Skoči na vsebino

Ducati Multistrada Enduro 1200


dlicen

Priporočene objave

Možno, nisem vedel. Včeraj so se začeli testi. Če tema že obstaja, naj se link prosim prestavi tja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj stane samo slabih nekdanjih 40.000 nemških mark :)  Ni prehudo....zdaj bo BMW počasi 30.000 € stal :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S polnim 30-litrskim tankom. Kar se mi zdi povprečno za ta razred.

Z 82 €/kg pa je precej cenejša od npr. tinte za tiskalnike. :)

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, vandrovec pravi:

Kaj ne gre v račun? Ta je enduro, prejšnja pa ni bila.

Ma nobena ni :)(osebno mišljenje) zato se ne vžigaj :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je bila res že v Milanu, ja. Lušten moped, ni kej rečt, mi je takoj padel v uč. Kolk bo "multi", bodo pa izkušnje povedale. :)

Popravljeno . Popravil Ferrarist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi enostavno treba testirat na terenu da vidiš kako se obnaša. Tak na pamet je težko kaj pisat o njej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dlicen pravi:

Preizkus na spodnjem linku. V videu od 11. minute vožnja po terenu in nekaj besed ravno o "enduru". Baje ne gre za klasično 1200 s 19" kolesom, ampak je obnašanje precej drugačno. Teža pa se vseeno občuti.

http://www.moto.it/prove/ducati-multistrada-1200-enduro.html

A je to mogoče posneto na Lošinju, nekaj znano se mi zdi, ko da je cesta na Televrin ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, dlicen pravi:

Preizkus na spodnjem linku. V videu od 11. minute vožnja po terenu in nekaj besed ravno o "enduru". Baje ne gre za klasično 1200 s 19" kolesom, ampak je obnašanje precej drugačno. Teža pa se vseeno občuti.

 

Najbolj opazna razlika je tudi pri zadnji nihajki, ki je pri Enduro verziji dvojna (pri klasični MTS je enojna).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, sayo pravi:

A je to mogoče posneto na Lošinju, 

Naj bi bila Sardinija?

Samo, tisti ogromni stranski plastiki spredaj in brez cevnih zaščit...deluje zelo krhko.

Tudi izgled bi lahko spremenili, tisti orlovski kljun oz., cela glava spredaj, mi ni privlačen.:hmm:

Tudi, če bi mi bil lep, je pa žal le Ducati. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, sayo said:

A je to mogoče posneto na Lošinju, nekaj znano se mi zdi, ko da je cesta na Televrin ...

Sardinija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...

to je 5.614.110,00 SIT 

Stric je dal leta 94 za novega BMW 318i 1miljon manj kot stane tale motor.

Kam so šle cene ---- adijo pamet.... kje so naše plače je pa še bolj adijo pamet. 

RAvno včeraj sem gledal ceno nove CBR1000 - 18.490€. Še danes se spomnim da ko sem cca leta 2000 gledal ninjo 6 in 9.

6tka je bila tam nekje 1,8miljona SIT 9tka nekje 2,2miljona. Se pravi tale CBR-ka je več kot še enkrat dražja kot pred 16 leti "top" motor. 

Se opravičujem za čisti off-topic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se strinjam. Ce tako gledam, kar tudi jaz rad pocnem, je vse drago ratalo. Ampak moras vedet, da je denarju vrednost v 16 letih precej padla. Pa tudi mi zasluzimo vec. Povprecno sigurno, le da si to se tezje priznamo. Ce temu ne bi bilo tako, nas vozni park ne bi bil tak, kot je. Bifeji ne bi bili polni. Ravno tako soping centri. Vsi ne bi imeli fensi telefonov za par 100€, ..... in se je stroskov, ki bi jih lahko nasteval, ki jih danes imamo, leta 2000 ali celo 94, pa jih ni bilo. In a se ti zdi da slabse zivimo? 

Preprosta matematika. Povprecna placa danes je koliko? Jurja/mesec, da bo izracun lazji. Za Duceja rabis torej 24 plac. Koliko si jih rabil leta 94 za Bmw-ja? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Kawl said:

Stric je dal leta 94 za novega BMW 318i 1miljon manj kot stane tale motor.

Kam so šle cene ---- adijo pamet.... kje so naše plače je pa še bolj adijo pamet.

Razmisli:

povprecna mesecna placa leta 1991 je bila 157 €, sedaj pa je 1.013 €

tako da tvoji sklepi so popolnoma napacni. Poskusi se enkrat.

razmerje 1994 : 2016 je sicer malo slabse, vendar se vedno 1:4

Popravljeno . Popravil nejc74
dopolnjeno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kawl pravi:

to je 5.614.110,00 SIT 

Stric je dal leta 94 za novega BMW 318i 1miljon manj kot stane tale motor.

Kam so šle cene ---- adijo pamet.... kje so naše plače je pa še bolj adijo pamet. 

RAvno včeraj sem gledal ceno nove CBR1000 - 18.490€. Še danes se spomnim da ko sem cca leta 2000 gledal ninjo 6 in 9.

6tka je bila tam nekje 1,8miljona SIT 9tka nekje 2,2miljona. Se pravi tale CBR-ka je več kot še enkrat dražja kot pred 16 leti "top" motor. 

Se opravičujem za čisti off-topic :D

Težko je to preračunavanje. 

Kar se tiče materialnih stvari je bilo včasih precej težje priti do njih. Cen se ne spomnem točno, spomnem pa se, koliko plač sem dal za kaj. Plače pa smo imeli bolj kot ne vsi enake - v delavskem rangu.

Gorenje barvni televezor - pet mojih plač.

Gorenje pralni stroj - ena in pol plače.

Motor - zame takrat znanstvena fantastika (zdaj ga imam).

Vse je bilo izraženo v plačah, zdaj si lahko kar nekaj več privoščimo in lažje, so pa nekateri precej zjamrani, ko jim varčevanje ne gre od rok. Kawl - (to mislim na splošno). Nimajo tisti, ki nimajo služb in teh je preveč. Pa minimalne plače, tudi teh je preveč. Res pa je, da stroški so večji kot v preteklosti. 

Res pa je tudi, da sosed ne sme imeti boljši / boljšega :lol1:, potem pa res ni denarja. Dovolj izven teme.

Scarabeo

Samo tiste vezice - je pa malo bizarno. Bolj sodi v rubriko Saj ni res pa je - za takšen denar, bi moralo biti vse okrašeno s Swarovski kamni. :)

 

Popravljeno . Popravil Scarabeo 500
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!