Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

pred 18 urami, thumper pravi:

kam je šla tema sam svoj mehanik? ena boljših in najčistejših je bila.. 

a se delate norca iz mene?  hvala bivši prjatli.. 

pa še Mavti-ji bom odgovoril :

Ob 6. 1. 2017 at 21:46, Mavti pravi:

Če član ali nečlan lepo vpraša dobi tudi lepe odgovore, če vpraša pa ........dobi pa enake odgovore, moti me pa neučakanost nekaterih, ki takoj zatežijo z vprašanji   bok nedaj pa da bi prebrali pet strani nazaj v katerih je že dvakrat razložen odgovor, v motorizmu tudi ni nevem kaj novega za izumit, toplo vodo so pa tudi že naredili.:whistle:

od 5.novembra me v temi vzmetenje noben tudi poslal ni nekam kamoli kaj drugega .. tako , da ne moremo trditi , da so vse zasvinjane..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

a poboljšal se pa ne boš? :P

 

svakok dana u svakom pogledu sve više napredujem :jezik:

opazu sm, ker ne nabijate več, da so teme full pregledne s full koristnimi nasveti 

:ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

svakok dana u svakom pogledu sve više napredujem :jezik:

opazu sm, ker ne nabijate več, da so teme full pregledne s full koristnimi nasveti 

:ninja: 

Sječaš li se Dolly Bell .... Ninja nas gleda....

Men je tut všeč, da ni tolk nabijanja, lih rpou, da mine čas.

Cilj teme - da prodje vreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, maus pravi:

svakok dana u svakom pogledu sve više napredujem :jezik:

opazu sm, ker ne nabijate več, da so teme full pregledne s full koristnimi nasveti 

Svakog dana u svakom pogledu bolj in bolj hvališ preglednost in koristnost foruma. Zato mi ni jasno, ali ima to tvoje razdajanje izrazito karitativno komponento, ali pa si morda zunanji forumski sodelavec, pa navijaš za višji honorar...:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

36 minutes ago, izibajker said:

 

7 hours ago, maus said:

svakok dana u svakom pogledu sve više napredujem :jezik:

opazu sm, ker ne nabijate več, da so teme full pregledne s full koristnimi nasveti 

Svakog dana u svakom pogledu bolj in bolj hvališ preglednost in koristnost foruma. Zato mi ni jasno, ali ima to tvoje razdajanje izrazito karitativno komponento, ali pa si morda zunanji forumski sodelavec, pa navijaš za višji honorar...:hmm:

 

To je sigurno ena naveza iz javne uprave. Maus jih nekaj pozna tam (še sam pravi, da je pomemben člen pri skoraj čemerkoli okrog cest), Kmet2 pa DAMI34 sta sigurno iz zdravstva (kirurga po mojem, ker prekleto veliko vesta o kirurških posegih), potem je še Borutt iz Policije (visoka žvina, ker skoraj vso zakonodajo pozna, če pa reče, da česa ne ve, mu pa v parih minutah že odgovorijo iz ustreznih služb). HD-Dyna pa še nisem čist pogruntu :hmm:. On je po mojem tihi, neizprosni vodja, morilsko ostrega uma - kot kakšen Keyser Söze (ali vsaj Broj 1 iz Alana Forda :P), ki se skriva za masko prijetnega možakarja druge polovice srednjih let.

Mislim, da se pripravljajo na sovražni prevzem MS-ja :eek:, če ne tega, pa vsaj oblasti v Afganistanu :D(od koder so menda enega korenine :O).

Ajd!

 

P.S.: Ženoooo!!! Šta si mi u kafu stavilaaaa...

...rekreativno drogo dragi, rekreativno :winkiss:...

Popravljeno . Popravil GoBobi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, GoBobi pravi:

Mislim, da se pripravljajo na sovražni prevzem MS-ja :eek:, če ne tega, pa vsaj oblasti v Afganistanu :D(od koder so menda enega korenine :O).

¯\_(ツ)_/¯ ... čez kakšen dan ali dva ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Codeine said:

¯\_(ツ)_/¯ ... čez kakšen dan ali dva ... 

Ne okrog govort @Codeine, ampak jaz mislim, da je DAMI34 trojanski medvedek (zanalašč nisem napisal konj, da se ne bo tko grdo slišal :P).

Ajd!

Popravljeno . Popravil GoBobi
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GoBobi pravi:

 

THD-Dyna pa še nisem čist pogruntu :hmm:. On je po mojem tihi, neizprosni vodja, morilsko ostrega uma - kot kakšen Keyser Söze (ali vsaj Broj 1 iz Alana Forda :P), ki se skriva za masko prijetnega možakarja druge polovice srednjih let.

:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/8/2017 at 0:53 PM, thumper said:

kam je šla tema sam svoj mehanik? ena boljših in najčistejši je bila.. 

