Skoči na vsebino

Kdaj je nekdo pod vplivom alkohola


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 1 uro, nejc74 pravi:

...

*Btw, baje so občasno za padce krivi zajčki v grmovju, v takem primeru je logično, da je krivec lokalno lovsko društvo.

Ti, ne se zajebavat!!!! :twak::twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"zablodele" krogle in šibre delajo čudeže...  :D

....al pa groba kamena sol pa merjaščeve ščetine namesto šiber...  :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, nejc74 pravi:

Mal vas jebe logika, ce se na prazni cesti zavališ je samo en krivec: voznik.

Zdaj mozje v modrem lahko napišejo:

- voznik je nesposoben kreten

ampak ker to ni politično korektno, napišejo, vozil je z neprilagojeno hitrostjo. Ampak zdaj veste, kaj so nam želeli povedat, vozili smo kretensko in smo padli, evo se enkrat, sami smo bili krivi za svoj padec in sami moramo nositi finančne posledice padca. In če imamo za hrbtom sovoznika, ki se poškoduje pri padcu, sem kot voznik kriv jaz. In ne palčki, kucan, jansa ali pa borut. Ce pri tem umre (sovoznik), grem v zapor, če vozilo ni primerno zavarovano, plačam odškodnino sam.

Vozniku, ki v taki situaciji ne razume da je padel zaradi posledice svojih dejanj bi bilo potrebno vzeti izpit, ker je očitno opravilno nesposoben*

Imate vse možnosti da oporekate obtozbi. In se tudi da. Poznam človeka, ki je pridobil podatke o tornih koeficientih od DRSC-ja in uspešno oporekal kazni zaradi povzročitve nesreče zaradi neprilagojene hitrosti na cesti Litija - Trbovlje. Pa cela zgodba o dolgoletni prenovi Trojanskega predora se je začela z voznikom, ki je vozil hitreje od omejitve, povzročil nesrečo v predoru in uspešno dokazoval, da je sokrivec DARS, ker vozišče ni ustrezalo standardom.

*Btw, baje so občasno za padce krivi zajčki v grmovju, v takem primeru je logično, da je krivec lokalno lovsko društvo.

V primeru nepreglednega ovinku pesek ,olje, iz hiše se steka odpadna voda od čiščenja avtomobila na cestišče ,del odpadle pnevmatike in še bi lahko našteval ,tudi če voziš po omejitvah ga nabašeš in dostikrat je tudi padec ,luknja v cestišču brez opozorilnih tabel in še in še variant in možnosti ........za vse to je pisano butastemu policaju na kožo "neprilagojena hitrost" ,ne rečem da so vsi. So tudi taki ki se poglobijo v zadevo in nasploh vejo kaj in kako pri prometnih nesrečah  ,sam takšnih je malo , žal.  

Pa ne mi zdaj ,ja nisi prilagodil,če nekaj ne veš ne prilagodiš in ne prilagajaš temveč voziš po predpisih ,ki so se jih izmislili tudi največkrat butasti uradniki ki je na cesti kvečjemu z svojim šoferjem ,ki ga plačujemo davkoplačevalci!  Se pravi tehnično in praktično zelo podkovan anede....

Pa ne mi srat tudi o predvidevanjih ker potemtakem bi vsi predvideli ,da sem nam bo zgodilo to in to in na svetu ne bi bilo bolezni,nesreč itd ......skratka to so indici (predvidevanje,prilagoditev ) lahko človek izvaja na stvarnem , ko vidiš avto da bo speljal iz stranske in te ne vidi ,predvidiš in prilagodiš vožnjo ne mi pa o nekih jasnovidnih sranjih ,sej nismo jasnovidci ! Po tvoje bi moral vsak nepregleden ovinek zapeljat 30-20kmh al pa celo ustavit in iti pogledat če je vse v redu na cestišču itd...

