Skoči na vsebino

Kdaj je nekdo pod vplivom alkohola


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 16 minutami, nejc74 pravi:

Cakaj, kdo je po tvojem kriv?

 

Pri nas je krivda upravljalca ceste praktično neobstoječa. In posledično boš zaradi zafuka nekoga tretjega sam jebal ježa, ker "neprilagojena hitrost". Težko boš meni krivdo pripisal, če mi na glavo pade kos stropa od tunela. Ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, jskrablin pravi:

Težko boš meni krivdo pripisal, če mi na glavo pade kos stropa od tunela. Ane?

seveda neprilagojena hitrost. Če bi šel hitrej, bi kosu betona ušel, ker nisi brzine prilagodil si si pa sam kriv :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

49 minutes ago, jskrablin said:

 

Pri nas je krivda upravljalca ceste praktično neobstoječa. In posledično boš zaradi zafuka nekoga tretjega sam jebal ježa, ker "neprilagojena hitrost". Težko boš meni krivdo pripisal, če mi na glavo pade kos stropa od tunela. Ane?

Zato ker je velika razlika med:

- zaletel sem se v oviro, ki je lezala na cesti

-vame je priletela skala/kos stropa etc

Policaj ni niti sodisce, niti sodni izvedenc, vedno imas moznost oporekat, sem vam napisal tudi dva primera, za katera vem da sta bila uspesna.

Resno me zanima, kaj je po vase vzrok nesrece, kjer voznik (katerega koli vozila) zapelje iz ovinka? Pa recimo, da zraven povaljas se kravo, ki se je pasla pod cesto? Bodite sodniki, porota etc, kdo placa skodo?

Kmet (lastnik krave, da ne bo zdaj kake nepotrebne hude krvi), drzava ali voznik (iz svojega zavarovanja)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nezbranost je kriva, ker nekdo z enako hitrostjo recimo spelje ovinek.... Ce si pa nazgan, je pa ovink prej mimo tebe, kot ti dojames v glavi :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Nezbranost je kriva, ker nekdo z enako hitrostjo recimo spelje ovinek.... Ce si pa nazgan, je pa ovink prej mimo tebe, kot ti dojames v glavi :) 

točno tako. Strokovni termin v tem primeru je:

"kasno paljenje" :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, potem je pir kriv. Bo ze on kravo placu. :grupni:¨

Popravljeno . Popravil nejc74
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Borutt pravi:

V kakšnem jeziku je prvi del prvega stavka ? 

Od kje ti informacija, da je voznik kriv v primeru povoženja divjadi ? 

Prilagojena hitrost je neizmerljiva in neotipljiva. 

 

mah vidim brezveze spraševat pa lepo se imejte!

ah ja jezik ne vem muca papala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, nejc74 pravi:

Resno me zanima, kaj je po vase vzrok nesrece, kjer voznik (katerega koli vozila) zapelje iz ovinka? Pa recimo, da zraven povaljas se kravo, ki se je pasla pod cesto? Bodite sodniki, porota etc, kdo placa skodo?

Lahko je sredi ovinka po tleh razlita nafta/olje iz kakega vozila z resno malomarnim lastnikom. Meni je pred parimi dnevi pri cca 15 km/h ob zavijanju v križišču na fakin po tleh razliti gnojnici odneslo zadnjo kolo. Nič hudega, nisem se pa mogel izogniti, je bila lepa špura par sto metrov po cesti. Enemu kmetavzu se pač ne ljubi ventila na cisterni za drek držati v kondiciji. Lahko vletiš na zaplato peska, ki jo je par metrov pred tabo na cesto fuknil voznik avta, ki je po bankini sekal ovinek. Torej?

Zavarovanje pa vsi vemo, zakaj se uporablja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kmet2 pravi:

1. V primeru nepreglednega ovinku pesek ,olje, iz hiše se steka odpadna voda od čiščenja avtomobila na cestišče ,del odpadle pnevmatike in še bi lahko našteval ,tudi če voziš po omejitvah ga nabašeš in dostikrat je tudi padec ,luknja v cestišču brez opozorilnih tabel in še in še variant in možnosti ........za vse to je pisano butastemu policaju na kožo "neprilagojena hitrost" ,ne rečem da so vsi. So tudi taki ki se poglobijo v zadevo in nasploh vejo kaj in kako pri prometnih nesrečah  ,sam takšnih je malo , žal.  