Ti iskalnik ne dela? Je napisana z velikimi črkami .... :) 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, XTR pravi:

Ti iskalnik ne dela? Je napisana z velikimi črkami .... :) 

 

 

ne vem če išče to temo, ki je namenena avtomobilom... Verjetno išče Sam svoj mehanik (vse mogoče okoli sraufanja) , ampak je očitno premaknjena oz. mi odpre stran na kateri se izpiše koda napake  2F173/1 (če bo znal kateri od administratorjev povedati za kaj gre)

 

lp

Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, blazzarss pravi:

ne vem če išče to temo, ki je namenena avtomobilom... Verjetno išče Sam svoj mehanik (vse mogoče okoli sraufanja) , ampak je očitno premaknjena oz. mi odpre stran na kateri se izpiše koda napake  2F173/1 (če bo znal kateri od administratorjev povedati za kaj gre)

Zanimivo. Gledam po arhivih baze, da vidim kaj je izginila ?!? :O

P.S.
Khm... v arhivih od oktobra naprej je ni. ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, XTR pravi:

Ti iskalnik ne dela? Je napisana z velikimi črkami .... :) 

 

 

zgleda da ne .. pred drugo objavo mi je pokazalo samo mojo prvo z dne 8.1.17 ..

pred 8 urami, XTR pravi:

Ni definiral, lahko pa odpre novo... 

sploh pogledaš v kateri temi objavljaš ? piše kam gre motosvet - ne avtosvet..

pred 7 urami, Codeine pravi:

Zanimivo. Gledam po arhivih baze, da vidim kaj je izginila ?!? :O

P.S.
Khm... v arhivih od oktobra naprej je ni. ?!?

ker me ravno takrat nekaj dni ni bilo nisem vedel , da je izginila .. sem pa v čvekalnici parkrat folk vprašal pa mi ni nihče odgovoril .. sem mislil da je bilo par "mrtvih" pa sem nehal spraševat..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, GoBobi pravi:

Da ni bil DAMI34 že preveč zagret pri brisanju :hmm:...

(Hec)

Ajd!

nope, tut mene šali iskalnik. sicer pa jaz sem bolj tak kot uni policaji iz kartona pred osnovno šolo. Več al manj psihološki učinek :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

nope, tut mene šali iskalnik. sicer pa jaz sem bolj tak kot uni policaji iz kartona pred osnovno šolo. Več al manj psihološki učinek :P

 

sj :dry: .. s tako perjanico strašiš pejetelne, privlaćiš pa kure  :lol1:

go @DAMI34 goooo ... tebe bomo ubogal ... kr povej kaj je treba storit :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

ker me ravno takrat nekaj dni ni bilo nisem vedel , da je izginila .. sem pa v čvekalnici parkrat folk vprašal pa mi ni nihče odgovoril .. sem mislil da je bilo par "mrtvih" pa sem nehal spraševat..

Zanimivo... tole zdaj tudi mene zanima kam je izginila... ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo pobrisati to smetenje v temi "STOP Policija !". Spet nekaj strani kaj je kdo dolžan povedati na forumu in kaj ne. Moteče.

Popravljeno . Popravil Andrejcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Andrejcer pravi:

Lepo bi bilo pobrisati to smetenje v temi "STOP Policija !". Spet nekaj strani kaj je kdo dolžan povedati na forumu in kaj ne. Moteče.

bom pogledal :P

soft edit, urejeno. 

 

pred eno uro, maus pravi:

sj :dry: .. s tako perjanico strašiš pejetelne, privlaćiš pa kure  :lol1:

go @DAMI34 goooo ... tebe bomo ubogal ... kr povej kaj je treba storit :P 

 

zimo hejtat!!! Nujno :P

pa meni kavo plačat :D

čimvečkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Andrejcer pravi:

Lepo bi bilo pobrisati to smetenje v temi "STOP Policija !". Spet nekaj strani kaj je kdo dolžan povedati na forumu in kaj ne. Moteče.

"s tem se pokaže tudi pravi obraz odnosa policije v celoti do državljanov..problem je veliko globlji kot samo odnos enega od registriranih uporabnikov foruma ..  "

ti to nič ne pove? debate so zmeraj vsaj dvostranske ... enostranski debati se reče totalitarizem ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, mal sem popucal temo Versys, pripombe dobrodošle, če je še kje za popucat (pa ne stop policija, tam sm že) s pisno besedo na dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

Ekola, mal sem popucal temo Versys, pripombe dobrodošle, če je še kje za popucat (pa ne stop policija, tam sm že) s pisno besedo na dan.

Premal spremlam zgleda...Dami sploh nism vedu, da si ti šef zdej...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

js sm Fata :P

ne, čisto resno, mislim ,da si vsi želimo vsaj tehnične teme mal bolj čiste oziroma vsaj on topic

Itak, sam sm hotu rečt, da sm za cajtam, k nism vedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, DAMI34 pravi:

js sm Fata :P

ne, čisto resno, mislim ,da si vsi želimo vsaj tehnične teme mal bolj čiste oziroma vsaj on topic

Bravo DAMI. Mislim, da si velika večina želi VSE  teme v tej kategoriji, da ne bi bile zasmetene.

Untitled-1.jpg

 

Za sproščanje, žongliranje, balansiranje, čustwovanje, zgroženost, prepucavanje, kufe žicanje... je na voljo obilica tem v rubriki Kr'neki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!