Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja ZX 10 R in RR


Pervy
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

273751508_10160268160322137_7987673213948296891_n.thumb.jpg.d32758fe8d1703eda4dec8115d930f09.jpg

Priporočene objave

Od ABM-ja ima tudi yogi motocenter v katalogu. Pa v BS centru se tudi dobi za določene modele (sam mensezdi, da oni zastopajo eno drugo firmo). Jaz imam tud na cestaku dvignjeno balanco (še od prejšnjega lastnika). Pa sem imel namen dat v original stanje, ampak po parih vožnjah...ni ga čez luksuz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, stankolovski pravi:

@maus thanks..

 

.. dobiš 4 kaWe prvič, ko se zagledamo ..

 

:OK:

tko nekak sem zgledu pred leti :P

ABM-moto.thumb.jpg.a9f35ef7314d3080cf58b321a134c422.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, maus pravi:

tko nekak sem zgledu pred leti :P

ABM-moto.thumb.jpg.a9f35ef7314d3080cf58b321a134c422.jpg

.. Sem te srecal / opazil veckrat.. Res ok zgleda.. Tudi drza se mi zdi OK luksuz.. Imam vedno vecjo zeljo da tudi jaz tole monitram na bodoci motor.. Ker me res skrbi kako bo hrbet deloval na original SS mopedku.. Na nekem naked biku se pa ne vidim.. 

Daj mi povej se kako tale superbike kit vpliva na voznjo.. Se pravi samo ciklistiko motorja.. So kaksne slabosti mogoce hibe? Mogoce bilokaksne vibracije itd? Pogledal in prelistal sem katalog sem nasel tudi cene.. Recimo da me vse pride okoli 500e.. Gor dol.. Je to realna cifra al sem narobe gledal nevem.. Gledal sem posebej kriz zajle itd.. In posebej se krmilo.. Nevem pa se koliko racunajo poleg se delo itd.. Vsekakor ni poceni ampak mislim da se splaca ce imas probleme z zdravjem.. 

@maus povej mi se ali je moznost da ti elisa naroci celotno stvar plus zmontira itd.. Ali moras sam dostavit material in oni samo zmontirajo? 

 

@ProdriveR hvala za mnenje.. Prosim opisi se malo samo voznjo tudi ti.. Kako kit vpliva na samo ciklistiko itd.. Je dosti razlike se peljati z original krmilom in prej omenjenim kitom? Tudi tebe vprasam ce imas info ali yogi sam narocuje in montira omenjene zadeve.. 

 

Hvala vsem dolzan kawo po kawo.. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za miško vse drugi delajo...

Po spominu...delal enmu frendu...

Nosilci za na križ okoli 200eu,balanca okoli 100,lajtenga 50eu,zavarno olje 5eu....

@simonsi daj ti povej,ku si imel...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, stankolovski pravi:

.. Sem te srecal / opazil veckrat.. Res ok zgleda.. Tudi drza se mi zdi OK luksuz.. Imam vedno vecjo zeljo da tudi jaz tole monitram na bodoci motor.. Ker me res skrbi kako bo hrbet deloval na original SS mopedku.. Na nekem naked biku se pa ne vidim.. 

Daj mi povej se kako tale superbike kit vpliva na voznjo.. Se pravi samo ciklistiko motorja.. So kaksne slabosti mogoce hibe? Mogoce bilokaksne vibracije itd? Pogledal in prelistal sem katalog sem nasel tudi cene.. Recimo da me vse pride okoli 500e.. Gor dol.. Je to realna cifra al sem narobe gledal nevem.. Gledal sem posebej kriz zajle itd.. In posebej se krmilo.. Nevem pa se koliko racunajo poleg se delo itd.. Vsekakor ni poceni ampak mislim da se splaca ce imas probleme z zdravjem.. 

@maus povej mi se ali je moznost da ti elisa naroci celotno stvar plus zmontira itd.. Ali moras sam dostavit material in oni samo zmontirajo? 