2. Pa ne mi zdaj ,ja nisi prilagodil,če nekaj ne veš ne prilagodiš in ne prilagajaš temveč voziš po predpisih ,ki so se jih izmislili tudi največkrat butasti uradniki ki je na cesti kvečjemu z svojim šoferjem ,ki ga plačujemo davkoplačevalci!  Se pravi tehnično in praktično zelo podkovan anede....

3. Pa ne mi srat tudi o predvidevanjih ker potemtakem bi vsi predvideli ,da sem nam bo zgodilo to in to in na svetu ne bi bilo bolezni,nesreč itd ......skratka to so indici (predvidevanje,prilagoditev ) lahko človek izvaja na stvarnem , ko vidiš avto da bo speljal iz stranske in te ne vidi ,predvidiš in prilagodiš vožnjo ne mi pa o nekih jasnovidnih sranjih ,sej nismo jasnovidci ! Po tvoje bi moral vsak nepregleden ovinek zapeljat 30-20kmh al pa celo ustavit in iti pogledat če je vse v redu na cestišču itd...

4. Voznike ki jih ocenjuješ za neopravilno nesposobne zaradi takšnega padca pa še kakšno sočno si napisal ,pa da jim treba pobrat izpit itd ..................ti si opravilno nesposoben razmišljanja s svojo glavo in te bi lahko primerjal z parlamentarci ! ni vse sivo in črno! 

5. Večkrat se je že zgodilo in več je primerov tu na MS ko so policaji zagnojili do plafona ker so bili opravilno nesposobni za svoje delo ali pa so v ozadju bile povezave(nepotizem) in povsem narobe načrtno ali ne ,hoteli zvaliti krivdo za smrt sopotnice forumašu in še je teh primerov .................si se takrat tudi tako zavzel ,da bedak v plavem ostane brez službe kot se tukaj užigaš da bi morali tvoji našteti primeri ostati brez izpita ? 

6. Tvoj post je primeren snecerjevemu trolanju ,sam on ve ti pa zgleda da ne!

So pa tudi primeri ,ki jih navajaš kjer je voznik motocikla res debil ,eden takšnih sem tudi sam in za vse svoje nesreče sem kriv sam in bil udeležen sam  ,no na srečo nisem imel za vratom radikalca kot si ti in mi je izpit ostal ,sem se pa nekaj navadil iz tega  na težek in boleč način .  Bili so krivi zajčki :P mogoče sem kreten a definitivno ne opravilno nesposoben ,kar ti lahko dokažem kadarkoli in kjerkoli!!! Sem pa na forumu mislim da edini ,ki pove da sem za svoje neumnosti kriv povsem sam ,pri vseh drugih ,ki so objavili svoje padce je sto in en razlog da niso krivi ,ja ego je qurba:D

Preden drugič obtožuješ vsepovprek z kreteni in nesposobno opravilnimi mal premisli , ni vse tako plastično kot se vidi!

Pride pa v teh primerih mogoče res kdaj prav usposabljanje za varno vožnjo ,izogib oviram ,zaviranje in še kup drugih koristnih informacij !

Mal daljši post, ki je rezultat trenutne opravilne nesposobnosti  ki sem si jo pridelal kot kreten na cesti jbg  

Ostalim svetnikom pa varno in srečno vožnjo .

lp

1. Upoštevaje omejitve največje dovoljene hitrosti ni enako prilagojeni hitrosti. V primeru vsaj nekoliko prilagojene hitrosti bo manj bolelo. Ups, sem pozabil, da te bolečina drži pokonci. 

2. Si prilagodil vadbo kolenu ali se je ono prilagodilo vadbi. Pametnejši odneha. 

3. Predvidevanje ni enako vedeti oziroma biti jasnovidec. V primeru predvidevanja si misliš, kaj bi lahko bilo za ovinkom, kaj bo nekdo naredil, kje bo radar, ... Kar pa se ne dogaja pri vedeti oziroma pri jasnovidcih, kjer že vnaprej nekdo pozna vseh sedem številk. Je sedaj kaj bolj jasno, kaj je predvidevanje ? 

