Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

........veliko ljudi se med nami pozna, pa si očitno moramo tule vse zmetati v obraz, ker ko pijem kavo z Boruttom in Cartmanom pa res ne mislim se prepirat in nabijat, raje uživam na sončku :P

 

Al nimaš jajc v obraz povedat? :whistle: 

  • Hvala 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

Al nimaš jajc v obraz povedat? :whistle: 

evo, odličen primer nabijanja si dala in nepovezanosti s temo, najprej dobiš opozorilo, in potem ban :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, izibajker pravi:

 

3. Tudi razne debate, žaljivke na osebnem nivoju... bi se zelo hitro končale, če bi bilo jasno, kaj se tu dopušča in kaj ne. Vsi mi tule na forumu smo kot eni obiskovalci v neki ogromni dvorani. Ampak, če nam je že omogočeno, da lahko brezplačno pridemo kadarkoli v to dvorano, se tam zabavamo, izmenjujemo svoja mnenja, izkušnje, dogodivščine, znanja... to še ne pomeni, da se v tej dvorani lahko kaka in lula kjerkoli se komu zahoče. Pa razbija flaše na kolegovi glavi...

 

To je vedno dvosmerni proces.

En, meni zelo drag prijatelj, je vedno rekel, prepirati se z idiotom nima smisla, noben ne opazi razlike. Za ostalo je  gumb "ignoriraj uporabnika". Edina pomanjkljivost tega gumba je ta, da moderatorja ne moreš dati na "ignore".

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

evo, odličen primer nabijanja si dala in nepovezanosti s temo, najprej dobiš opozorilo, in potem ban :P

 

...je rekla lisica , lisici..... :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

samo tule me pa res zanima katerih, ker večina se nas trudi da so teme o

motorjih čiste in pregledne,

teme o potovanjih lepo berljive, sortirane in brez pretiranega nabijanja

teme o opremi čiste,

Seveda, teme splošno so kakršne so, vendar se tudi tam čisti in briše nabijanja. Bi pa res bil vesel, da mi konkretno poveš katere so še teme s prepucavanjem (seveda, kar ni v zvezi s temo, ker če je potem ni prepucavanje ampak del teme) in bom pogledal.

ps, pa ne mi omenit kr neki, ker tam me res ne briga :D

 

Dami, tako obkladanje, ki se je recimo pojavilo v 1200GS LC forumu glede gum sem imel v mislih. Tam pač berem, ker sem nov in me stvari zanimajo. In če nekdo nekaj trdi, pa tega ne zna, ne more ali noče ustrezno argumentirat, hkrati pa se odkrito, na dostojnega človeka nevreden način, spravi na vse, ki se z njegovim mnenjem ne strinjajo, potem njegov prispevek v temi, kar se mene tiče, ni ne zaželjen, ne konstruktiven in niti slučajno ni objavljen v duhu vzdrževanja visokega nivoja debate na tabli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

Teme o BMWjih imajo mednarodne zakonitosti, malo poglej po tujih forumih.

 

Zakaj? Bo potem ta forum na kaj višjem nivoju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

To je vedno dvosmerni proces.

En, meni zelo drag prijatelj, je vedno rekel, prepirati se z idiotom nima smisla, noben ne opazi razlike. Za ostalo je  gumb "ignoriraj uporabnika". Edina pomanjkljivost tega gumba je ta, da moderatorja ne moreš dati na "ignore".

...je rekla lisica , lisici..... :P

 

jaz sem tudi član in prvi vrsti to, za razliko od tebe moram poste še premikat in urejat, ter poslušat raznorazne žaljivke, ker 100 ljudi 100 čudi, koga vse bi moral banat, pa zakaj sem brisal, pa zakaj premikal, ti pa lahko samo mirno nabijaš :P

 

pred eno uro, MdAzz pravi:

Dami, tako obkladanje, ki se je recimo pojavilo v 1200GS LC forumu glede gum sem imel v mislih. Tam pač berem, ker sem nov in me stvari zanimajo. In če nekdo nekaj trdi, pa tega ne zna, ne more ali noče ustrezno argumentirat, hkrati pa se odkrito, na dostojnega človeka nevreden način, spravi na vse, ki se z njegovim mnenjem ne strinjajo, potem njegov prispevek v temi, kar se mene tiče, ni ne zaželjen, ne konstruktiven in niti slučajno ni objavljen v duhu vzdrževanja visokega nivoja debate na tabli...

