Skoči na vsebino

Novi Marof


johan

Priporočene objave

So, je bilo kar polno, turisti in tiščači. Lepo za pogledat, mi je kar lušte naredilo.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Tel: +385 91 907 6744

Mislim da je ta prava.. Če slučajno ni več, naj me pa kdo popravi, že dolgo nisem klical

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Na koliko polnite pnevmatike na Novem Marofu? SuperCorsa SC1? Kakšna razlika je točno, če se voziš s spuščenimi ali pa s tovarniško priporočenim tlakom? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... s spuščenimi pnevmatikami se ti bo sprva zdelo (če boš to delal prvič), kot da imaš napol prazne gume... :P

... hec...

... resno: Motor ti bo okoren, čudno vodljiv.... občutek, kot da ti drsi... zapeljujue ven..vleče čudno krivino.....itd. Guma se bolj ogreje, moraš pa (priporočljivo) z ogreto gumo na izhod. Ko se guma ogreje na delovno temperaturo, naraste malo tudi tlak v njej.... in po nekaj krogih si bosta verjetno postala domača s temi občutki.. :P

To delajo tisti, ki bolj resno hodijo na pisto, za čisto rekreativno vožnjo pa lahko pelješ po predpisanih tlakih, al pa kaki dve , tri desetinke bara manj za zadnjo gumo, prednja pa standardno.

To je nahitro.

Kaj več ti bodo povedali majstri, ki redno obiskujejo Marof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kot sem napisal v zgornjem postu. To so standardne vrednosti za na cesto. Za rekreativno preganjanje po pisti nimaš kaj zgrešiti.

...to, kar je napisal @Spider™  pa vozijo tisti bolj tazaresni.

...pa še to. Napisal je tlak v vročih gumah, kar pomeni, da je tlak v hladnih pnevmatikah nižji. Hladni se pumpa na tlak cca 1,9/1,5bar.... lahko pa eksperimentiraš, pa natlačiš nekje vmes.

Ne boš nič falil, če boš natlačil 2,3/2,2. Nižje ne bi šel na tvojem mestu, ker če nimaš grelcev, se bo motor obnašal tako, kot sem napisal v prejšnjem postu.

Ko boš imel več izkušenj pa boš že sam pogruntal tlak glede na podlago, vrsto gume, temperaturo...itd...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, erciona pravi:

Dobil sem tudi informacijo (za sc1), da s 2.3 spredaj in 2./2.6 zadaj nimam kaj za zgrešiti... Morda preveč kompliciram? :)

 

pred 2 urami, Spider™ pravi:

Ne ga stat s takimi, pol bo pa guma kriva ko bo šlo po tleh... 

Mogoče gre powerslyde delat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdo na pisti v petek ( 22.9.2017) ali v soboto (23.9.2017)? Pridem sam, pa rabim nekoga za pomoč, da mi pomaga motor iz prikolice in na prikolico dat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, kewo pravi:

Smo šli dons mal na izlet, da ne bo še kdo hodu...

20170921_112020.jpg

20170921_111021.jpg

Hvala za opozorilo. Škoda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!