Skoči na vsebino

Nakup ATV


Bole55

Priporočene objave

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Hvala, ta izgleda odlično!

Ampak, kako je registriran za 3 osebe?

Ti najbrž še nisi bila nikol v Indiji 😂

image.png.05153341116e21e07def9e48a797930f.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, KARMEN1 said:

Hvala, ta izgleda odlično!

Ampak, kako je registriran za 3 osebe?

Trojni sedež. Oziroma kar klop.

Sem ga imel na testu, ko je prišel v prodajo. Top vozilo. Vsestransko uporabno. Kot mini kamionet, delovni stroj in offroder. Varčen, zanesljiv ter zmogljiv agregat z dolgim servisnim intervalom. 

BRP je itak premijsko vozilo za prosti čas. Pa še velik fun faktor ima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo cena ni ravno "fun" . Ko dodaš šipo, brisalce, vrata in par "malenkosti" , si na 20k€ . Če cena ni problem, verjetno ni boljše zadeve.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. Premium BRP vozila niso poceni. Na testu sem imel tudi BRP Mawerick 1000. Z njim naredil 630km in so bile pnevmatike čelave. Fuč. 450€ stroška. (Za dilerja)  Je bilo pa hudo luštno preganjat to zverino. Traxer je bol,delovno naravnan a to še ne pomeni, da z njim ne moreš uživat na terenu. 
Za zabavo in delo definitivno zmaga. Za malo bolj resno delo pa že dobiš dva traktorja za to ceno Traxerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne dobiš. Traktorji imajo "premium" cene. Kakšni "indijci" so cenovno še tko-tko (samo rabijo malo "kilometrine" če je to res to) . Ostali "ala" Steyr, Fend, John Deere ipd pa so cenovno na nivoju BMW/Mercedes/Audi, pa da rabiš še priključke...

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih je bilo tak, da kolko konjev, tolko K€!  Danes so veliki traktorji vredni več kakor bajta. Sem bil pred časom na predstavitvi Class kombajna. Aleluja. Ko avion. Ni, da ni od opreme. Udoben. Z sodobno GPS napravo pa itak žanješ, orješ… le, da kontroliraš, kaj stroj sam izvaja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!