Hvala vsem dolzan kawo po kawo.. :P

 

meni so vse naročili preko Elise in zmontirali .. odskakljaj do njih in malo povpraši ... za naročilo se bo verjetno zahtevalo predplačilo, saj potem s takšnim kitom nimajo kaj početi, ker je dejasnko samo za posamezen model. Ne vem kateri motor imaš .. nekje se mora tudi šipca predelat ? .. jaz sem itak imel povišano original temno šipco od Kawasakija, tako, da ni bilo problemov.

jaz sem vse preštudiru, pregledu in povedal kaj želim imeti... celo kode delov sem napisal ... vzemi si čas in dobro preštudiraj ... mislim, da v kompletu ni balance :huh: ... sam sem vzel (kokr se spomnem), da je bila na križu 28 in se je proti koncu zožala na 22 ... ne spomnim se, bo mogoče vedla Neva, če še ima moje naročilo.

za ceno predelave moraš tudi malo vprašat, ker je kar nekaj dela z zamenjavo križa .... predlagam, da čimprej, preden se začne sezona :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, maus pravi:

....za ceno predelave moraš tudi malo vprašat, ker je kar nekaj dela z zamenjavo križa .... predlagam, da čimprej, preden se začne sezona :P

Ne vem kak ima novejša ninja...moja 2005 je simpl ko so luknje v križu in se sam not nosilci dajo in pride ceneje kot na modelih,kjer potrebno menjati zgornji križ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli hvala vsem za mnenja in nasvete.. Motorja pa zal se nimam.. Sem prejsnjo sezono prodal SS tako da sem se v fazi nakupa za letos. . Premisljujem se naprej ali naj vzamem SS zopet ali pa kaksno naked varianto.. Tukaj sem v veliki dilemi kot ze receno zaradi tezav z vratno hrbtenico..

Hvala se 1x.. 

Lep dan..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, maus pravi:

tko nekak sem zgledu pred leti :P

ABM-moto.thumb.jpg.a9f35ef7314d3080cf58b321a134c422.jpg

Dobr si zgledu pred leti! Zdej je pa verjetno vizir opraskan, škorni zdrgnjeni, rokavice strgane, kombinezon pa rjavo-črne barve. Pa torbico si zgubu?

Hehe.:D:jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, mogoče moj odgovor ne bo ravno najbolj merodajen :)  Jaz sem bil tudi vmes tri leta brez motorja in sem se zapičil v eno aprilijo, ki sem jo videl na subito (mal km, velik opreme...) in je imela že predelano krmilo. Pa sem na pomlad naredil kr za moje kriterije konkretno furo okol 700km v enem dnevu, pa edina stvar k me je bolela je bila rit, pa še to zato ker sem šel od metlike do doma po AC to je nekak dobrih 120km :)

Edina stvar k jo pa nekak opažam,sam še ne vem točnega vzroka je to,da se mi zdi da je prejšnji gsx-r bolj padu v ovinke in ne vem al je to zarad balance, al mam sam občutek zarad nekolk višje drže...? Morm še naštudirat :) 

 

Pa še slika s povišanim krmilom

IMG_0614 (Edited).JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Ne vem kak ima novejša ninja...moja 2005 je simpl ko so luknje v križu in se sam not nosilci dajo in pride ceneje kot na modelih,kjer potrebno menjati zgornji križ...

v obsoječe luknje v križu ne moreš vsatviti nastavke drčala za krmilo ;)

pred 24 minutami, skalar36 pravi:

Dobr si zgledu pred leti! Zdej je pa verjetno vizir opraskan, škorni zdrgnjeni, rokavice strgane, kombinezon pa rjavo-črne barve. Pa torbico si zgubu?

Hehe.:D:jezik:

vizir nov, škornji novi, kombinezon nov, rokavice nove in nov motor :ras:

pred 20 minutami, ProdriveR pravi:

Edina stvar k jo pa nekak opažam,sam še ne vem točnega vzroka je to,da se mi zdi da je prejšnji gsx-r bolj padu v ovinke in ne vem al je to zarad balance, al mam sam občutek zarad nekolk višje drže...? Morm še naštudirat :)

malo drugačna - bolj pokončna drže, ampak ovinke ovinkaste se da z lahkoto peljat po kolenu ;)

pri ovinkanju ovinkov se je potrebno, pri višji balanci, nagnit malo bolj naprej, saj te visoka balanca sili k bolj pogončni drži in s tem tudi malenkost drugačnp pozicijo v ovinku, saj z zgornjo roko ne moreš objeti tanka, ko slezeš z motorja v ovinku.

sj boš naštudiru .. kr u izzi pa bo šlo ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, maus pravi:

tko nekak sem zgledu pred leti :P

Pri naslednjem foto šutingu povej fotografu, naj si nastavi malenkost daljši šatr spid na kamerci. Pa bojo fotke kot da rejsaš s homologirano brzino...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LSL dela tudi streetbike kite za na cestake... Helibar in Apexibar so pa nastavljivi cliponi, sploh Apexibar ma en kup nastavitev, cena pa okoli 350+poštnina in ostali stroški us&a :) Pa pri cliponih kolikor sem gledal ni potrebno menjat zajle za gas,sklopko...

