Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Ja prav lep res ni ampak neki novega se vsekakor morjo spomnit! Komi čakam da bodo končno enkrat pokazal kej zares novega k sam ta spreminjanje plastičnih delov!! :twisted: :roll: :oops: 8) :D :shock:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, da bo zlo dober motor, ampak za enkrat je meni GRD:puppydogeyes: (kot je nekdo že povedal "še najbolj je podoben crknjeni ribi").

Morda se še navadimo, sej mi tudi nova VFR čedalje lepš zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Zanimivo, upam, da bo v zivo lepsi, predvsem zadnji konec deluje nekam cudno sirok, luci bi lahko bile malenkost vecje, drugace pa sto ljudi sto cudes. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsake oči imajo svojega malarja, ampak jest se še nisem odloču a mi je tale makina všeč, je pa res, da zelo spominja na VFR-o...

se mi zdi, da zadnja leta pri risanju novih motociklov uporabljajo samo še ravnila...

(kmalu bodo še kolesa štirioglata) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam neki feeling, da če bi stal v vaši garaži, bi vsi drugače mijavkali :?

motor je zmaga !!

lp Loyo

Ta motor sigurn ne bo vidu moje garaže znotraj :twisted: . Če drugo ne, bo drag ko svinja :shock: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam neki feeling, da če bi stal v vaši garaži, bi vsi drugače mijavkali :?

motor je zmaga !!

lp Loyo

Ta motor sigurn ne bo vidu moje garaže znotraj :twisted: . Če drugo ne, bo drag ko svinja :shock: :!:

pa če ne drugo na K se začne ne na Y :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem tudi pristaš kawa motorjev, mi ta model ravno ni preveč všeč. Verjetno pa bo v živo videt drugače kot na sliki. Vidim, da je nekaterim všeč, nekaterim pa čisto nasprotno. Po moje ga bodo čez kako leto oblikovno precej spremenili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam neki feeling, da če bi stal v vaši garaži, bi vsi drugače mijavkali :?

motor je zmaga !!

lp Loyo

Ta motor sigurn ne bo vidu moje garaže znotraj :twisted: . Če drugo ne, bo drag ko svinja :shock: :!:

pa če ne drugo na K se začne ne na Y :lol: :lol:

SAGURNO :wink: , sploh pa zdej, ko jih ima moja Y: 180 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam neki feeling, da če bi stal v vaši garaži, bi vsi drugače mijavkali :?

motor je zmaga !!

lp Loyo

Ta motor sigurn ne bo vidu moje garaže znotraj :twisted: . Če drugo ne, bo drag ko svinja :shock: :!:

pa če ne drugo na K se začne ne na Y :lol: :lol:

SAGURNO :wink: , sploh pa zdej, ko jih ima moja Y: 180 8)

ja seveda - vsak svojega hvali in to velja tud zate BINCA :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam neki feeling, da če bi stal v vaši garaži, bi vsi drugače mijavkali :?

motor je zmaga !!

lp Loyo

Ta motor sigurn ne bo vidu moje garaže znotraj :twisted: . Če drugo ne, bo drag ko svinja :shock: :!:

pa če ne drugo na K se začne ne na Y :lol: :lol:

SAGURNO :wink: , sploh pa zdej, ko jih ima moja Y: 180 8)

ja seveda - vsak svojega hvali in to velja tud zate BINCA :!:

Midva pa lahk vkup potegneva :D ...ce rabis zaveznika .....

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Kawa grda, tud GP1 mopedi so mi grdi....mogoče je Honda še med najlepšimi..... :roll:

Ampak Japanezarji nikol nebodo ujel Massima Tamburinia, on je car 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Y in K ja pa kaj še?

BUUUUUUUUUUUUUU

Samo eno vprašanje: Kaj se vozi na prvem mestu v GP?

Trenutno nobedn, se sezona še ni začela :twisted: . Če pa misliš, da se bodo samo tisti (H), ki so se lansko sezono, si se pa mal zafrknu :wink: .Tudi Kawa je lahko med njimi 8) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Y in K ja pa kaj še?

BUUUUUUUUUUUUUU

Samo eno vprašanje: Kaj se vozi na prvem mestu v GP?

Trenutno nobedn, se sezona še ni začela :twisted: . Če pa misliš, da se bodo samo tisti (H), ki so se lansko sezono, si se pa mal zafrknu :wink: .Tudi Kawa je lahko med njimi 8) .