4. Vsi, ki samo ležijo, si ne zaslužijo imeti vozniško dovoljenje. 

5. Sedaj je to postalo že osebno. 

6. Vsak ve zase. 

 

pred 2 urami, nejc74 pravi:

 

Zato ker je velika razlika med:

- zaletel sem se v oviro, ki je lezala na cesti

-vame je priletela skala/kos stropa etc

Policaj ni niti sodisce, niti sodni izvedenc, vedno imas moznost oporekat, sem vam napisal tudi dva primera, za katera vem da sta bila uspesna.

Resno me zanima, kaj je po vase vzrok nesrece, kjer voznik (katerega koli vozila) zapelje iz ovinka? Pa recimo, da zraven povaljas se kravo, ki se je pasla pod cesto? Bodite sodniki, porota etc, kdo placa skodo?

Kmet (lastnik krave, da ne bo zdaj kake nepotrebne hude krvi), drzava ali voznik (iz svojega zavarovanja)?

S tako skopimi podatki je lahko kriv kdorkoli. Če pa berem dobesedno, potem preberem, da je voznik zapeljal iz ovinka. Mogoče je šel nabirati rožice na bližnji travnik poln cvetočih in dehtečih cvetic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, twom pravi:

Za razliko od neprilagojene, ki je pa definirana, a ne. Še en indic da bi moral ta izraz (neprilagojena hitrost) prepovedat.

Premalo bereš in potem narobe pišeš. Ne bom ničesar lepil, ampak bom tebe prosil, da poiščeš v zakonu izraz neprilagojena hitrost in ga prilepiš. Pa, da potem vidimo, kaj je definirano in, kaj je nekaj na pamet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

1. Upoštevaje omejitve največje dovoljene hitrosti ni enako prilagojeni hitrosti. V primeru vsaj nekoliko prilagojene hitrosti bo manj bolelo. Ups, sem pozabil, da te bolečina drži pokonci. 

2. Si prilagodil vadbo kolenu ali se je ono prilagodilo vadbi. Pametnejši odneha. 

3. Predvidevanje ni enako vedeti oziroma biti jasnovidec. V primeru predvidevanja si misliš, kaj bi lahko bilo za ovinkom, kaj bo nekdo naredil, kje bo radar, ... Kar pa se ne dogaja pri vedeti oziroma pri jasnovidcih, kjer že vnaprej nekdo pozna vseh sedem številk. Je sedaj kaj bolj jasno, kaj je predvidevanje ? 

4. Vsi, ki samo ležijo, si ne zaslužijo imeti vozniško dovoljenje. 

5. Sedaj je to postalo že osebno. 

6. Vsak ve zase. 

 

S tako skopimi podatki je lahko kriv kdorkoli. Če pa berem dobesedno, potem preberem, da je voznik zapeljal iz ovinka. Mogoče je šel nabirati rožice na bližnji travnik poln cvetočih in dehtečih cvetic. 

1.Potem naj napišejo na tablo prilagojeno hitrost :P

2.prilagodil sem vadbo sebi :)

3.Jasnovidec je bil mišljen kot neuspela prispodoba,to bi pa ja moral predvidet ...

4.Zaslužijo ali ne ,jaz ga mam :ras:

5.Ne vem zakaj bi bilo osebno ,saj je bilo razpredano o napaki in primeru tu na javnem forumu,kasneje še v 24ur časopisu itd 

6.Točno tako.

7. predvidevam da si v službi :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, nejc74 pravi:

Tisti ki ga ne zna odpeljat 30 ga naj dvajset ce ti pa znese 200 pa pejt 200. Sam ne jokat ko odletis, da so krivi JL in MM, ker zelo redko jih vidim da znajo dobro vozit.

Treba Rossiju povedat da ne divja čez ovinke 200, bo treba s 5 km/h....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, HD-Dyna pravi:

Treba Rossiju povedat da ne divja čez ovinke 200, bo treba s 5 km/h....

čeb upoštevu, se neb vlegu zadnjo dirko:ras:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, jskrablin pravi:

 

Pri nas je krivda upravljalca ceste praktično neobstoječa. In posledično boš zaradi zafuka nekoga tretjega sam jebal ježa, ker "neprilagojena hitrost". Težko boš meni krivdo pripisal, če mi na glavo pade kos stropa od tunela. Ane?

A so jo komu že?