Voznike ki jih ocenjuješ za neopravilno nesposobne zaradi takšnega padca pa še kakšno sočno si napisal ,pa da jim treba pobrat izpit itd ..................ti si opravilno nesposoben razmišljanja s svojo glavo in te bi lahko primerjal z parlamentarci ! ni vse sivo in črno! 

Večkrat se je že zgodilo in več je primerov tu na MS ko so policaji zagnojili do plafona ker so bili opravilno nesposobni za svoje delo ali pa so v ozadju bile povezave(nepotizem) in povsem narobe načrtno ali ne ,hoteli zvaliti krivdo za smrt sopotnice forumašu in še je teh primerov .................si se takrat tudi tako zavzel ,da bedak v plavem ostane brez službe kot se tukaj užigaš da bi morali tvoji našteti primeri ostati brez izpita ? 

Tvoj post je primeren snecerjevemu trolanju ,sam on ve ti pa zgleda da ne!

So pa tudi primeri ,ki jih navajaš kjer je voznik motocikla res debil ,eden takšnih sem tudi sam in za vse svoje nesreče sem kriv sam in bil udeležen sam  ,no na srečo nisem imel za vratom radikalca kot si ti in mi je izpit ostal ,sem se pa nekaj navadil iz tega  na težek in boleč način .  Bili so krivi zajčki :P mogoče sem kreten a definitivno ne opravilno nesposoben ,kar ti lahko dokažem kadarkoli in kjerkoli!!! Sem pa na forumu mislim da edini ,ki pove da sem za svoje neumnosti kriv povsem sam ,pri vseh drugih ,ki so objavili svoje padce je sto in en razlog da niso krivi ,ja ego je qurba:D

Preden drugič obtožuješ vsepovprek z kreteni in nesposobno opravilnimi mal premisli , ni vse tako plastično kot se vidi!

Pride pa v teh primerih mogoče res kdaj prav usposabljanje za varno vožnjo ,izogib oviram ,zaviranje in še kup drugih koristnih informacij !

Mal daljši post, ki je rezultat trenutne opravilne nesposobnosti  ki sem si jo pridelal kot kreten na cesti jbg  

Ostalim svetnikom pa varno in srečno vožnjo .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ej... kmet... a lohka pol preberem danes... pol pa jutri.... čeprav sem ti dal všečka že danes..  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

...ej... kmet... a lohka pol preberem danes... pol pa jutri.... čeprav sem ti dal všečka že danes..  :D

 

Kakor ti počas bereš rabiš še pojutrišnjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

...ej... kmet... a lohka pol preberem danes... pol pa jutri.... čeprav sem ti dal všečka že danes..  :D

Kaj boš bral, predolga - ti sam lajk prlimi !

Sm že jest prebral, v redu - ni problema, lajki!

Pravkar, Kmet2 pravi:

Kakor ti počas bereš rabiš še pojutrišnjem :P

Mu bom jest na kratk razložu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ma ne... sej prebral bom že....   sam zaštekal bom pa  šele pojutrišnjem...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

... ma ne... sej prebral bom že....   sam zaštekal bom pa  šele pojutrišnjem...  :D

 

Sej smo te navajeni :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... ma ne... sej prebral bom že....   sam zaštekal bom pa  šele pojutrišnjem...  :D

Ne verjamem .... se pravi naslednji mesec :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

kwa to jeste .. js bi tut en škec :blush:

unićewalci tem :ras: 

Adijo lajki ... 100ka mim, ampak vseen si lepo to napisu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prow.

Ekola. Pridi... pa bova tole gledala dokler se ne odvadiva...

20160407_181238[1].jpg

....gledat...   :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

Prow.

Ekola. Pridi... pa bova tole gledala dokler se ne odvadiva...

20160407_181238[1].jpg

....gledat...   :lol1:

Tegale sem že ene parkrat virtualno spil... Dej še base pokaž da ne bom sam pijačo gledal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Tegale sem že ene parkrat virtualno spil... Dej še base pokaž da ne bom sam pijačo gledal :P

...Ti pošljem na MMS ... ti ne pride mms

... ti pošljem na SMS... ... se ti ne da pogledat..

