Skoči na vsebino

TRIUMPH TIGER SPORT (2016)


lukec

Priporočene objave

Ta motor je bolj Sport, Versys pa bolj potovalen....zatorej ju jaz nebi dajal v isti segment, to je KTM SMT segment, Pa Tracer bolj pase zraven....to so motorcki za ovinke potrgat na poti do Grcije recimo, pac gres brez kavbojk na dopust.... :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej morda imas tudi prav. Ampak to pretirano predalckanje mi gre pocasi na jetra. Se malo, pa bo vsak model svoj segment.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Cartman said:

K porha 911. Exactly the same as previous one. :)

Kar se cifer tice, tud med triumphi ima ta model majhn delez. U bistvu me cudi da ni bil ukinjen. Men je fajn, ampak po testni furi ne vem, ce si ga zelim. Se mi zdi da ne. 

Te ni prevzel? Tri cilindre ne ustreza? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Ta motor je bolj Sport, Versys pa bolj potovalen....zatorej ju jaz nebi dajal v isti segment, 

Ta segment je izumila Yamaha s TDM  Malo razlike pa mora biti med posameznimi motorji, da niso vsi enaki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Paaaaaa, jez sm ga vozu sam pol ure, in morm rect de sm pricakoval mal bol sport. Mal bol trd motor. Pa ne zdej fedre na trdo de razmetuje, mal bol ziv in natancen stroj sm pricakoval. Za solo drgnit se mi ni zdel, za u dvoje bi pa pr njih tavelkega kerdanarja uzel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je že Sport varianta, ki je imela baje nekoliko popravljeno blaženje. Pol si misliš, kaj je bilo v prvi seriji. Za bolj zavzeto preganjanje po magistralah je dovolj že en osnovni aftermarket mono in eni pametni ventili vilic, pol je druga pesem. Pa sej sva enkrat o tem že razpravljala, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!