Sicer pa zato imaš čelado na buči in ne zato, da ti dež ne zmoči frizure.

 

pred 15 urami, Zivnorc pravi:

.....e jebiga sad... :jezik:

20160411_182544.jpg

To pa je neprilagojena hitrost in neprilagojeno ravnotežje. Glede na to iz kakšne perspektive si fotografiral.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎11‎.‎04‎.‎2016 at 18:06, nejc74 pravi:

 

Zato ker je velika razlika med:

- zaletel sem se v oviro, ki je lezala na cesti

-vame je priletela skala/kos stropa etc

kaj pa ko pade kos ometa s stropa tik pred tabo ? a je padel omet ali si povozil oviro zato ker nisi imel prilagojene hitrosti in nisi ustavi ? ane ni glih tko simpl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 4. 2016 at 22:20, exclan pravi:

jaz sna cesti m zelo firbčen kaka je tvoja razlaga neprilagojena hitrost.

primer: vozim po cesti kjer je dovoljena hitrost 90km realno vozim med 70-80km. ker sem na cesti katera gre skozi gozd in znak je tudi nevarnost živali in ura je 19.00 še večja verjetnost, da bo kaka srna skočila pred mano in to se zgodi tras bum motor po tleh jaz po tleh z zlomom roke in mrtva srna.(predvideval sem, da bo kaj takega in sem zellloo pozorno gledal na rob gozda levo in desno ampak kot, da je z neba padla pred mene)

pridejo vrli organi  naredijo izmere in vse potrebno kar morajo ,rešilec me odpelje v mislih ,pa - zakaj sem zdaj jaz kriv za vse to ??? namreč ocenjeno da sem vozil z neprilagojeno hitrostjo.(torej bolje bi bilo, da sem ostal doma ,porival motor čez ta odsek ali kaj?)

Ti povem izkušnjo iz lastne kože. Padec na cesti izven naselja, torej omejitev 90 kmh. Motor je po tleh drsel 10-15 metrov (prepisujem iz policijskega zapisnika) in to po ravni in celi asfaltni cesti. Prejel sem kazen za neprilagojeno hitrost in tri kazenske točke. "Prijazni" policist je prišel dokončati zapisnik (izen časa obiskov, seveda) en dan po tistem, ko sem se prebudil iz tritedenske kome (itak sem bil še ves zadet, tako da sploh ne vem kako sem se podpisal). Ali lahko izračunajo, da sem na suhi cesti drsel 10-15 metrov po padcu z neprilagojeno hitrostjo? Če bi peljal z maksimalno dovoljeno hitrostjo, bi se ustavil najbrž veliko kasneje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, gretzky pravi:

Ti povem izkušnjo iz lastne kože. Padec na cesti izven naselja, torej omejitev 90 kmh. Motor je po tleh drsel 10-15 metrov (prepisujem iz policijskega zapisnika) in to po ravni in celi asfaltni cesti. Prejel sem kazen za neprilagojeno hitrost in tri kazenske točke. "Prijazni" policist je prišel dokončati zapisnik (izen časa obiskov, seveda) en dan po tistem, ko sem se prebudil iz tritedenske kome (itak sem bil še ves zadet, tako da sploh ne vem kako sem se podpisal). Ali lahko izračunajo, da sem na suhi cesti drsel 10-15 metrov po padcu z neprilagojeno hitrostjo? Če bi peljal z maksimalno dovoljeno hitrostjo, bi se ustavil najbrž veliko kasneje?

Zakaj si padel na ravni in celi asfaltni cesti ? Kaj pa naj bi izračunali ? 

Da ti še nekaj razložim; padel si na ravni cesti, kjer naj bi bila omejitev 90 km/h in pri tem je motor drsel 10-15 m. Nikjer nisi napisal, koliko si vozil, nikjer nisi napisal, zakaj si padel, nikjer nisi napisal ali je bil udeležen še kdo, nikjer nisi napisal, kako si se poškodoval, nikjer nisi napisal, kako so lahko sledi drsenja motorja dolžine 10-15 m, nikjer nisi napisal, kje si obležal, ...