Tudi sam tuhtam med cestko in naked... Pri cestki bo še dodaten strošek streetbike kit ok zmontiral si bom sam, samo če pa daš komu je pa še dražja zadeva in mogoče je bolje kupiti naked pa stvar rešena :hmm:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

v obsoječe luknje v križu ne moreš vsatviti nastavke drčala za krmilo ;)

 ;)

 

@simonsi je imel....neki takega...

https://m.louis.eu/artikel/gilles-tooling-2d-gt-riser/60029001?list=7ea8f2e5e55280723562ec82d92be1a8

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Hytech pravi:

LSL dela tudi streetbike kite za na cestake... Helibar in Apexibar so pa nastavljivi cliponi, sploh Apexibar ma en kup nastavitev, cena pa okoli 350+poštnina in ostali stroški us&a :) Pa pri cliponih kolikor sem gledal ni potrebno menjat zajle za gas,sklopko...

Tudi sam tuhtam med cestko in naked... Pri cestki bo še dodaten strošek streetbike kit ok zmontiral si bom sam, samo če pa daš komu je pa še dražja zadeva in mogoče je bolje kupiti naked pa stvar rešena :hmm:

Hja.. Kupit naked da bo volk sit pa koza cela.. Je tezko:) kaj pa naj pride v postev? Pri meni edino b king ali pa k1300r.. Pa se to ni izbire.. Oz jih ni..   Drugo je bolj tako tako..  Verjetno bom kar na SS ostal:) 

Popravljeno . Popravil stankolovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, stankolovski pravi:

Hja.. Kupit naked da bo volk sit pa koza cela.. Je tezko:) kaj pa naj pride v postev? Pri meni edino b king ali pa k1300r.. Pa se to ni izbire.. Oz jih ni..   Drugo je bolj tako tako..  Verjetno bom kar na SS ostal:) 

Ja sej to, kateri pa :) Jaz gledam za Tuono V2/V4, Speed Triple 2011+, Gsxs1000.

Tudi sam se vrnem potem po krajšem razmisleku, cestka z balanco :D

Btw a ne prodajaš ti na a&netu gixxo svojo? :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Hytech pravi:

Ja sej to, kateri pa :) Jaz gledam za Tuono V2/V4, Speed Triple 2011+, Gsxs1000.

Tudi sam se vrnem potem po krajšem razmisleku, cestka z balanco :D

Btw a ne prodajaš ti na a&netu gixxo svojo? :huh:

 

Jaz sem tega modrega gsxra k8 prodal ze avgusta za 5.000e. Cez dva dni se je zopet pojavil gor za 6.400e.. In se sedaj prodaja ze nekaj casa.. Mislim da mu ne bo ratalo za tak denar prodat.. 

Se opravicujem ker smetimo temo.. Nebomo vec:) peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

v 2. 3. in 4. ne smeš vozit pa bo :) 

sj gre že prva čez 130 .. mam lahko kr skuterja z eno šaltngo :lol1: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

potem bo pa res obisk servisa :) 

verjetno bo res ... ker je kasetni menjalnik pričakujem, da bodo kr celo kaseto zamenjali ... čakam uradni vpoklic ... itak morm gume zamenjat, pa servis narest ... tko da .... bomo vidl enkrat jesen, ko zgine ta zima :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, maus pravi:

sj gre že prva čez 130 .. mam lahko kr skuterja z eno šaltngo :lol1: 

Tako skrajšali so razmerje?

R1 2004 je šla 155

Ninja 2005 pa 165 po števcih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, sesir pravi:

Tako skrajšali so razmerje?

R1 2004 je šla 155

Ninja 2005 pa 165 po števcih...

kje sem pa napisal do kok napisal sem samo preko ? ... ker je 130 najvišja dovoljena, seveda se več ne sme vozit :huh: 

ti si še vedno v letih 05-06 .... to je 12 let nazaj ... če bi bil otrok, bi bil zdaj u 7 razredu osnovne šole :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

kje sem pa napisal do kok napisal sem samo preko ? ... ker je 130 najvišja dovoljena, seveda se več ne sme vozit :huh: 

Ne hodiš več v Nemčijo na izlete?No koliko pokaže števec v prvi na blokadi?

Zx9r l.98 je števc pokazu 145

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, sesir pravi:

Ne hodiš več v Nemčijo na izlete?No koliko pokaže števec v prvi na blokadi?

men je vseeno kok gre .. vem samo da gre več kot 130 ;)

za motor sem dal mal preveč, da bi ga u blokade turiral :P

če bi s tvojim probu, bi ga zihr u blokado tišu ene 10 minut :lol1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!