¨

Po mojem mnenju za letošnjo sezono kawasaki sigurno ne bo v vrhu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je Kawa ZX12-R (črno-zlata kombinacija) najlepši plastičar, ki se trenutno prodaja. Upam da ga ne bodo še kmalu "pokakali" s podobno obliko kot pri ZX 6,10 R.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Y in K ja pa kaj še?  

BUUUUUUUUUUUUUU

Samo eno vprašanje: Kaj se vozi na prvem mestu v GP?

Trenutno nobedn, se sezona še ni začela :twisted: . Če pa misliš, da se bodo samo tisti (H), ki so se lansko sezono, si se pa mal zafrknu :wink: .Tudi Kawa je lahko med njimi 8) .

¨

Po mojem mnenju za letošnjo sezono kawasaki sigurno ne bo v vrhu!

Vsi vemo da je bila Honda daleč pred vsemi ko so se GP motorji prvič lani zapeljali v ogrevalni krog, vendar jim je Yamaha sledila iz dirke v dirko in so se Hondi proti koncu že močno približali. Aprilia je imela daleč največ konj, Kawasaki pa nič od tega...ne konj in ne voznih lastnosti.

Toda letos bo boj bolj izenačen, Yamaha je hitra in okretna in tudi pri Apriliji so izboljšali vozne lastnosti....Kawa pa za odtenek ša vedno zaostaja.

Pustimo se presenetiti :wink:

ps

Ducati je tud pristopu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam neki feeling, da če bi stal v vaši garaži, bi vsi drugače mijavkali  :?  

motor je zmaga !!

lp Loyo

Za svoj denar ga nebi nikoli nabavil. Podarjenemu konju se pa itak ne gleda v zobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva a ni čist enben opazu :shock: :shock: , da je skor čista kopija ZX-RR, sam spredi ga poglej ko ima odprtino za zrak skor isto kot pri GP :!: :!: , sam da so še luči zraven. Zadn konc pa isti drek sam da ma dva(sj tko je vidt) auspuha. Stranski oklep je pa tud isto narjen kot pri GP :idea: :idea: . To ni VFR ampak ZX-RR. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Kawa grda, tud GP1 mopedi so mi grdi....mogoče je Honda še med najlepšimi..... :roll:  

Ampak Japanezarji nikol nebodo ujel Massima Tamburinia, on je car 8)

Najlepši so mi vsi motorji pred limanjem sponzorjev na plastiko. Črna mat barva zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva a ni čist enben opazu :shock:  :shock: , da je skor čista kopija ZX-RR, sam spredi ga poglej ko ima odprtino za zrak skor isto kot pri GP :!:  :!: , sam da so še luči zraven. Zadn  konc pa isti drek sam da ma dva(sj tko je vidt) auspuha. Stranski oklep je pa tud isto narjen kot pri GP :idea:  :idea: . To ni VFR ampak ZX-RR. :D  :D

Je res.. a še vedno ni jasno (kot je bilo že napisano), da gre za generirano sliko -- torej nič več kot čista fantazija kako naj bi izgledal zx10r. Pred tem se je na netu pojavilo že nekaj takih (domišljijskih) slik, nobena pa ne prihaja iz Kawasakija.

Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

andrej

Član

Član od: torek, 22.05.2001 19:36

Objav: 187

Kraj: Novo mesto

Objavljeno: 02 apr 2003 23:21 Zadeva: ZX-10R

--------------------------------------------------------------------------------

Zgleda kot zx-6r na steroidih.

ZX10R.jpg

Andrej

_________________

Rehab is for quitters.

Nazaj na vrh

miki

Vseved

Član od: četrtek, 14.06.2001 14:47

Objav: 1046

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 03 apr 2003 06:13 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

kaj pa kakšni tehnični podatki?

Nazaj na vrh

Mačica

Vseved

Član od: ponedeljek, 03.09.2001 10:12

Objav: 2451

Kraj: Tahiti (beri: Ljubljana)

Objavljeno: 03 apr 2003 06:58 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Hm, zakaj mam feeling, da bo Ice tole po hitrem postopku zaklenu?

Mogoče zato:

http://www.motosvet.com/phpbb/viewtopic.ph...highlight=zx10r

_________________

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

ogrevane ročke in windstopper so zakon

Nazaj na vrh

cyc

Moderator

Član od: nedelja, 02.12.2001 0:32

Objav: 1749

Kraj: Ljubljana

Objavljeno: 03 apr 2003 07:13 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Zanimivo je pogledati slike na tej strani in na URLju iz druge teme zgoraj ... motocikla se namrec kar precej razlikujeta, drugacen okvir, zadnji del za sedezem ...

_________________

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!