Skoči na vsebino

Novi Marof


johan

Priporočene objave

Se že kaj dogaja letos?A je že odprto,je že kdo bil na obisku?

Popravljeno . Popravil johan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Ekipica iz krskega imamo namen it 24.6. ... To je petek. Je takrat mozno trenirat? Ve kdo? Drugace pa sobota ni druge :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Zdravo

kje pa se prijaviš za kak track day? Ne najdem namreč neke pametne spletne strani (razen facebook, ampak kot rečeno - 'pametne'), kjer bi našel te informacije.

Zanima me še kako je Novi Marof primerljiv s kakšnim Grobnikom ali pa Pannonina ringom? Je to bolj karting steza ala Krško ali konkretno dirkališče, primerljivo z zgoraj omenjenima?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji kot Raceland v Krškem, ampak bisveno manši kot Grobnik in Pannonia Ring. Če hočeš primerjavo, je definitivno bližje Racelandu, čeprav je po mojem mnenju vseen velik boljši in bolj primeren za sport motorje kakor Krško. Predstavljaj si, da krško v vseh pogledih povečaš za 1,7x :)

Spletne strani nimajo, prijavit se ni treba, razen če je organiziran track day ala MotoHappening, ampak to je mogoče 1x letno..

Pokličeš gospo, ki upravlja s stezo pard ni prej, če je steza odprta in prosta (da niso slučajno gor ravno takrat organizirane kakšne kart, skuter, supermoto, itd. dirke), greš gor, plačaš in voziš. To je vse :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 1 uro, alex86 pravi:

Iscem fotografa , ki je bil v nedeljo na Marofu naj mi pise v ZS da se zmenmo za kaksno sliko :book:

Probaj vprašat tega  marioivic64@gmail.com   On velikookrat slika na Marofu je pa hrvat in mislim da ga ni na našem forumu. Jaz sem enkrat našel svojo sliko na motori.hr in sem ga kontaktiral pa mi je poslal cel kup slik :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.facebook.com/Mario-Ivic-foto-743562992406823/?fref=ts

 



 

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,38726.7500.html
 

če boš hotu kaj slik mu daj nekaj donacije

A uplata može :
Mario Ivić, Zagreb, Posedarska 13 L


IBAN:
HR4024020063200698123
Erste bank, tu su podaci:


http://www.erstebank.hr/hr/O_nama




 

vse maš zdaj, men si dolžan pa 0.5 Union

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, alex86 pravi:

Iscem fotografa , ki je bil v nedeljo na Marofu naj mi pise v ZS da se zmenmo za kaksno sliko :book:

maš na mailu,...upam da bo kaka fajna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!