Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

Še mojih 5 centov... pa par izkušenj iz organizacije enega večjih forumov pri nas, slo-tech.com. Tam se načeloma moderatorje novači iz konstruktivnih članov glede na aktivnost v podforumu. Nekdo, ki posta smiselne zadeve v hardware (in pokaže nekaj zdrave presoje pri ločevanju nabijanja od koristnih informacij) lahko postane moderator v tem podforumu. Moderatorji imajo svoj (navadnim članom neviden) kotiček, v katerem se debatira kako in kaj narediti v določenih primerih. Večina moderatorjev (vsaj onih z resnimi pooblastili) je kr 30+, redne službe, družine, ipd... pa se stvar vseeno premika. Samo dovolj ljudi potrebuješ. Verjetno bi se dalo narediti kaj v tej smeri.

Glede same organizacije foruma - jaz osebno bi zelo malo aktivne podforume preprosto ukinil, teme pa arhiviral. Par zadev bi se dalo združiti - npr, Moto dogodki in Sekcije se da komot skup. Mogoče še Športni motociklizem paše tja. Motorji in mopedi grejo komot skup. Skuterji, mopedi... kaj pa vem. Tisto je praktično mrtvo. Reorganizacija bi definitivno pomagala pri preglednosti, obenem pa forum takoj izgleda bolj živ.

Vsebina na portalu je cela jeba. Tu razen dobiti ljudi, ki bojo pisali novice ni kaj za narediti. Na slo-tech lahko vsak član prispeva novico. Ustrezen moderator jo pregleda, popravi in objavi. Članki so bili v času, ko sem jaz tam kaj prispeval pač vbogajme, menda jih znajo tudi plačati. Potopisi in podobno pa ... to je v današnjem času bolj domena osebne promocije preko Facebooka in podobnih.

Po drugi strani pa se meni zdi lih kak facebook totalno neprimerna platforma za debato. In še nisem našel skupine, v kateri bi se mi zdelo objaviti kaj več ko kako fotko. Pa ne glede na vse izpade raznih članov tule, se mi zdi tale konkreten forum vseeno vreden truda. Sam nekdo s primernimi pooblastili se bo moral odločiti, kaj in kako naprej.

 

Pa ja, škoda teme Sam svoj mehanik (vse mogoče okoli sraufanja) ... bo treba začeti znova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj predlog: če imaš kaj zapovedat v temi o motorju, potovanjih itd, bi bilo primerno če odgovarjaš oz sprašuješ človeka o stvari- da se teme držiš, ne da včasih napišemo pol strani, nato pa zraven kratko poved o temi....

Dami vsaka ti čast, sem imel občutek da so ms miličniki dali odpoved predlani.

In upam da bomo vsi opozorjeni, tud z prepovedjo za kak čas, če nam bo preveč "ušlo" po temah v nepravo smer. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Matej207 pravi:

Še moj predlog: če imaš kaj zapovedat v temi o motorju, potovanjih itd, bi bilo primerno če odgovarjaš oz sprašuješ človeka o stvari- da se teme držiš, ne da včasih napišemo pol strani, nato pa zraven kratko poved o temi....

Dami vsaka ti čast, sem imel občutek da so ms miličniki dali odpoved predlani.

In upam da bomo vsi opozorjeni, tud z prepovedjo za kak čas, če nam bo preveč "ušlo" po temah v nepravo smer. 

 

ne opozarjam, niti ne blokiram uporabnikov (nimam teh kompetenc, niti jih ne želim), samo čistim teme nabijanja, osebnega žaljenja, tistega kar pač ni v zvezi z dotičnim mopedom.

Če se s tem strinjate ok, če ni ok, pa mate možnost pisati osebno ali pa tule lastniku foruma in se pritožit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

ne opozarjam, niti ne blokiram uporabnikov (nimam teh kompetenc, niti jih ne želim), samo čistim teme nabijanja, osebnega žaljenja, tistega kar pač ni v zvezi z dotičnim mopedom.

Če se s tem strinjate ok, če ni ok, pa mate možnost pisati osebno ali pa tule lastniku foruma in se pritožit.