sem hotel, debato premaknit v BMW splošno ali v temo gume in kaj je bilo? Ogenj v strehi. Debata pa je lahko argument vs argument, ni nujno da se vsi strinjajo da j Mitas najboljša guma haha :D

Bi pa bilo fajn, če poimenuješ krivca, ker sem prepričan da se vsaj 2 druga člana s tem ne bi strinjala (hipotetično govorim). Žal je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

jaz sem tudi član in prvi vrsti to, za razliko od tebe moram poste še premika in urejat, ter poslušat raznorazne žaljivke, ker 100 ljudi 100 čudi, koga vse bi moral banat, pa zakaj sem brisal, pa zakaj premikal, ti pa lahko samo mirno nabijaš :P

......

sam si hotu..... :P kva zdej javkaš..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

jaz sem tudi član in prvi vrsti to, za razliko od tebe moram poste še premika in urejat, ter poslušat raznorazne žaljivke, ker 100 ljudi 100 čudi, koga vse bi moral banat, pa zakaj sem brisal, pa zakaj premikal, ti pa lahko samo mirno nabijaš :P

 

sem hotel, debato premaknit v BMW splošno ali v temo gume in kaj je bilo? Ogenj v strehi. Debata pa je lahko argument vs argument, ni nujno da se vsi strinjajo da j Mitas najboljša guma haha :D

Bi pa bilo fajn, če poimenuješ krivca, ker sem prepričan da se vsaj 2 druga člana s tem ne bi strinjala (hipotetično govorim). Žal je tako.

mene so prepričali, da je AK3 najboljša guma za velike endure... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model prav, da je najvec zaljenja v Motogp!?! :lol1:Odkar se je sam prisvaljkal v ta forum ja.... Se strinjam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, dr.looney pravi:

sam si hotu..... :P kva zdej javkaš..... :P

torej, če sva že na osebnem nivoju:

tebe absolutno ne zanima kako in zakaj naj bi forum zgledal in kam naj bi šel, v prvi vrsti ti je pomembno to, da se nabijaš z Damijem? :P

A ti je jasno kam pes taco moli? Ravno tega bi se morali izogibat, saj so teme, kjer se lahko pritožiš nad določenim osebkom in celo povprašaš kako ga daš na ignor.

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, MdAzz pravi:

Saj tema paše tja. Le primitivizem bi moral odstranit. Na tej točki izstopam iz debate. Hvala

spet bo jok, zakaj sem nekomu brisal del ali cel post. BDW nisi povedal kdo je ta osebek :P

Težko je natančno nekaj izsekat in izbrisat, če se dva osebka ne moreta sporazumet o vprašanju in odgovoru zanj. Zato pa pravim, da se celo debato nekam premakne, kjer je lahko več nabijanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

torej, če sva že na osebnem nivoju:

tebe absolutno ne zanima kako in zakaj naj bi forum zgledal in kam naj bi šel, v prvi vrsti ti je pomembno to, da se nabijaš z Damijem? :P

A ti je jasno kam pes taco moli? Ravno tega bi se morali izogibat, saj so teme, kjer se lahko pritožiš nad določenim osebkom in celo povprašaš kako ga daš na ignor.

 

ne . ne zanima me. ne,ne želim debatirati s tabo o tem, ker s tabo se to ne da, zato si jaz ne grem igric s tabo. simpl, a ne. 

poleg tega nisem brez jajc( no ja fizično jih nimam)  in osebku ki mi gre na živce to povem in ga dam na ignore, brez vpletanja tretje osebe, sej nisem stara 5 let, da bi tožarila. 

kdor je brez greha naj prvi vrže kamen. 

 

konc debate. 

