Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Odlično izgleda, samo žal bo dobil hmal konkurenco u novi GP repliki Yamahe, Honde pa Suze, tko, da bojo sploh težki časi za nas, može odločitve, kaj nabavt... :cry:

Mi je pa zlo kul!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Sorry, komplet drugačen je, ga bom naročil oct-dec! - Jasno! če ne nategujejo, pa da potem sploh ne pride??? Sem videl prave slike...numbers itak ubijajo....manj kot 1kg na 1km.....YES very please!.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D Kaj večje slike ni blo?

Sliko sem iskal po netu in je nikakor nisem našel! RL sliko z voznikom na njej v ovinku sem videl v neki italijanski reviji pri enem prijatelju! Na isti strani je nova Honda CB1000RR(rumena)-podobna 600RR, izspuh v sredini itn... No, slika ninje10 je slikana od spredaj levo! Ni niti priblizno tako radikalna kot vse tele montaze tukaj, kvečjemu spominja na zx6r, stem, da so še celo popravili nos, ramair vhod večji in isto v sredini, zmigovci so inkorporirani v oklepu (very nice rešitev) in ne štrlijo ven. Teza je 168kg, cca170ks! V glavnem OBSTAJA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D  Kaj večje slike ni blo?

Če sem jaz prav razuumel je ta slika poskenirana iz zadnje številke Motorrada. Na velikost nimam vpliva... ;)

Si ti videl tole:

post-10-78735-zx10r.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, jest bi tastarga ZX10.

LP

Eh........jaz bi pa Yamaho........če pa že to ne morem, pa vsaj Hondo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Eh, saj pride tudi (čisto) nova R1... slikca v isti (zadnji) številki Motorrada...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karera stevilka motorrada je to ,jst sem napravil 200 km po krski obcini preden sem najdu motorrad in v tej st. ni nc ( datum izdaje 04. 07 03) sam moto guzzi

Popravljeno . Popravil emir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karera stevilka motorrada je to ,jst sem napravil 200 km po krski obcini preden sem najdu motorrad in v tej st. ni nc ( datum izdaje 04. 07 03) sam moto guzzi

Hola!

MOTORRAD 16/2003

erscheint am Freitag, 18. Juli 2003

Izgleda pa takole:

http://www.motorradonline.de/mrd/aktuellesheft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!