Skoči na vsebino

Motosvet in forum - kam greš?


Priporočene objave

tok veselih uporabnikov pa že dolgo nism bral tule :P

 

pred 3 minutami, UnionJack pravi:

evo, tud men se tole zdi skor salomonska rešitev :)

...ker bo čez čas tud kak znančev post zrediran pa bo mal nervozce ampak se bo use skp hitrejš umiril.

...da o preglednosti sploh ne zgublam besed :)

zradirano vse kar me je motilo v temi Versys, Tracer, Sx, gt, stop policija..neglede na to kdo je pisal. (vključno moje poste)

lahko mi pa napišete, kje je še posvinjano, da mal počistim.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Zdaj samo še preklopimo na ...  ¯\_(ツ)_/¯ 

:? Ne vem sicer za kaj se gre, ampak ziher je cool :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

 

lahko mi pa napišete, kje je še posvinjano, da mal počistim.

 

Dobro ti gre. Malo še počisti v parlamentu :).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Codeine pravi:

Zdaj samo še preklopimo na ...  ¯\_(ツ)_/¯ 

a ne še ..še sam svoj mehanik najdeš potem pa lahko ..:P saj boš - jaz zaupam vate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odkar je dami mod, forum deluje počasneje, oziroma včasih kar nekaj nalaga in nalaga .. a pubec tako zavzeto briše poste, da strežnik ne folga? ;)

se še komu to dogaja?

Popravljeno . Popravil Texo
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Texo pravi:

odkar je dami mod, forum deluje počasneje

Dami je posebna oseba ..... On ne more brat hitreje in je dal hitrost na najnižjo možno varianto :P

Vsem se to dogaja, forum se nadgrajuje, oziroma posodablja al karkoli že nekaj v tem smislu :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Texo pravi:

odkar je dami mod, forum deluje počasneje, oziroma včasih kar nekaj nalaga in nalaga .. a pubec tako zavzeto briše poste, da strežnik ne folga? ;)

se še komu to dogaja?

jp, mam stare krpe, pa sem včasih zatakne ko brišem po ekranu :P

 

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Dami je posebna oseba ..... On ne more brat hitreje in je dal hitrost na najnižjo možno varianto :P

Vsem se to dogaja, forum se nadgrajuje, oziroma posodablja al karkoli že nekaj v tem smislu :blush:

tipkajte počasi, ker ne morem tok hitro brati :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

tipkajte počasi, ker ne morem tok hitro brati :ras:

Sm vedu, da je kle problem... Eto, tipkam z enim prstom kt kura :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Sm vedu, da je kle problem... Eto, tipkam z enim prstom kt kura :(

probi z nosom :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče dvojnih ali trojnih objav v istem postu - stisneš shrani enkrat in greš ven iz teme ..objavljen post 100% - preizkušeno večkrat v zadnjem času ko malce "shranjujem" .. v slučaju , da pa nebi shranil pa itak stisneš samo ponovno na "odgovori na to temo" pa ti prikaže prej napisan text..

pogrešam temo "sam svoj mehanik" ..zmeraj bolj .. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, thumper pravi:
pred 40 minutami, smasher pravi:

jaz sem tudi že pogrešal temo sam svoj mehanik... je ena tako imenska ampak ni tiste vsebina ki je bila včasih

pogrešam temo "sam svoj mehanik" ..zmeraj bolj .. :D

pa odprite novo :D
stara je očitno nekam izginila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, smasher pravi:

jaz sem tudi že pogrešal temo sam svoj mehanik... je ena tako imenska ampak ni tiste vsebina ki je bila včasih

za motorje ? katera ?