Že tolikokrat sem napisal, da prilagojena hitrost ni enako voziti z največjo dovoljeno hitrostjo, pa se še vedno zgodijo izgovori v smislu upoštevanja največje dovoljene hitrosti oziroma vožnja z nižjo hitrostjo od najvišje dovoljene. Če si vozil z manjšo hitrostjo od najvišje dovoljene in vseeno padel na ravnem delu ceste ter se tako hudo poškodoval, potem bi se verjetno trikrat ubil, če bi vozil z največjo dovoljeno hitrostjo. Mogoče ti prejšnji stavek pravi, da nisi vse naredil pravilno. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj bi se hecali policaji z vprašanji kje je obležal,zakaj je padel, če jim pa zakonodaja omogča napisat kazen za neprilagojeno hitrost, to je pa res najbolj preprosto ....anede :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Zakaj si padel na ravni in celi asfaltni cesti ? Kaj pa naj bi izračunali ? 

Da ti še nekaj razložim; padel si na ravni cesti, kjer naj bi bila omejitev 90 km/h in pri tem je motor drsel 10-15 m. Nikjer nisi napisal, koliko si vozil, nikjer nisi napisal, zakaj si padel, nikjer nisi napisal ali je bil udeležen še kdo, nikjer nisi napisal, kako si se poškodoval, nikjer nisi napisal, kako so lahko sledi drsenja motorja dolžine 10-15 m, nikjer nisi napisal, kje si obležal, ...

Že tolikokrat sem napisal, da prilagojena hitrost ni enako voziti z največjo dovoljeno hitrostjo, pa se še vedno zgodijo izgovori v smislu upoštevanja največje dovoljene hitrosti oziroma vožnja z nižjo hitrostjo od najvišje dovoljene. Če si vozil z manjšo hitrostjo od najvišje dovoljene in vseeno padel na ravnem delu ceste ter se tako hudo poškodoval, potem bi se verjetno trikrat ubil, če bi vozil z največjo dovoljeno hitrostjo. Mogoče ti prejšnji stavek pravi, da nisi vse naredil pravilno. 

- ne vem zakaj sem padel, ker se tistega dne ne spomnim čisto nič. Baje da je to posledica umetne kome, ki med drugim zbriše tudi spomin,

- moje laično mnenje je, da se pri drsenju 10-15 metrov po asfaltu motor ne ustavi pri hitrosti 90 kmh,

- ne vem, kako hitro sem vozil. Ker sem se tam peljal res velikokrat, vem da nisem bil nikoli niti blizu najvišje dovoljene hitrosti,

- drugega udeleženca ni bilo, vsaj počakal ni nihče, pomoč je poklical starejši par, ki je pripeljal z menoj, cesta pa ni prav zelo prometna,

- obležal sem na svoji strani ceste, skoraj na bankini, je pa zanimivo, da je bil pred ravnino ovinke v desno, torej me ni vrglo iz ovinka,

- poškodovan sem bil po desni strani telesa, tudi motor je padel na desni bok, toda PAZI, nekaj zanimivega, karbon na levi rokavici je bil na členkih počen (česar pred vožnjo zagotovo ni bilo, karbon pa ne poči kar tako zlahka), kar pa je še bolj zanimivo, da je bil "nipel" prestavne stopalke odlomljen, česar prej še bolj gotovo ni bilo, saj se tako niti ne bi mogel peljati,

- najbolj logična razlaga bi bila, da je šel nasproti vozeč avto precej po mojem pasu (kar se tam dogaja precej pogosto, že večkrat doživel in videl) in me zadel/oplazil/... in sem zato padel, ampak tega seveda ne vem, saj se ne spominjam ničesar, ljudje iz bližnjih hiš pa so videli in slišali marsikaj, vendar tem stvarem ne morem verjeti niti niso verodostojne,

- ja, priznam krivdo za prometno nezgodo, tehnično gledano sem res padel zaradi neprilagojene hitrosti, ampak če je hitrost 0 kmh, tudi padeš če dvigneš noge, torej je tudi to neprilagojena hitrost, kajne?

Upam, da sem napisal kaj več uporabnih informacij, če pa kaj manjka, ti jih lahko povem.

Pa še nekaj: nisem nek neljubitelj policajev, res ne. So pa med njimi tako dobri kot tudi slabi. In očitno si bolj zapomnimo slabe, pa čeprav je med njimi veliko dobrih. Še nekaj sem opazil, vsaj na našem območju. Je res večino policajev iz Štajerske, ali se mi samo tako zdi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Zakaj si padel na ravni in celi asfaltni cesti ? Kaj pa naj bi izračunali ? 

