Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

02603372.jpg

njam njam :P 8)

Kawasaki’s new ZX-10R is set to take the litre superbike class by storm by continuing the companies drive to move its top of the line sports bikes closer towards the ZX-RR MotoGP bike that will be ridden by Andrew Pitt and Gary McCoy in the coming season.

You can read all about the new bike in this weeks Motor Cycle News, out tomorrow, February 12. The exclusive MCN computer generated image on the right shows how the 1000cc four-cylinder machine is likely to look according to sources in Japan.

This is the first bike to take full advantage of Kawasaki’s new design philosophies with everything on it being designed from scratch. The engine is expected to produce in excess of 160BHP and is likely to form the basis of a revived WSB effort for 2004.

vir MCM:

http://www.motorcyclenews.com/news/detail?...63904&pageNum=2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm spredej je zakon oblikovan ampak zadej se mi pa zdi da je prevec masivno narejen, ok mogoce je tud slika taka...drugace pa taprava raketa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, a se meni samo zdi, da je Kawa nekaj let spala in čakala v zasedi.

Kar naenkrat pa fantastični izdelki po vseh segmentih.

Ma prav res "Let the good times roll"! Bravo KAWASAKI!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo lep. Ampak zakaj ne morejo tistih štrlečih žmigavcev kam lepo integrirat? :shock:

Ob takih motorinih si želim, da bi imel 178 cm in 72 kg čiste mišične mase, da bi jih lahko vozil (ker so tako mali..)... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej za rect, brez besed.....edino zadek me malo moti, samo pomoje je samo slikan tko cudn....drugac pa kawasaki napreduje,. :lol: ....

LP, Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi kdo poda vedro, ker se mi sline cedijo?! :D

Aha,aha.....sej sem vedu,da te bo Kawl še prvlaču....ja stara ljubezen!!!!

Men je pa čist simpatičen motorček.....pa nisem mahnjen na cestake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po podatkih - nič posebnega :? .

Kar se pa oblik tiče (spredni del), je meni bol podobn kakšni crknjeni ribi, kot pa lepemu motorju. Ne vzet za hudo, to mi je šinilo v glavo, ko sem ga prvič vidu. Drugač mi pa tudi na splošno Kawasakijev novi design (sploh zadni del) deluje malo odmaknjeno od evropejskega pogleda na zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo, ko pogledam sliko dobim asociacijo na dirkaško VFR 800. Drugič pogledam.......še zmeraj isto. Ne morem si kaj, ni mi všeč VFR in ni mi všeč ta Kawa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na prvi pogled neki, kao ultra našpičena zadevščina...pol, k pa malo bolj analitčn pristop ubereš....

....žalost...

...še najbolj mi sliči na japansko verzijo aprilie future z trendovskimi modnimi dodatki (auspuh, ultra masivna zadnja nihajka (še GP-ji nimajo tok rustikalne zadeve) )...popravte me , če se motim, samo vetrna zaščita voznikovih nog od kolena navzdol mi ni glih najbolj jasna, al sem pa jest kej pri anatomiji zamudil...no ja...razen če je u igri kaka nova tehnika skrivanja voznikovega kadavra, tko da zabije kolena v pravokotni izrez v bočni frtlajtngi, podplati pa potem opletajo v prostem slogu, če voznik nima slučajno dovolj dolgih nog, da se opre na sovoznikove stopalke...svašta ! ! !.....da ne bom samo kritiziral...glede na to kok je prednja maska grda, so mi luči full ušeč.........aja...tko na uč, se mi zdijo prednji diski zelo majhni , glede na to, da so na njih zagrizene 6 batne zavorne čeljusti...mogoče je pa integrirana kaka nova rešitev odvajanja temperature..............jebiga.....pr rižojedih nikol ne veš....praviloma pa znajo presenetit...ne??? :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...na prvi pogled neki, kao ultra našpičena zadevščina...pol, k pa malo bolj analitčn pristop ubereš....

....žalost...

...še najbolj mi sliči na japansko verzijo aprilie future z trendovskimi modnimi dodatki (auspuh, ultra masivna zadnja nihajka (še GP-ji nimajo tok rustikalne zadeve) )...popravte me , če se motim, samo vetrna zaščita voznikovih nog od kolena navzdol mi ni glih najbolj jasna, al sem pa jest kej pri anatomiji zamudil...no ja...razen če je u igri kaka nova tehnika skrivanja voznikovega kadavra, tko da zabije kolena v pravokotni izrez v bočni frtlajtngi, podplati pa potem opletajo v prostem slogu, če voznik nima slučajno dovolj dolgih nog, da se opre na sovoznikove stopalke...svašta ! ! !.....da ne bom samo kritiziral...glede na to kok je prednja maska grda, so mi luči full ušeč.........aja...tko na uč, se mi zdijo prednji diski zelo majhni , glede na to, da so na njih zagrizene 6 batne zavorne čeljusti...mogoče je pa integrirana kaka nova rešitev odvajanja temperature..............jebiga.....pr rižojedih nikol ne veš....praviloma pa znajo presenetit...ne??? :roll:

Futuri je kr prevec podobn :( (mi ni všeč);& batne čeljusti???jz jih vidm sam 4 (al mam slabo dioptrijo);testenine mi bl sedejo kot rižote 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeraj je bil rezultat konkurencnih bojev povecana ponudba potrosniku.

In potrosniki smo mi :D :D :D :D . Me zelo veseli, se bo v kategoriji "jurja" vozil en motor vec. Predvsem pa se bodo veselili tisti, ki bodo ta motor vozili. Imam pa obcutek, da tudi pri tem motorju, Kawasaki gre po smernicah, ki jih je zacrtal ze z novo Ninjo 6. :D :D

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res skoraj malo preveč podobnosti z futuro.Mi ni preveč všeč.Mogoče bo v živo lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, slika je le "generated image" in NI dejanska fotografija motocikla...
Pa še kako dobro so zadeli R1, preden se je pojavil letnik 2002!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaden del mi deluje precej čudno,je motor nekaj drugačen kot smo jih vajeni,od spredaj se mi zdi še kar,sicer pa je težko rečt dokler zadeve ne vidiš v živo.Pa barva mi je ušeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede, slika je le "generated image" in NI dejanska fotografija motocikla...

Zato pa pravim ... videt ga ja treba v živo ... resnica je lahko precej drugačna ... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!