P. S....... tebe bom občasno sekirala, zanalašč....:jezik:

P.P.S. .... tole še sploh ni osebni nivo..... osebni nivo bo koti bom direkt v oke pogledala in ti rekla, da si butl :jezik: (hec, da nauš po luft skakal)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

ne . ne zanima me. ne,ne želim debatirati s tabo o tem, ker s tabo se to ne da, zato si jaz ne grem igric s tabo. simpl, a ne. 

poleg tega nisem brez jajc( no ja fizično jih nimam)  in osebku ki mi gre na živce to povem in ga dam na ignore, brez vpletanja tretje osebe, sej nisem stara 5 let, da bi tožarila. 

kdor je brez greha naj prvi vrže kamen. 

 

konc debate. 

P. S....... tebe bom občasno sekirala, zanalašč....:jezik:

P.P.S. .... tole še sploh ni osebni nivo..... osebni nivo bo koti bom direkt v oke pogledala in ti rekla, da si butl :jezik: (hec, da nauš po luft skakal)

 

ne bom skakal po luftu, mam visok prag tolerance :P

bom pa dal en link, da boš videla, kdo je začel :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ne bom skakal po luftu, mam visok prag tolerance :P

bom pa dal en link, da boš videla, kdo je začel :D

 

nimaš, nimaš..... ne visokega praga tolerance, ne jajc...... :jezik:

aja bilo je retorično vprašanje. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

nimaš, nimaš..... ne visokega praga tolerance, ne jajc...... :jezik:

aja bilo je retorično vprašanje. :friend1:

o mam mam, tolk jih mam, da ti tole post lahko mirne duše pustim :P

ps. prosim, ne več dajat nasvetov v temah kjer svetuješ, da se drug drugega ne žalijo, ker mam filing, da ti še tule mal uide spod kontrole :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, DAMI34 said:

o mam mam, tolk jih mam, da ti tole post lahko mirne duše pustim :P

ps. prosim, ne več dajat nasvetov v temah kjer svetuješ, da se drug drugega ne žalijo, ker mam filing, da ti še tule mal uide spod kontrole :P

 

mišek, pišek..... sarkazma ne razumeš, a ne... pa užaljen si tut hitro...... :jezik:  

a se bova mal igrala ? :P  te naučim imet trdo kožo? ..... :jezik:

je glih en primeren dan, pa se mi da... :P enga živcirat, da nau moj trpel , ga moram mal šparat je že str.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, dr.looney said:

mišek, pišek..... sarkazma ne razumeš, a ne... pa užaljen si tut hitro...... :jezik:  

a se bova mal igrala ? :P  te naučim imet trdo kožo? ..... :jezik:

je glih en primeren dan, pa se mi da... :P enga živcirat, da nau moj trpel , ga moram mal šparat je že str.... :P

pol pa linkaj zajebancijo v drugo temo, recimo v njam njam, al pa slabo volo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri uporabi funkcije Blokirani uporabniki se ne gre za to da bi se htel pogovarjati samo sam s sabo. Gre se za filter. Verjetno nihče tule ne bere vse solate, ki se prisvaljka mimo na FB. Al na Twitterju... karkoli se že pač uporablja. S forumsko vsebino je nekje enako - eni uporabniki prispevajo 0 dodane vrednosti, pa veliko solate. Ki je itak vsa v cvetu. Seveda je ta pozicija relativna - vsak posameznik drugače dojema objave ostalih.

Če pa ti gre pisarjenje nekoga drugega tako na živce da se ne moreš obvladati in preprosto moraš iti kontra z nekimi obračunavanji na osebnem nivoju, si pa lahko z uporabo funkcije Blokirani uporabniki olajšaš prebiranje foruma in zmanjšaš nepotrebno nabijanje diastoličnega in sistoličnega krvnega pritiska preko priporočenih vrednosti. Ne tako malo uporabnikov foruma je v letih, ko je potrebno kr začet pazit na te reči. To je pa tudi vse.

Pa okoli nabijanja in trolanja. Eni to vzamejo za igro, enim gre na živce. Vsekakor pa troli in nabijalci kažejo zanimiv odnos do ostale skupnosti, ki takega vedenje ne podpira. Hvala za vzajemno spoštovanje, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo opozorilo, četudi si blokiral uporabnika, boš kljub vsem lahko videl kako njeg0vo objavo, če ga bo kdo drug citiral.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DinDiin pravi:

Model prav, da je najvec zaljenja v Motogp!?! :lol1:Odkar se je sam prisvaljkal v ta forum ja.... Se strinjam!