Da ti še nekaj razložim; padel si na ravni cesti, kjer naj bi bila omejitev 90 km/h in pri tem je motor drsel 10-15 m. Nikjer nisi napisal, koliko si vozil, nikjer nisi napisal, zakaj si padel, nikjer nisi napisal ali je bil udeležen še kdo, nikjer nisi napisal, kako si se poškodoval, nikjer nisi napisal, kako so lahko sledi drsenja motorja dolžine 10-15 m, nikjer nisi napisal, kje si obležal, ...

Že tolikokrat sem napisal, da prilagojena hitrost ni enako voziti z največjo dovoljeno hitrostjo, pa se še vedno zgodijo izgovori v smislu upoštevanja največje dovoljene hitrosti oziroma vožnja z nižjo hitrostjo od najvišje dovoljene. Če si vozil z manjšo hitrostjo od najvišje dovoljene in vseeno padel na ravnem delu ceste ter se tako hudo poškodoval, potem bi se verjetno trikrat ubil, če bi vozil z največjo dovoljeno hitrostjo. Mogoče ti prejšnji stavek pravi, da nisi vse naredil pravilno. 

Ni napisal ker je logično ker že debatiramo o neprilagojeni hitrosti je šel pod 90km (sam je tudi napisal da če bi šel z 90km bi drsel več),

a je važno zakaj je padel da se mu pripiše neprilagojena hitrost ( mogoče je stisnil preveč sprednjo bremzo,kamen po kolesom,luknja ....),a tudi če je še kdo udeležen je možno pripisat neprilagojena vožnja ( nekdo je zapeljal na njegovo stran zaradi tega pritisnu brez občutka po zavori in padel),a tudi kako poškodbo imaš je možno pripisat neprilagojeno? napisal da je bil 3 tedne v komi torej udarec v glavo ),ja očitno da so sledi če so tvoji kolegi to napisali ( ne vem drsiš po gešetlu,ostalih metalnih delih ki puščajo sledi po cesti), aaa no a je tudi to važno kje je obležal da se napiše neprilagojena hitrost.

Razen če si mu tako odgovoril ker ne verjameš v njegovo izpoved?

In še nekaj govorimo o neprilagojeni hitrosti samo v vednost da ne boš zašel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zadnjič sm padel na mestu v garaži, najbrž je bila tudi tam neprilagojena hitrost. :ras:

 

iz slovarja: Neprilagojena hitrost, izraz, ki ga uporabimo, če ne vemo kaj je šlo narobe. Simpl ko pimpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To o neprilagojeni hitrosti je izmišljena z strani naših vladarjev samo, da pokasirajo čim več, da se ne moreš pritožit in da ni nobenega odgovora razen splošen "prilagodi hitrost razmeram in tvoji sposobnosti obvladovanja motorja". Bolj splošnega odgovorja ne moreš dobit kot je ta.

I nekateri to rada napišejo ker je najmanj dela okoli tega.

Vse ti je lahko jasno ko vsak dan slišiš, da je policija z stavko oškodovala državni proračun za .....€ WTF a je MNZ d.o.o. v lasti države in je profitno podjetje.

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

ampak zadnjič sm padel na mestu v garaži, najbrž je bila tudi tam neprilagojena hitrost. :ras:

 

iz slovarja: Neprilagojena hitrost, izraz, ki ga uporabimo, če ne vemo kaj je šlo narobe. Simpl ko pimpl. 

iz slovarja: Neprilagojena hitrost, izraz, ki ga uporabimo, če ne vemo kaj je šlo narobe. Simpl ko pimpl.

da dopolnim : in ker nekdo mora bit kriv.

 

100% sam si imel srečo da te sosed ni videl ali pa kak policaj drugače 3 pike pa ne vem koliko € bi padlo!

Popravljeno . Popravil exclan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, DAMI34 said:

ampak zadnjič sm padel na mestu v garaži, najbrž je bila tudi tam neprilagojena hitrost. :ras:

Definitivno je bila neprilagojena hitrost. Si bil prepočasen. Kje si pa še videl da bi motor ki se ne premika stal pokonci brez opore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!