislu "hišnega reda" oz. "obnašanja na forumu". Ta pravila lahko objavi samo lastnik, upravnik tegale foruma. 

2. Ravno zato (glej točko 1.) pa je toliko nabijanja, trolanja...

3. Tudi razne debate, žaljivke na osebnem nivoju... bi se zelo hitro končale, če bi bilo jasno, kaj se tu dopušča in kaj ne. Vsi mi tule na forumu smo kot eni obiskovalci v neki ogromni dvorani. Ampak, če nam je že omogočeno, da lahko brezplačno pridemo kadarkoli v to dvorano, se tam zabavamo, izmenjujemo svoja mnenja, izkušnje, dogodivščine, znanja... to še ne pomeni, da se v tej dvorani lahko kaka in lula kjerkoli se komu zahoče. Pa razbija flaše na kolegovi glavi...

4. Dokler pravil iger ni, je pa tako kot na divjem zahodu, ali pa pregovorno "v balkanski krčmi".

5. Pa če smo že pri Balkanu. Tale Pravila obnašanja imajo tam

https://forum.bjbikers.com/index.php?/guidelines/

Kdor ne razume teksta v zgornjem linku ga lahko prevede z Google translate.

6. Tale forum ni namenjen samo trenutno registriranim članom. Namenjen je tudi vsem novim, ki se nam bodo pridružili v prihodnje. Imam pa občutek, da bo marsikaterega novega člana (ko bo videl, kako tule funkcioniramo) zadeva bolj odvrnila kot pa pritegnila...

7. Dopuščam pa tudi možnost, da se v vseh zgornjih točkah (od 1-6) motim.

Če pravila niso napisana, še ne pomeni, da se lahko vse povprek žali. Saj osnovne kulturne vrednote so pa ja menda znane. Če niso, potem itak ni pomoči.

Naj omenim, da je bil pred leti izključen pokojni Brumer - torej se da. Večkrat je bil opozorjen in nato izključen. Začuda je bil potem, ko je dobil dovoljenje za ponovno vključitev bolj kulturen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dam ti prav v točkah od 1 do 7. Je pa tudi za razumet moderatorje. Ko vstopamo v to debatno dvorano, vstopamo različnih starosti, karakterjev, teže itd. Jaz si recimo ne želim debatno dvorano z akademskimi suhoparnimi debatami...pa tudi ne dvorane kjer poteka rave-party in so vsi pod extazijem. naloga moderatorjev je, da držijo neko ravnovesje kjer je vsega ravno prav...kar pa ni med nami obiskovalci nikakor lahko. Razprave naj bi bile privlačne, zanimive, nežaljive, dinamične, ne dolgočasne, poučne.....težko je držat ravnotežje.

Jaz osebno se zato ne hudujem na moderatorji, ki občasno izbrišejo kak moj post...so pač ocenili da ni primeren ali ne sodi v temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, BIF pravi:

Dam ti prav v točkah od 1 do 7. Je pa tudi za razumet moderatorje. Ko vstopamo v to debatno dvorano, vstopamo različnih starosti, karakterjev, teže itd. Jaz si recimo ne želim debatno dvorano z akademskimi suhoparnimi debatami...pa tudi ne dvorane kjer poteka rave-party in so vsi pod extazijem. naloga moderatorjev je, da držijo neko ravnovesje kjer je vsega ravno prav...kar pa ni med nami obiskovalci nikakor lahko. Razprave naj bi bile privlačne, zanimive, nežaljive, dinamične, ne dolgočasne, poučne.....težko je držat ravnotežje.

Jaz osebno se zato ne hudujem na moderatorji, ki občasno izbrišejo kak moj post...so pač ocenili da ni primeren ali ne sodi v temo.

super se je ta tema popravila a ne :P ps. Izibajker je tudi moderator, če si njemu odgovarjal.

Maš prav, moram pa nekaj dopisati, tudi za zgornje ideje drugih, ki niso slabe, a zame prestroge.

Mamo 6 moderatorjev, že mi se med sabo užgemo. Ne izbulit oke, res je. Vsak mal po svoje gleda na forum, vsak po svoje tudi razumeva žalitve. Mene moraš konkretno "jebat" u glavo, da me razkuriš, potem bom odreagiral.

Če se gremo bananje za vsak "mišji qurac" ne vem, kdo bi tule še kaj pisal, slej ko prej bi vsak naletel na "ban".

Sploh pa @Zivnorca nisi bil nekaj časa tudi ti na hladnem, pa potem držal zamero kak mesec? 

@izibajker pravila so zelo jasna tudi na tem forumu, kaznovalna politika je malce drugačna :P recimo bolj mila, ker se večino da rešit z brisanjem. Moja politika, da ne bo zamere, tvoja je lahko bolj stroga.

 

Kako gledam na forum:

1. hočem da se dogaja, da je živ, da se v temah ki so temu namenjene tudi prepira, kar je možno tudi na kulturnem nivoju argument vs protiargument.

Dokler se bo dogajalo, pisalo potopise, vtise, debatiralo o strojih in opremi, mi je skoraj vseeno, če je par tem kjer se nabija, seveda mi pa ni všeč nabijanje na osebnem nivoju, v stilu ti si kreten, ki nima pojma itd..

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri so preveč občutljivi, drugača pa največ žalitev se pojavlja al pa se je v temi o motogp, kjer je pač vera nad razumom.

Drugje pa ne vidim zadnje čase nekih posebnih izpadov.

Glavnega itak trenutno ni več na forumu :fredyjecar:

Za nove člane pa me je strah, ker tu nekateri odkrito reklamirajo (in celo zagovarjajo) objestno vožnjo po cesti in naravi in se delajo norca iz "normalne" in sprejemljive vožnje

To novega člana lahko zmede in se ga "vzgaja" v divjaka, namesto v pridnega udeleženca v prometu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!