Skoči na vsebino

Garmisch BMW 2016


Priporočene objave

Zdravo Motosvet-ovci
Čez nekaj mesecev se z mojo boljšo polovičko odpravljava na moto zbor  v GaPa....in naju zanima, kako in kje lahko kampirava, kakšne so cene....izkušnje?....

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sprašuješ za BMW Motorraddays je kamp s šotori je urejen na licu mesta, nisem pa siguren, da nista prepozna za rezervacijo. Lahko pa preverim, saj tudi mene zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kampa ni potrebno rezervirati, razen če misliš že postavljene šotore katere postavi organizator in jih ti potem najameš. Sam sem bil dvakrat vedno prišel v soboto popoldan in vedno sem dobil mesto za šotor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil že kdo od vas gor z šotorom,lahko malo napišete na kaj je treba biti pozoren oz.kaj potrebuješ za s sabo.Če pa ima kdo izkušnje z najemom postelje-sobe,pa tudi na plan z nasveti.

Katere dneve se izplača biti gor? pet-sob-ned?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 2. 2016 at 0:25, damjandugi pravi:

Če je bil že kdo od vas gor z šotorom,lahko malo napišete na kaj je treba biti pozoren oz.kaj potrebuješ za s sabo.Če pa ima kdo izkušnje z najemom postelje-sobe,pa tudi na plan z nasveti.

Katere dneve se izplača biti gor? pet-sob-ned?

Najboljše je iti v petek zjutraj in v nedeljo zjutraj nazaj :) ... vmes odpelješ kakšno testno vožnjo, priporočam rezervacijo motorja preko neta kakšen mesec prej. Kamping plac je ogromen in če imaš kamp opremo s seboj, ni problema s prostorom. V bližini kampa teče mrzel gorski potoček, zato priporočam, v kolikor je seveda lepo in toplo vreme, da s sabo vzameš vrečo za krompir, v katero nabašeš pirčke in jih potem hladiš v potočku :OK: ... cene na prizorišču so kar zasoljene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, boych pravi:

Najboljše je iti v petek zjutraj in v nedeljo zjutraj nazaj :) ... vmes odpelješ kakšno testno vožnjo, priporočam rezervacijo motorja preko neta kakšen mesec prej. Kamping plac je ogromen in če imaš kamp opremo s seboj, ni problema s prostorom. V bližini kampa teče mrzel gorski potoček, zato priporočam, v kolikor je seveda lepo in toplo vreme, da s sabo vzameš vrečo za krompir, v katero nabašeš pirčke in jih potem hladiš v potočku :OK: ... cene na prizorišču so kar zasoljene ...

se strinjam s tabo:grupni:

v petek zjutraj štartamo   moravče-tolmmezo-brunico-innsbruck-garmisch  kampiramo pri olimpijskem bazenu 

vračamo se v nedeljo zjutraj po drugi poti

marko

gapa151021 (20).JPG

gapa151021 (26).JPG

gapa151021 (45).JPG

gapa151021 (48).JPG

gapa151021 (50).JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je do takrat še daleč,ampak če bo kakšna možnost,bi se vsaj pri vožnji pridružil kakšni skupini,da se sam ne dolgočasim do gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 23. 2. 2016 at 13:18, damjandugi pravi:

Sicer je do takrat še daleč,ampak če bo kakšna možnost,bi se vsaj pri vožnji pridružil kakšni skupini,da se sam ne dolgočasim do gor.

v petek 1-7-2016 zjutraj  se bomo zmenili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bmw dnevi se bližajo, kdo gre?

Mi štartamo v petek, pot še ni splanirana. Če ima kdo kakšen zanimiv pedlog, kar na dan z besedo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 30. 6. 2017 ob 7:27, FrigoFrops pravi:

Bmw dnevi se bližajo, kdo gre?

Mi štartamo v petek, pot še ni splanirana. Če ima kdo kakšen zanimiv pedlog, kar na dan z besedo.

Lp

tudi mi gremo v petek preko italije pa čez brenner:cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Že debelih šest let ni teme za Garmish, želja je, da si grem ogledati ta BMWjev zbor drugo leto, se pravi julija 2024. Če imate izkušnje in ste že bili na tem zboru, mi prosim povejte na kaj naj bom pozoren, je potrebna registracija ali rezervacija.  Kampiral bi s svojim šotorom, mogoče cene kampa, hrane, piva... Če pa gre še kdo in bi si želel družbe, sem zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ljubo63 Dogodek se odvija od 20. edicije (2022) dalje v Berlinu. Za kampiranje odprejo prijave na svoji spletni strani enkrat marca. Bo pa treba biti hiter, saj mislim, da ponujajo samo 500 mest, pričakuje se pa več kot 40.000 obiskovalcev. Je pa zastonj, odprtega tipa.

Sopotnike poišči v bmw grupah na facebooku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Berlin mi ni všeč, vsaj kar sem videl na YouTubeu, bom poiskal kakšen podoben zbor bližje, v Italiji ali Avstriji,.

Hvala za informacije in vse dobro v letu ki prihaja.

Ljubo 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!