Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

Kod nas je svaki dan praznik i neradni. A ovi pošteni odaju na posao .

JBG ko im kriv što imaju rođake na položajima , pa im umesto keš para , srede posao pa moraju radit.

Hec na stran. Tudi sam bom dolih in vse restavracije dalajo 7/7.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje glede Bosne in velikonočnih praznikov, predvsem me zanima za velikonočni ponedeljek. Kako delajo restavracije in gostilne v času praznikov. Če bodo vreme in ostali dejavniki dopuščali bi šla z drago na čevape, pa nebi rad da prideva pred zaprto gostilno.

 

Veš kaj pomen u tistih krajih praznik - to, da laufajo vsi roštilji na ful in je odprto vse. Edin, če greš že u nedeljo dol vzem ketne sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilne tam doli so ene izmed zelo redkih, kolikor toliko ekonomsko profitabilnih dejavnosti. Aja, pa piramide bojo menda tudi kmalu opazno izboljšale proračunske prihodke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Sicer sem predvideval da bo vse odprto, vendar vseeno raje prej vprašam :) Hvala za odgovore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok. Sicer sem predvideval da bo vse odprto, vendar vseeno raje prej vprašam :) Hvala za odgovore :)

Za vsak slučaj vzemi seboj ene dve klobasi, malo kruha ali pa pohanga piščanca in polič vina. Zihr je le zihr.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo sem prečekiral 8 strani nazaj.

 

Za letošnje prvomajske praznike planiramo 5 dnevno turo, nekje na področju Bihač - Prijedor - Jajce - Sarajevo - Mostar - Livno. Se pravi bolj osrednji del Bosne. Zanimajo me tisti "bonbončki", ki jih je kdo od vas sigurno že obiskal ali našel, in bi jih priporočil. Kot npr. izvir Bune, kakšen zanimiv kanjon (Neretva), etno vas, kakšne druge lokalne zanimivosti.. .).

Zanimajo me tudi konkretni naslovi ugodnih prenočišč (še posebej za Sarajevo in Mostar). 

Kampiranje tokrat ne pride v poštev, potovalo se bo s familijo, z avtom (upam, da to ne bo ovira za vaše nasvete).

Hvala za vse izvirne in uporabne informacije.

Cesta Prozor - Mokronoge - Livno. Za Prozorom Ramsko jezero, na jezeru frančiškanski samostan. Cesta ko prideš iz vasi široka, nov asfalt, lepi uvinki, nič prometa.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo sem prečekiral 8 strani nazaj.

 

Za letošnje prvomajske praznike planiramo 5 dnevno turo, nekje na področju Bihač - Prijedor - Jajce - Sarajevo - Mostar - Livno. Se pravi bolj osrednji del Bosne. Zanimajo me tisti "bonbončki", ki jih je kdo od vas sigurno že obiskal ali našel, in bi jih priporočil. Kot npr. izvir Bune, kakšen zanimiv kanjon (Neretva), etno vas, kakšne druge lokalne zanimivosti.. .).

Zanimajo me tudi konkretni naslovi ugodnih prenočišč (še posebej za Sarajevo in Mostar). 

Kampiranje tokrat ne pride v poštev, potovalo se bo s familijo, z avtom (upam, da to ne bo ovira za vaše nasvete).

Hvala za vse izvirne in uporabne informacije.

Za Sarajevo: pansion Sebilj, Sarajevo, Bravadžiluk bb, tel: 033/573 500, www.pansionsebilj.ba, info@pansionsebilj.ba. (neposredna bližina Baščaršije)

Za Mostar: Villa Sara, ul. Šašarogina 4 (po nekaterih podatkih tudi Lacina), 88000 Mostar, www.villasara-mostar.com, cipko79@hotmail.com (10 min peš do starega mosta)

Bil že pri obeh. Cene prenočišč ugodne, prave lokacije.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

 

ali kdo mogoče ve, če je cesta Martin Brod - Drvar ( Titov Drvar ) asfaltirana? V Martin Brodu sem bil že večkrat, a nikoli nisem še bil v Drvarju videl pa sem smerokaze, vedno sem se vračal na Dubovsko na glavno cesto in tam v semri Mrkonič grad, Jajce,...

 

 

 

lp, notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cesta Prozor - Mokronoge - Livno. Za Prozorom Ramsko jezero, na jezeru frančiškanski samostan. Cesta ko prideš iz vasi široka, nov asfalt, lepi uvinki, nič prometa.

Odlično odkritje, na poti v Mostar vsekakor za sprobat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

 

ali kdo mogoče ve, če je cesta Martin Brod - Drvar ( Titov Drvar ) asfaltirana? V Martin Brodu sem bil že večkrat, a nikoli nisem še bil v Drvarju videl pa sem smerokaze, vedno sem se vračal na Dubovsko na glavno cesto in tam v semri Mrkonič grad, Jajce,...

 

 

 

lp, notranc

 

Ja, je asfaltirana, široka in polna kamenja ki pada z brežin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, je asfaltirana, široka in polna kamenja ki pada z brežin.

Hvala.

Kaj svetujes nazaj na Dubovsko ali počasi med kamenji naprej.

Lp,notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Kaj svetujes nazaj na Dubovsko ali počasi med kamenji naprej.

Lp,notranc

 

Kar naprej, brez skrbi, samo malo previdnosti ne škodi.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala.

Kaj svetujes nazaj na Dubovsko ali počasi med kamenji naprej.

Lp,notranc

 

V smer proti Drvarju je manj kamenja, ker je breg z druge strani. Poleg kamenja pazi tudi na živali.

 

wp20141015009.jpg

wp20141015010.jpg

wp20141015011.jpg

 

se pa splača tam peljat, je lep razgled in počivališče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za info.

Planiram 5 dnevno furo po BiH pa zbiram informacije.

Lp, notranc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala obema za info.

Planiram 5 dnevno furo po BiH pa zbiram informacije.

Lp, notranc

edin problem bo v tem k se boš zredu, vse ostalo "bo pa že koku"

ceste po Bosni so na splošno boljš kot pr nas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edin problem bo v tem k se boš zredu, vse ostalo "bo pa že koku"

ceste po Bosni so na splošno boljš kot pr nas

Oj,

Sej sem tud čez praznike kakšno kilo prigaral.

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ALO..

 

A je v Bihaču kaka dobra gostilna z čevapi.

 

 

Hvala

"Mlin" na izvozu iz Bihača proti Jajcu ob Uni. Priporočam

Popravljeno . Popravil zoranko
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!