Pa kaj imaš sploh komu kaj za razlagat ......bris pa je.......pa ni važn jz ,tisti oni ......še sebe zbriš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Pa kaj imaš sploh komu kaj za razlagat ......bris pa je.......pa ni važn jz ,tisti oni ......še sebe zbriš :P

x62-Radirk.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Pa kaj imaš sploh komu kaj za razlagat ......bris pa je.......pa ni važn jz ,tisti oni ......še sebe zbriš :P

sej se, ker ko 1x pobrišem nekoga ki je meni zatežil, potem moram pobrisat še moj post ker sem mu odgovoril, potem še 5 drugih uporabnikov, ki so se obesili na te poste....potem pa pazit, da se teme nekako nadaljuje, da ni nekih preskokov. No saj gre. Tudi ktm 1190 sem mal počistil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 za precednika MotoSvetovega foruma :010

presrečen sem, ker je Dami sprejeu to funkcijo ćistaća in ker je forum pregledno pregleden :jezik: 

le tko naprej ... :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

@DAMI34 za precednika MotoSvetovega foruma :010

presrečen sem, ker je Dami sprejeu to funkcijo ćistaća in ker je forum pregledno pregleden :jezik: 

le tko naprej ... :OK: 

:OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

ne opozarjam, niti ne blokiram uporabnikov (nimam teh kompetenc, niti jih ne želim), samo čistim teme nabijanja, osebnega žaljenja, tistega kar pač ni v zvezi z dotičnim mopedom.

Če se s tem strinjate ok, če ni ok, pa mate možnost pisati osebno ali pa tule lastniku foruma in se pritožit.

.

... stari, sam upam, da si se dobr zmenu ... :eek:

... to je vreden več kot štir evre ... :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

@DAMI34 za precednika MotoSvetovega foruma :010

presrečen sem, ker je Dami sprejeu to funkcijo ćistaća in ker je forum pregledno pregleden :jezik: 

le tko naprej ... :OK: 

Zdej se boš lahko tudi v kakšni resni temi oglasil ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Zdej se boš lahko tudi v kakšni resni temi oglasil ;)

Sej je v temi, sam oglasit se ne upa, k ga noben ne opazi  :jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kmet2 pravi:

Zdej se boš lahko tudi v kakšni resni temi oglasil ;)

 

pred 5 minutami, HD-Dyna pravi:

Sej je v temi, sam oglasit se ne upa, k ga noben ne opazi  :jezik:

naum .. do konc meseca :P

nj trpijo brez mojih modrih misli :P

p.s.

RResno mislim, da se je foRRum zelo zelo popRRavil :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Maus kje se je popravil? 

Če nas istih 6 nabija v vsako temo :D

 

Bolje bi bilo da si odpremo temo medsebojno nabijanje... pa tam vsepovprek debatiramo,...

 

Al pa da v naši metropoli Mariboru naredimo "piknik" z vilami brez hrane in pijače :P:P

 

Še glavnega ste pregnali iz foruma :P:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Matej207 pravi:

 Maus kje se je popravil? 

Če nas istih 6 nabija v vsako temo :D

js ne .. torej sem se js popravu :P

pa ne unićmo še te teme :P

p.s.

prjau nabijaće :huh: 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, pik1 pravi:

.

... stari, sam upam, da si se dobr zmenu ... :eek:

... to je vreden več kot štir evre ... :D

 

v bistvu laufa financiranje mal drgače, uporabniki mi morjo nakazat 4€ za vsak post, ki ga hočejo obdržat :ras:

ps. pa tut tole nabijanje v kratkem pobrišem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni chat, je pa fajn če je živ. Ne pa vsake toliko kaka objava. tist pa tut ni nič.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

, uporabniki mi morjo nakazat 4€ za vsak post, ki ga hočejo obdržat :ras:

 

Pol lohka čist zastojn bedarije pišem.....:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12/13/2016 at 15:21, nemo pravi:

OVER & OUT

STORNO!

Zgodil se je komaj verjeten preobrat, glede na komentarje na prvih straneh te teme. 

Predvsem tebi DAMI34 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, nemo pravi:

STORNO!

Zgodil se je komaj verjeten preobrat, glede na komentarje na prvih straneh te teme. 

Predvsem tebi DAMI34 :worship:

Ne ti :worship:

4 € mu nakaži :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, nemo pravi:

STORNO!

Zgodil se je komaj verjeten preobrat, glede na komentarje na prvih straneh te teme. 

Predvsem tebi DAMI34 :worship:

sm vesel, da podpiraš ponovno Ms, pa vse nas ki tule kracamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

sm vesel, da podpiraš ponovno Ms, pa vse nas ki tule kracamo.

Pa sej nam je čist luštn že skos, nevem sploh zakuga so se eni naprdnl neki...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, nemo pravi:

STORNO!

Zgodil se je komaj verjeten preobrat, glede na komentarje na prvih straneh te teme. 

Predvsem tebi DAMI34 :worship:

prjatlu odpiš, da se je zgodu ćudež ... to, da se je Kristus prkazu je še verjetno, da je pa forum pregleden ratu pa ne bo noben verjeu, pa se je :P

MS gre pravo pot :OK: 

upam, da nam bo zdaj tvoj prijatu postregel z zanimivimi in koristnimi informacijami :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, tud men se tole zdi skor salomonska rešitev :)

...ker bo čez čas tud kak znančev post zrediran pa bo mal nervozce ampak se bo use skp hitrejš umiril.

...da o preglednosti sploh ne zgublam besed :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!