Pokaži mi en svoj uporaben prispevek v svoji karieri na MS...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, izibajker pravi:

Se absolutno strinjam s tem, kar si napisal.

Realnost pa je taka:

1. Na tem forumu ni jasno, glasno... napisanih pravil v smislu "hišnega reda" oz. "obnašanja na forumu". Ta pravila lahko objavi samo lastnik, upravnik tegale foruma. 

2. Ravno zato (glej točko 1.) pa je toliko nabijanja, trolanja...

3. Tudi razne debate, žaljivke na osebnem nivoju... bi se zelo hitro končale, če bi bilo jasno, kaj se tu dopušča in kaj ne. Vsi mi tule na forumu smo kot eni obiskovalci v neki ogromni dvorani. Ampak, če nam je že omogočeno, da lahko brezplačno pridemo kadarkoli v to dvorano, se tam zabavamo, izmenjujemo svoja mnenja, izkušnje, dogodivščine, znanja... to še ne pomeni, da se v tej dvorani lahko kaka in lula kjerkoli se komu zahoče. Pa razbija flaše na kolegovi glavi...

4. Dokler pravil iger ni, je pa tako kot na divjem zahodu, ali pa pregovorno "v balkanski krčmi".

5. Pa če smo že pri Balkanu. Tale Pravila obnašanja imajo tam

https://forum.bjbikers.com/index.php?/guidelines/

Kdor ne razume teksta v zgornjem linku ga lahko prevede z Google translate.

6. Tale forum ni namenjen samo trenutno registriranim članom. Namenjen je tudi vsem novim, ki se nam bodo pridružili v prihodnje. Imam pa občutek, da bo marsikaterega novega člana (ko bo videl, kako tule funkcioniramo) zadeva bolj odvrnila kot pa pritegnila...

7. Dopuščam pa tudi možnost, da se v vseh zgornjih točkah (od 1-6) motim.

 

 

ne vem a se hecaš ali kaj?????????????????????????????

http://motosvet.com/docs/legal

pred 19 urami, dr.looney pravi:

En, meni zelo drag prijatelj, je vedno rekel, prepirati se z idiotom nima smisla, noben ne opazi razlike. Za ostalo je  gumb "ignoriraj uporabnika". Edina pomanjkljivost tega gumba je ta, da moderatorja ne moreš dati na "ignore".

 

pred 18 urami, DAMI34 pravi:

Ravno tega bi se morali izogibat, saj so teme, kjer se lahko pritožiš nad določenim osebkom in celo povprašaš kako ga daš na ignor.

funkcija bi morala delovati kot "ignoriraj vse uporabnikove izjave - tudi citirane od drugih članov" .. 

pred 17 urami, dr.looney pravi:

je glih en primeren dan, pa se mi da... :P enga živcirat, da nau moj trpel , ga moram mal šparat je že str.... :P

vzemi svoje velike jajčnike pa pojdi Borutt-a masirat.. 

pred 14 urami, Snecer pravi:

Pokaži mi en svoj uporaben prispevek v svoji karieri na MS...

lažje to kot tvoje neuporabne ... 

oljčka mi je častil za suwatha na zaključni furi decembra... večno hvaležen.. :D

Popravljeno . Popravil thumper
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, izibajker pravi:

Se absolutno strinjam s tem, kar si napisal.

Realnost pa je taka:

1. Na tem forumu ni jasno, glasno... napisanih pravil v smislu "hišnega reda" oz. "obnašanja na forumu". Ta pravila lahko objavi samo lastnik, upravnik tegale foruma. 

http://motosvet.com/tabla/terms/

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem tale del hišnega reda bi si lahko nekateri člani dobro prebrali. In mogoče enkrat pokazali vsaj malo zrelosti.

 

Z uporabo te storitve se strinjate, da ne boste objavljali lažnivih ali ponarejenih informacij, netočnih, zlonamernih, vulgarnih, sovražnih, nadležnih, obscenih, profanih, grozečih ali drugih sporočil, ki bi bila v nasprotju z veljavno zakonodajo RS.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!