Skoči na vsebino

Bosna


dašenka

Priporočene objave

sevo, super!!! spet so si moški dali duška!!!

no ja, vsak ima svoje veselje... jest se grem raj še mal z mopedkm vozt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....hotelu Sherwood, proti Prijedorju (mislim, da je sedaj drug lastnik - ime tudi drugo ime, zdi se mi, da Jackson). Domeniti se da za varovanje, v hotelu tudi notranji bazen, savna...

Po spremembi lastništva (i gazda u zatvoru) močno odsvetujem Sherwood / Jackson v Prijedoru. Ni vode, ni štroma, ni kave, ni kopanja,.......

Bil pa je nekoč vrhunski z živalskim vrtom vred !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa MDR, ker tisti, ki so se vpičili in odgovarjali na moje vprašanje so itak po vsej verjetnosti kk motoristi, pa itak kj pametnega iz sebe ne morjo spravt in se nikjer niso bli (kk- od kafane do kafane...)

OBEMA SE NEZNANSKO ZAHVALJUJEM, SEJ KOT POVEDANO- VSAK ŠE TAKO MAJHEN NASVET PRAV PRIDE IN SE KOT SAMOSTOJNI POPOTNIK LAHKO MALCE OPREŠ NA TO ali SI VSAJ NA KAJ PAZLJIV- ČE JE že NA KAJ SLUČAJNO TREBA BITI.

RES STA KOLEGIALNA IN HVALA, HVALA, PA ŠE ENKRAT HVALA.

Piki- to kar si ti naredil, si v življenju ne bi upala niti pričakovati od nikogar...

res da sama živim z istimi načeli- pomagaj kolikor se le da.... samo sama od nikogar nisem še v življenju pričakovala nekaj takšnega....

kapo dol :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kva je pa naredu Piki?

Ziher je prišel do Portoroža... :naughty: zdaj pa piše potopis... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva dol med 23.- 26. 8.

1. dan preko Senja, Bihac, Jajce, kjer sva tudi prespala v Hotel "Turist 98" za 38€ (prenocisce z zajtrkom). Motor, parkiras pred vhodom, varuje ti ga receptor.

2. dan Jajce, Banja Luka, Visoko (Bosanske piramide), Sarajevo, z obveznim obiskom Bascarsije. (cevapi kod Tarika so se vedno zakon).

Prespati sva nameravala pri Amri, vendar je imela vse polno. Prespala sva pri njeni tetkici dobrih 200 m visje imela komplet stanovanje za 40€, motor pa v njihovi garazi.

3. dan Sarajevo, vrelo Bosne, Mostar (ful vroce 43 st. C), Medzugorje, Metkovic, potem pa Neum (preko brda) in spanje v Gradac (HR) 30€.

4. dan preizkus HR avtocest, do Zuta Lokva, Senj, do Viskovo, krej se sledila vecerja v Maretini in nato proti domu. doma nekje okrog 18.00.

Skupaj prevozila 1500 km, vse v lepem vremenu.

Super pot.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kva je pa naredu Piki?

Emmm... V tem momentu tudi jaz ne bi vedel... Če to leti name, seveda, ne na kakega drugega Pikija... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, kva je pa naredu Piki?

se razpisu u iber... PIKI - SI CAR!!! pa kje je dobr it, pa kaj ne smeš zgrešit...

HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Emmm... V tem momentu tudi jaz ne bi vedel... Če to leti name, seveda, ne na kakega drugega Pikija... :unsure:

JA BOHVED, hi,hi... še enkrt HVALA- BIG TIME!!! Vsak nasvet prou pride... sam si pa res enceklopedijo zreferiru, hi,hi.

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se razpisu u iber... PIKI - SI CAR!!! pa kje je dobr it, pa kaj ne smeš zgrešit...

HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JA BOHVED, hi,hi... še enkrt HVALA- BIG TIME!!! Vsak nasvet prou pride... sam si pa res enceklopedijo zreferiru, hi,hi.

A-ha... zdaj pa vem... Ja, jaz sem krivec. :whistle: Ni za kaj, mucka. BiH pač zelo dobro poznam in vesel sem, če sem lahko komurkoli v pomoč. Pa srečno pot in veliko užitkov na furi te želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupi! Upam, da rata... Bomo dingdonglali ovinke :naughty: :naughty: !!!

Thx!!! :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo offtopic...a kod pozna v Bosni kakšen Sauna park? Recimo v stilu naših term ipd.?

Tukaj imaš naštetih nekaj... Za začetek bo... Upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bazeni na Iliđi v Sarajevu pod pokroviteljstvom Term Čatež.

:lol1:

BTW a ma kdo izkušnje s kampiranjem v Bosni? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW a ma kdo izkušnje s kampiranjem v Bosni? :blush:

Glede na nizke cene sob (5 - 20 € na osebo na noč) mislim, da se ni nihče pretirano ukvarjal s kampiranjem v Bosni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je dejal @Pikijapok, se tudi jaz nisem nikoli ukvarjal s kampiranjem, glede na ceno prenočišč sploh.

Pa še zajtrk dobiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!