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

pa odprite novo :D
stara je očitno nekam izginila

ni fora v novi temi.. to je enostavno odpret.. v stari je bilo zapisano veliiikooo dobrih nasvetov in podatkov tudi od - nažalost - nekaterih pokojnih strokovnjakov.. bo šlo?

ti pa lahko pogledaš v teme kot so "vlada" , "korupcija" in podobne , če jih ni kdo od tam vkradel.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, thumper pravi:

za motorje ? katera ?

ni fora v novi temi.. to je enostavno odpret.. v stari je bilo zapisano veliiikooo dobrih nasvetov in podatkov tudi od - nažalost - nekaterih pokojnih strokovnjakov.. bo šlo?

ti pa lahko pogledaš v teme kot so "vlada" , "korupcija" in podobne , če jih ni kdo od tam vkradel.. :P

Prjatu, a bi rad da se mi zmeša, da grem še v teme o politiki :(

mam že pri motorjih preveč dela, preveč zmešnjav, kup enakih tem za isti moped, posti ki govorijo o enem mopedu a napisani v temah drugega, sploh pri ktm ki vsako leto zmeče kup novih moedov na trg že nimam več pojma kaj je kaj, komu ktera luč ni všeč.. :P

če je iskalnik ne najde, je možno, da jo je kdo po nesreči tudi zbrisal. Več bi mogoče Codeine vedel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

za motorje ? katera ?

ni fora v novi temi.. to je enostavno odpret.. v stari je bilo zapisano veliiikooo dobrih nasvetov in podatkov tudi od - nažalost - nekaterih pokojnih strokovnjakov.. bo šlo?

ti pa lahko pogledaš v teme kot so "vlada" , "korupcija" in podobne , če jih ni kdo od tam vkradel.. :P

Tema je tukaj: 

Eden izmed moderatorjev jo je narobe združil z neko drugo temo. Je prava!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Codeine pravi:

Tema je tukaj: 

Eden izmed moderatorjev jo je narobe združil z neko drugo temo. Je prava!

:OK: :worship:  bravo! hvala !!! .. ........a te je dami sfehtal , da si jo šel v politiko iskat ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Codeine said:

Tema je tukaj: 

Eden izmed moderatorjev jo je narobe združil z neko drugo temo. Je prava!

Good job! ;):bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Codeine pravi:

Tema je tukaj: 

Eden izmed moderatorjev jo je narobe združil z neko drugo temo. Je prava!

Kam lahko six pack pošljem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 5000 €/mesec bi tut js to delu :P

morm pohvalt, ker je motosvet full pregleden in ćitljiv :P ... @DAMI34 vreden si vsakega centa ;)

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

za 5000 €/mesec bi tut js to delu :P

morm pohvalt, ker je motosvet full pregleden in ćitljiv :P ... @DAMI34 vreden si vsakega centa ;)

 

 

Veš kok centov dobiš za 50€, celo škatlo, 10kg. Ni vse v denarju, nekaj je tudi v teži :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, DAMI34 pravi:

...nekaj informacij....

2. Kolikor sem vedel in znal sem uredil moto teme, predvsem pa naslove za motorje, da se jasno ve kam se piše in o katerem mopedu se piše. Določene teme sem združil, ker so bile duplirane, določene izbrisal, v glavnem upam da je sedaj malce bolj čitljivo

Dami, a bi bilo preveč dela, če bi naredili še tole. V rubriki Motocikli bi kreirali podrubrike za vsako znamko motociklov, oz. za tiste najbolj pogoste: Aprilia, BMW, Ducati, Cagiva, Moto Guzzi, MV Agusta, Honda, Kawasaki, KTM - Husaberg - Husqvarna, Suzuki, Yamaha, Ostali... Potem pa vse teme prenesli tja kamor pač spadajo. Tako bi vsaka rubrika pri določeni znamki motocikla obsegala bistveno manj strani kot sedaj, ko je vse skupaj zmešano in jih je 81. Tako bi poleg večje preglednosti tudi "novi" člani takoj vedeli, kje naj postavijo svoja vprašanja oz. bi zaradi manjšega števila strani pri "svoji" znamki hitreje prečekirali te naslove in se ne bi več dogajalo, da postavijo neka vprašanja, ki od prej že obstajajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!