.... te kličem... ..se ti ne da iz kauča ustat...

 

.... JA PA JEBENTI.... KAJ ČEM DRUZGA NAREDIT...KT DA GA SAM VIRTUALNO S TABO SPIJEM..... TVOJGA PA POL STRAN ZLIJEM.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

...Ti pošljem na MMS ... ti ne pride mms

... ti pošljem na SMS... ... se ti ne da pogledat..

.... te kličem... ..se ti ne da iz kauča ustat...

 

.... JA PA JEBENTI.... KAJ ČEM DRUZGA NAREDIT...KT DA GA SAM VIRTUALNO S TABO SPIJEM..... TVOJGA PA POL STRAN ZLIJEM.....

Za Coca Colo pa res ne bom vstajal .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

... jest sem tut zmer reku, da se grem k sošolki kemijo učit....  

... v resnici pa sva utrjevala atomske vezi..  :pos: .... pa sej to je v zvezi s kemijo..a ne..  :O

 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Zivnorc pravi:

Prow.

Ekola. Pridi... pa bova tole gledala dokler se ne odvadiva...

20160407_181238[1].jpg

....gledat...   :lol1:

Pa tlakavce polagat, saj zato je ta pesek:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, HD-Dyna pravi:

Kaj boš bral, predolga - ti sam lajk prlimi !

Sm že jest prebral, v redu - ni problema, lajki!

Mu bom jest na kratk razložu :P

pa ful enostavne besede moraš uporabit, pa poooooočas govort, ker ne zna hitro brat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

pa ful enostavne besede moraš uporabit, pa poooooočas govort, ker ne zna hitro brat.

Dobr da si povedal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Borutt said:

Prilagojena hitrost je neizmerljiva in neotipljiva. 

 

Za razliko od neprilagojene, ki je pa definirana, a ne. Še en indic da bi moral ta izraz (neprilagojena hitrost) prepovedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:

V primeru nepreglednega ovinku pesek ,olje, iz hiše se steka odpadna voda od čiščenja avtomobila na cestišče ,del odpadle pnevmatike in še bi lahko našteval ......

Cakaj, kdo je po tvojem kriv?

Bog? Predsednik drzave? Lokalni policaj, cestar? Ne stokajte kot razvajeno dete, navadite se in nosite posledice svojih dejanj. Meni je popolnoma vseeno kok kdo odpelje ovinek. Tisti ki ga ne zna odpeljat 30 ga naj dvajset ce ti pa znese 200 pa pejt 200. Sam ne jokat ko odletis, da so krivi parlamentarci, ker zelo redko jih vidim sedet za voznikom, pa da mu na skrivaj navijajo gas.

Btw. parlamentarce imamo tocno take kot si jih zasluzimo (izvolimo), jaz, ti in tudi ostali. V vsakem od nas je dovolj Vinkota, pa dovolj Zorana pa ne vem se koga, da jih vsake stiri leta izvolimo nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, nejc74 pravi:

Cakaj, kdo je po tvojem kriv?

Bog? Predsednik drzave? Lokalni policaj, cestar? Ne stokajte kot razvajeno dete, navadite se in nosite posledice svojih dejanj. Meni je popolnoma vseeno kok kdo odpelje ovinek. Tisti ki ga ne zna odpeljat 30 ga naj dvajset ce ti pa znese 200 pa pejt 200. Sam ne jokat ko odletis, da so krivi parlamentarci, ker zelo redko jih vidim sedet za voznikom, pa da mu na skrivaj navijajo gas.

Btw. parlamentarce imamo tocno take kot si jih zasluzimo (izvolimo), jaz, ti in tudi ostali. V vsakem od nas je dovolj Vinkota, pa dovolj Zorana pa ne vem se koga, da jih vsake stiri leta izvolimo nazaj.

A si ti kaj pod vplivom alkohola ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!