Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Živjo,

Mal pomoči prosim: V septembru moram iz LJ v Ploče in bi šel preko Bosne. Vmes bi 1x prespal (najbolj verjetno v Sarajevu/kje blizu baščaršije, če se da).

Spodaj sem napisal kako sem si vse skupaj zamislil, sem pa odprt za predloge, kritike,... 

Pa če ima kdo kak predlog/link za poceni prenočišče v Sarajevu se tudi priporočam.

  • 1.dan - po AC do Gradiške (da gre mal hitreje in rit mal manj boli) pol pa po navadnih cestah preko Banjaluke, Travnika do Sarajeva (zvečer mal po mestu). https://goo.gl/maps/fViGWAFtPP72
  • 2.dan - Sarajevo, Konjic, Mostar, Metkovič, Ploče - tle bi lahko vmes še kam skoču kej pogledat, ali pa ruto mal podaljšal. https://goo.gl/maps/RMrPksrR3My

Dagobert

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob ‎3‎. ‎08‎. ‎2017 ob 12:54, Dagobert pravi:
  • 1.dan - po AC do Gradiške (da gre mal hitreje in rit mal manj boli) pol pa po navadnih cestah preko Banjaluke, Travnika do Sarajeva (zvečer mal po mestu). https://goo.gl/maps/fViGWAFtPP72
  •  

Dagobert

 

 

 

Za moje pojme z motorjem velik lepše na preko Bihača in Jajca do Sarajeva.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 8. 2017 ob 8:38, notranc pravi:

Poglej Hotel Foćin Han 70 m od baščaršije cena 20 eur, pa še garažo imajo.

Lp, n

Majhen popravek - Focin Han nima (pokrite) garaze. Ima notranje parkirisce, ki je ograjeno s hisami in zidovi. Ponoci spustijo elektricna pomicna vrata na dovozu.

599d4fd1d7a27_Focinhan.jpg.65e319e0742272521d04b5918481a890.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 8. 2017 ob 8:38, notranc pravi:

Poglej Hotel Foćin Han 70 m od baščaršije cena 20 eur, pa še garažo imajo.

Lp, n

mi smo bli enkrat tam .. pred leti ... brez klime, vroče je blo k svina in ves hrup se je slišal iz ulce ... 

sj ni blo slabo, ampak js sm biu mau nezadovoljen ;) 

mogoče je zdaj boljše :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Slow pravi:

Majhen popravek - Focin Han nima (pokrite) garaze. Ima notranje parkirisce, ki je ograjeno s hisami in zidovi. Ponoci spustijo elektricna pomicna vrata na dovozu.

599d4fd1d7a27_Focinhan.jpg.65e319e0742272521d04b5918481a890.jpg

Res je. Garaža nima stropa ampak lahko jih nafehtaš, da parkiraš v pokritem prostoru pred stopniščem, ki vodi k sobam.

Lp,n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
pred 22 urami, honda2000 pravi:

Iščem sobo ali apartma za 4 osebe v Banja Luki z garažo za motorje. Ima kdo kakšen kontakt?

Motel Moskva. Bil dvakrat, imajo zaprto dvorišče, je relativno blizu centra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bom kar tule vprašal:

Na Prokoško jezero bi se avgusta 3o čelos spravil, pa me zanima , od kje je najbolje štartati, da je kolikor toliko soliden makedam za nejkeda in cestno gumo, ki ravno ne mara preveč blata?

@BIFce se ne motim, ti si že bil, pa še kdo verjetno, ampak sem podabil :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Fojnice je boljša cesta, iz Novega Travnik pa krajša in slabša, pa še polna blata zna bit, če niso kaj popravili zadnja leta. Je pa oboje makadam.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, ftp pravi:

Iz Fojnice je boljša cesta, iz Novega Travnik pa krajša in slabša, pa še polna blata zna bit, če niso kaj popravili zadnja leta. Je pa oboje makadam.

Super bo za lt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ftp pravi:

Iz Fojnice je boljša cesta, iz Novega Travnik pa krajša in slabša, pa še polna blata zna bit, če niso kaj popravili zadnja leta. Je pa oboje makadam.

Točno tako. Jaz sem šel gor iz Novega Travnika en dan po dežju...Mitas E07...je šlo...nekaj drsanja sicer...ampak je šlo.  Iz Fojnice na Prokoško je makedam...recimo pogojno vzdrževana cesta...ni pa blata. Leta 2017.

Ker imam na motorji zdaj štoplarce, bi šel ziher iz Novega Travnika gor, ker je bolj...hmmm....pestro, zanimivo... Z cestnimi gumami pa zna bit malce loterija. Fojnica je bolj ziher.

Popravljeno . Popravil BIF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Super bo za lt?

za glanc novega rogača se napiše :P

 

pred 1 uro, BIF pravi:

Točno tako. Jaz sem šel gor iz Novega Travnika en dan po dežju...Mitas E07...je šlo...nekaj drsanja sicer...ampak je šlo.  Iz Fojnice na Prokoško je makedam...recimo pogojno vzdrževana cesta...ni pa blata. Leta 2017.

Ker imam na motorji zdaj štoplarce, bi šel ziher iz Novega Travnika gor, ker je bolj...hmmm....pestro, zanimivo... Z cestnimi gumami pa zna bit malce loterija. Fojnica je bolj ziher.

definitivno bo Fojnica, slick guma pač ni za po blatu.

Tudi po skalovju nizki Z900 ne gre, mora biti kar normalen makedam 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, DAMI34 pravi:

za glanc novega rogača se napiše :P

 

definitivno bo Fojnica, slick guma pač ni za po blatu.

Tudi po skalovju nizki Z900 ne gre, mora biti kar normalen makedam 

Fojnica bo boljša izbira. Mogoče samo namig oz. priporočilo. Ko pridete v Fojnico in jo prevozite pridete do mosta, kjer prečkate reko in cesta zavije desno...na tem mestu na vaši desno strani je lep vrt in sedež "muslimanske mladine Fojnica" (nekaj podobnega)...prijetno mesto v hladu dreves, kjer vas bodo s pravo turško kahvo na tradicionalen način postregli. Res prijetno mesto za kratek postanek pred vzponom. Če vam časovno znese res priporočam. Lepo se imejte in seveda računam, da nas razveselite s kakšno fotko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!