Skoči na vsebino

Novi Marof


johan

Priporočene objave

Ob 25. 9. 2017 ob 8:25, Kawasaki_zx-6r pravi:

Je bil kdo na Marofu....kako je stanje? Še vedno voda ?

že v petek ni blo več vode..al kaj ste pussyiji usi :OP ...sobota nedelja se je letal pa treniral po suhem ;)..kdor ni ueltu je res zamudu lepo vreme itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, NinjaRider04 pravi:

že v petek ni blo več vode..al kaj ste pussyiji usi :OP ...sobota nedelja se je letal pa treniral po suhem ;)..kdor ni ueltu je res zamudu lepo vreme itd.

Ja, sem zvedel prepozno. Da se bom pa vozil tja za brez veze mi pa tud ni.

Bo v petek lepo vreme in prideva 2 dol. Bo še kdo tam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, NinjaRider04 pravi:

že v petek ni blo več vode..al kaj ste pussyiji usi :OP ...sobota nedelja se je letal pa treniral po suhem ;)..kdor ni ueltu je res zamudu lepo vreme itd.

Lahko bi kej prej povedu da ni več vode ane, sam zgleda rajš sam voziš svojih 1.10 ;)

Se vidmo v soboto! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, kewo pravi:

Lahko bi kej prej povedu da ni več vode ane, sam zgleda rajš sam voziš svojih 1.10 ;)

Se vidmo v soboto! 

to je bil zaupen trening :P ;)....ah 1:10 ni blo pa nebo ker je blo "na eazy"..motor more cel ostat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Drugače pa če je kdo zainteresiran v naslednjih dneh za marof sem govoril z Katico, pa da jo nebo vsak posebi klical :) Ta vikend bo precej polno kartov in še neve koliko bo mogoče zraven vozit z motorji, vsekakor bo gužva. V ponedeljek bo možno vozit in je že najavljenih nekaj motorjev iz slo. Potem naslednji vikend je pa od petka do nedelja zaprto zaradi dirke kartov. 

Popravljeno . Popravil Domen L
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
Ob 6. 4. 2018 ob 13:46, Domen L pravi:

Drugače pa če je kdo zainteresiran v naslednjih dneh za marof sem govoril z Katico, pa da jo nebo vsak posebi klical :) Ta vikend bo precej polno kartov in še neve koliko bo mogoče zraven vozit z motorji, vsekakor bo gužva. V ponedeljek bo možno vozit in je že najavljenih nekaj motorjev iz slo. Potem naslednji vikend je pa od petka do nedelja zaprto zaradi dirke kartov. 

kakšna je cena uporabe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
pred 6 urami, Zivnorc pravi:

... gre kdo v sredo se malo preganjat na Marof?

Greš ganjat kakšne nove, mlade :eek:

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 10. 2018 ob 19:56, HD-Dyna pravi:

Greš ganjat kakšne nove, mlade :eek:

.... ni blo nobene nove..... še vedno (neprevečrosno)mlada, dobra Katica....   :D

 

Luštno je bilo. ...štirje smo imeli pisto samo zase.

...aja ...pa musklfibr mam...      :P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a da ti motor drži, ker ni tam nobenega drevesa, da lahko motor nanj nasloniš...

:P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Še to:

Samo v vednost, kdor bo šel kaj na pisto (če že dolgo nisi bil na Marofu):

Pista je zelo umazana, veliko svinjarije, kosov gume, peska, trave..... tudi kak kamen se najde na pisti, tako da kdor bo šel tja, naj si najprej peš ogleda pisto, jo malo očisti kakega kamna....itd...

....pa paziti  v prvem zavoju (za štartno-ciljno ravnino) sta dve vdolbini - udrtini v asfaltu.... kar precej rukne... tko da tam malo rit privzdigniti ....

 

... bi bilo treba reči Katici, naj enkrat na pisto pride z metlo... ne z biciklom....   :P

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par utrinkov od srede. Do 12h je bilo malo oblacno potem pa se je naredil lep dan ravno prav toplo 23C. Na progi nas je bilo 6 slovencev. "Čigumi" gume se lepo limale tudi brez grelcev. Malo debata malo trening tko bol u izi.

Screenshot_20181017-144434~01.png

Screenshot_20181017-143942~03.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Bil dol 14 dni nazaj. Vknjižil ničlo...   :blush: 

...v glavnem bilo je polno trave...zemlje na pisti, peljal 3 kroge bolj počasi, da ogledam situacijo...potem pa zdrs prednje gume..   :blush: ..prehladil gumo.

Na prvem zavoju dve grbini (vsako leto večji), drugače pa ni nekih sprememb.

V vsakem primeru pred odhodom poklicati Katico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vedno, vse po starem. Nisem pa siguren, če bo ta vikend odprto. Nazadnje ko sem bil, je Katica rekla, da jo nebo, nevem  pa ali ima kakšno zamenjavo, ali bo zaprto. Če bo odprto grem mogoče tudi jaz malo pokrožit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!