Skoči na vsebino

MP3 zaklepanje sedeža


Priporočene objave

Spoštovani,

Sem novi lastnik mp3 500 lt sport. Nisem še zasledil tega problema na forumu in zato bi vprašal naslednje.

Sedeža mi ne zaklene ko dam ključ iz klučavnice. če pa ključ obrnem na LOCK ga pa ne morem vzeti iz ključavnice. Ali kdo ima kak namig?

 

Hvala za pomoč.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, cool pravi:

Spoštovani,

Sem novi lastnik mp3 500 lt sport. Nisem še zasledil tega problema na forumu in zato bi vprašal naslednje.

Sedeža mi ne zaklene ko dam ključ iz klučavnice. če pa ključ obrnem na LOCK ga pa ne morem vzeti iz ključavnice. Ali kdo ima kak namig?

 

Hvala za pomoč.

Lep pozdrav

LP,

če sedeža ne potisneš do konca tako da zaskoči ti ne more delati

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedež se zaskoči, ne da se dvigniti če ne stisnem na stikalo, tudi lučka ugasne, ne vem kje je problem.

 

Hvala vseeno :

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel isto težavo,vendar sem jo rešil tako,da sem z vstrajnostjo in z občutkom rešil težavo.Ključ moraš z občutkom potisniti navzdolin obrnit v smer kjer je narisana čelada.Ali v nasprotni smari kot se odpira pokrov od goriva.Vendar še sedaj ne uspem odpreti ob prvem poizkusu.(tudi za gorivo je isti problem)

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gusar hvala, toda nisva se razumela. Nisem mogel zakleniti motorja ker nisem obrnil krmilo do konca v levo. Sedaj vse deluje kot mora.

Lep pozdrav in hvala še enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to ti si spraševal za sedež,nisi omenjal zaklepanje motorja.Pa veliko varnih km ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
pred 5 urami, igrega78 pravi:

brez , da obracas krmilo v Levo ocitne ne gre zaklenit sedeža ? (da gumbi ne delajo)

tudi če je krmilo ravno se sedež zaklene,samo moraš kontakt ključ vzeti iz ključavnice.

vsaj pri mojem dela tako

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni ne, kljuc ne gre v LOCK pozicijo, ce ni krmilo obrnjeno cisto v Levo.

Ce ga vzamem iz kljucavnice v OFF pozicijo, pa stikala za odpiranje sedeža in zadnjega pokrova delajo.

 

lt300 sport, l.2013

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!