Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

On 18/01/2016 at 6:37 PM, maticcc2000 said:

Tudi po drugih forumih ko sem bral, pišejo da so to vredu mašine 2004 ali 2006, tako da glede tega sem malo pomirjen, problem pa imam sedaj ta, da so zgleda vsi ki se prodajajo, popravljeni in očitno padeni itd... Tako da sem že začel gledat tudi druge 1000-ke.

Mogoče tvoja 10ka ni bila padena pa jo prodajaš ? :D

Nisi nikjer zasledil tezav  z alternatorjem?  2004 je rad crknil, predvsem ce je bil motor vozen na visokih obratih. (Pista, skrajsani prenosi) Kawasaki je nekaj eksperimentiral, in ni uporabljal navadnega sistema rotor/stator, ampak je vgrajeval take generatorje. 

2004-2005-KAWASAKI-ZX10-GENERATOR-STATOR

 

s-l1600.jpg

 

Ce se ne motim, so za modelno leto 2005 spremenili pogon tega generatorja, in se je razstreljevanje koncalo. Ce je generator razneslo, se je v oljni obtok sprostilo precej magnetnih opilkov in hudo poskodovalo motor.

Za 2006 so spet uporabili konc3ncionalen magnet+stator. 

 

Kar se stanja v oglasih tice, to so motorji stari po 12 let. Verjetnost da dobis popolnoma brezhibnega je majhna, in po murphyu, se ne bo pokazal dokler ne bos obupal hehe.

Srecno pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede alternatorja nisem nič slišal, za letnik 2004 je pa res, da moreš biti umetnik da najdeš kaj lepega. Bo očitno treba še druge firme gledat. Drugače mi 2006 malo bolj diši. Neki mam nagledano. Upam da bo se kaj našlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebačka ninđa do 100. Mi veri lajki yess, yess

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
1 hour ago, motolover said:

Dober test, pretirano ga pa ne pohvalijo v primerjavi s prejšnjim modelom. Težave s fly by wire gasom, zavore in podobno.

Moral bi napisati ride by wire, ne fly by wire.

 

40 minutes ago, maus said:

bom dau primerjavo ... sam da mau toplej rata :P

Si zamenjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, motolover pravi:

Si zamenjal?

Ne .... še ... bom pa ulaufou ... verjetno ;)

tko kt sm H2

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 21 urami, delbrz pravi:

Ima kdo tukaj zx10r letnik 2008-2010?

Mal še počaki en moj kolega jo bo kmalu mel :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
Pravkar, Kaldu pravi:

A Slovenskih navodil ni zraven?

sam da ni u japonščini, pa sem veseu :P

p.s.

kupil sem že kar precej novih motorjev, pa se ne spomnim, da bi bila slovenska navodila ... tudi pri drugih znamkah ne ...

ne rabim .. vem kje je gas in tojeto .... ostauga ne rabm :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

sam da ni u japonščini, pa sem veseu :P

p.s.

kupil sem že kar precej novih motorjev, pa se ne spomnim, da bi bila slovenska navodila ... tudi pri drugih znamkah ne ...

ne rabim .. vem kje je gas in tojeto .... ostauga ne rabm :P

 

Nalezljivo po Borutt-u

4288. Zakon o varstvu potrošnikov (uradno prečiščeno besedilo) (ZVPot-UPB2) , stran 11845.

Na podlagi 153. člena Poslovnika državnega zbora je Državni zbor Republike Slovenije na seji dne 17. junija 2004 potrdil uradno prečiščeno besedilo Zakona o varstvu potrošnikov, ki obsega:
– Zakon o varstvu potrošnikov – ZVPot (Uradni list RS, št. 20/98, z dne 13. 3. 1998),
– Popravek Zakona o varstvu potrošnikov – ZVPot (Uradni list RS, št. 25/98 z dne 28. 3. 1998),
– Zakon o splošni varnosti proizvodov – ZSVP (Uradni list RS, št. 23/99 z dne 8. 4. 1999),
– Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o varstvu potrošnikov – ZVPot-A (Uradni list RS, št. 110/02 z dne 18. 12. 2002) in
– Zakon o spremembah in dopolnitvah Zakona o varstvu potrošnikov – ZVPot-B (Uradni list RS, št. 51/04 z dne 7. 5. 2004).
Št. 700-01/90-6/33
Ljubljana, dne 17. junija 2004.
EPA 1374-III
Predsednik
Državnega zbora
Republike Slovenije
Borut Pahor l.

33. člen

(1) Blagu, pri katerem je za njegovo pravilno uporabo potreben določen postopek ali bi potrošnik z njegovo napačno uporabo lahko povzročil nevarnost zase ali za druge ali onesnažil okolje, mora proizvajalec priložiti navodilo za uporabo. Navodila za uporabo so lahko tudi prilepljena ali natisnjena na blagu oziroma na njegovi embalaži. Navodilo za uporabo je lahko v obliki besedila, slike ali skice oziroma kombinacije teh oblik.
(2) Vsebina navodila za uporabo mora biti za potrošnika lahko razumljiva in mu mora omogočati pravilno uporabo izdelka. Kadar je blago namenjeno prodaji na ozemlju Republike Slovenije, mora biti navodilo za uporabo v celoti v slovenskem jeziku.
(3) Navodilo za uporabo je dolžno priložiti tudi podjetje pri prodaji blaga potrošnikom.
 
 
34. člen
Podjetje mora za blago, ki je namenjeno prodaji potrošnikom v prodajalnah, zunaj prodajaln in prodaji blaga, sklenjeni s pogodbami na daljavo, izročiti označbe, certifikat, izjavo o skladnosti, garancijski list, navodilo za sestavo in uporabo, seznam pooblaščenih servisov oziroma druge spremne dokumente, če je s predpisom tako določeno.
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!