Skoči na vsebino

Kdaj je nekdo pod vplivom alkohola


Dr_Jakob

Priporočene objave

pred 19 urami, Borutt pravi:

Mislim, da je to odgovor na naslov teme. 

misliš ali veš ? :P 

če je opravil preizkus alkoholiziranosti in je bil nad zakonsko  dovoljeno mero potem je to pravilen odgovor.

vse ostalo pa je navadno ugibanje , ki ni podprto z veljavnimi in zakonitimi dokazi ..

f7e8d6b2b4f8e2801ebdfc944c8863be.jpg
lg.php?bannerid=112&campaignid=30&zoneid
 
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

!!

Ob 4. 4. 2016 at 23:16, Borutt pravi:

 

Seveda sem dežuren in bom navajal stvari iz veljavne zakonodaje, kar pa ZVCP seveda ni. In vsa ta dežurstva so moja dobra volja in veselje, da vsaj nekomu pomagam ali razjasnim določene stvari. Ne nabijam in ne sitnarim (si se mogoče našel ?), ampak poiščem pisano besedo, katero tudi obrazložim. In sem neizmerno vesel vsake zahvale. Če mi uspe z mojim pisanjem in ostalim delom preprečiti vsaj eno nevarno situacijo ali pa celo rešiti vsaj eno življenje, potem sem zmagal na celi črti. In za vse to ne zahtevam ničesar, čeprav nisem ne lačen ne žejen (razumi kakor želiš). 

Ker je tema alkoholno obarvana, potem lahko napišem, da sem za 0,00 v primeru alkohola za volanom ali pa za krmilom. V primeru 0,00 točno veš, koliko alkohola lahko spiješ in voziš. Za neuravnovešene pa tako ali tako ni nobene pomoči. 

Želim si samo, da bi bilo med Vami veliko, ki tako razmišljajo.

 

In, če si sam sebi zmožen reči, ne , ne bom pil, boš z lahkoto obvladal tudi desno roko (nogo)...

Popravljeno . Popravil C eagle
slabo citiral
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeraj sem govoril z znancem, ki je tudi med letečimi in je rekel, da so tiste vrednosti pod 0,50 najbolj problematične, ker ti dajo pogum. Če zaradi preveč poguma zapelješ v ovinek s 120, namesto 100, je hitro lahko prehitro. Preveč poguma na cesti ni nikoli dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motolover pravi:

Včeraj sem govoril z znancem, ki je tudi med letečimi in je rekel, da so tiste vrednosti pod 0,50 najbolj problematične, ker ti dajo pogum. Če zaradi preveč poguma zapelješ v ovinek s 120, namesto 100, je hitro lahko prehitro. Preveč poguma na cesti ni nikoli dobro.

Ti ki vozijo po drugi strani cestišča in izvajajo razne mahionacije z najtabulšejšimi motorji ...........a misliš da so pod dozo alkohola ali samo ne dosegajo inteligenčnega nivoja mulčkov v fitnesu   :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih imam občutek, da ima "izguba" strahu še slabši učinek, kot alko...

Nekateri so res pod vplivom "I belive I can fly" efekta.

Potem se pa vsake toliko nabere kolona...  na pokopališču....

Lp, 

C eagle

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, C eagle pravi:

Včasih imam občutek, da ima "izguba" strahu še slabši učinek, kot alko...

Nekateri so res pod vplivom "I belive I can fly" efekta.

Potem se pa vsake toliko nabere kolona...  na pokopališču....

Lp, 

C eagle

Koliko takih pa osebno poznaš ...oz. si jih poznal da jim nabiješ etiketo ..... oz. komu sploh repliciraš ? 

Ali je to samo všečna floskula za ljudi ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, Kmet2 pravi:

Koliko takih pa osebno poznaš ...oz. si jih poznal da jim nabiješ etiketo ..... oz. komu sploh repliciraš ? 

Ali je to samo všečna floskula za ljudi ......

Sry, za zdaj sem poznal dva...:(, enega pa še poznam. In ne vozi več motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, C eagle pravi:

Sry, za zdaj sem poznal dva...:(, enega pa še poznam. In ne vozi več motorja...

Žal mi je za to kar si napisal ,toda vseno je lahko bil dirkač a je v trenutku ko se je zgodila nesreča lahko vozil povsem normalno po predpisih.

Zakaj ti to govorim , ker imam etiketo objestneža a ni bilo vedno objestno ko se je kaj zgodilo ....me razumeš kaj čem povedat .

Lahko te izsilijo, kaj spregledaš kot vsak človek , ki dela napake itd ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Žal mi je za to kar si napisal ,toda vseno je lahko bil dirkač a je v trenutku ko se je zgodila nesreča lahko vozil povsem normalno po predpisih.

Zakaj ti to govorim , ker imam etiketo objestneža a ni bilo vedno objestno ko se je kaj zgodilo ....me razumeš kaj čem povedat .

Lahko te izsilijo, kaj spregledaš kot vsak človek , ki dela napake itd ....

vem to iz lastnih izkušenj.

Vsi trije so gonli, pa ni blo važno kje.

Ta tretji je pač imel srečo in je preživel,sicer s posledicami, ampak je živ. Največji problem so vse te spremenljivke v rednem prometu.Če maš srečo, se izzide....Včasi je blo veliko manj prometa, paje blo posledično tudi spremenljivk manj...

Aja, pa mladi smo bli. Mogoče premalo verjamem vase, da sem dober motorist, se pa učim. Tudi nadzora desne roke...

Trudim se gledat v špegu, pa me še vedno kdo preseneti, ko se naenkrat znajde za mano. Najbolj se bojim, da bi ga spregledal, ko grem prehitevat. Pogledam v špegu, nobenega, sekundo pol grem prehitevat, ker je šel nasproti avto mimo, pa je na mojmu auspuhu...

Ne me razumet narobe, lep je motosvet, ampak ne za umret...

Lp,

C eagle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob Sunday, April 24, 2016 at 22:05, Rogerg pravi:

 

To je čist slučajni posnetek ? 

Pa ta stric je kaj je naslov teme.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!