Skoči na vsebino

Komaj sem odnesel celo glavo


maus

Priporočene objave

pred 1 minuto, I30 pravi:

Če te medo zamenja za mrhovino, te popapca.
Edina rešitev ti je paawwwaaaaaaaaa kawwaaaaaaa!!!

itak :OK:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Snecer pravi:

Na števcu je 92, to je ustavljeno?

Kaj ti kle ni jasno spet??? Pelju se je 90 mimo njega nakar mu pacient na mopedu v trenutku prehitevanja zapelje pred njega...  snemu je in izrezal sliko iz videa.

Nevarna situacija ja, cesta je svega i svasta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Rogerg said:

Kaj ti kle ni jasno spet??? Pelju se je 90

Tista 2 km/h preko omejitve ga mučita. To je tako nekako, kot bi jaz rekel "lej ga carja na mopedu, pri 92 km/h prehiteva po desni". Nima veze s tem kar je želel avtor povedati,..  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale posnetek me kar zmrazi. Namesto mopeda avto, motor po sredini pasu, brzina sicer manjša ... Samo tukaj je na levi škarpa. Ja, dve leti in točno en mesec je že od tega.

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Zelo nevarna situacija,sem vesel da si se izognil temu osebku,ki se mu že po obrazu vidi da mu rujni ni tuj . In če bi se kaj pripetilo bi bil ocenjen za divjaka in objestneža ,moj kolega Snecer že nakazuje v tej smeri :)

Ni nujno. Zima, vroče ravno ni, ni vizirja, ... Ne bi dajal kar tako neke pavšalne ocene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez nervoze, narobe sem prebral :) fotka je ustavljena, jaz sem pa mislil, da to situacija, ko sta se ustavljeno gledala.

Zgleda, da so eni z levo nogo vstali

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Whiskey pravi:

Tale posnetek me kar zmrazi. Namesto mopeda avto, motor po sredini pasu, brzina sicer manjša ... Samo tukaj je na levi škarpa. Ja, dve leti in točno en mesec je že od tega.

Ni nujno. Zima, vroče ravno ni, ni vizirja, ... Ne bi dajal kar tako neke pavšalne ocene.

Pripomba pač,definitivno pa ima vzvratno ogledalo za okras, roke pa nesposobne spustiti krmilo in nakazati smer,skratka da sem policaj bi ga takoj poslal na zdravniški glede psihofizičnega stanja ! 

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Brez nervoze, narobe sem prebral :) fotka je ustavljena, jaz sem pa mislil, da to situacija, ko sta se ustavljeno gledala.

Zgleda, da so eni z levo nogo vstali

Jaz vstajam že 3 leta z levo, desno sem si fental, ker sem bil objesten !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še sreča da je divjal z 92 km/h, če bi bog ne daj hitel malo počasneje ( kot S.. rečko ) bi vsekalo, posledice si pa lahko samo predstavljamo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Pripomba pač,definitivno pa ima vzvratno ogledalo za okras, roke pa nesposobne spustiti krmilo in nakazati smer,skratka da sem policaj bi ga takoj poslal na zdravniški glede psihofizičnega stanja ! 

Žal je danes takih tolko veliko, da se jih niti prešteti ne da več. V takem primeru predvidevanja ne more biti. Žmigavci, špegli, razen tisti sončni, to je čisti višek. Bočni pogled, kaj je že to. @Haki je imel tisti dan ta debu krompir. Če bi se srečala, bi letel v škarpo. O posledicah raje ne razmišljam.

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Haki pravi:

V tem primeru je šlo za las...Previdnost ni nikoli odveč!

 

Ko si odbrzel mimo, je stari ko se je zavedal imel ziher rjavo črto na gatah.
Jebemtiš ejga, še sreča, da si bil hiter, ker zamisli si, da si peljal 5km/h manj ... ziher bi se poljubla. Uffff ....

POPRAVEK:
Šele sedaj sem videl, da je Lipstick isto mislil kot jaz glede hitrosti.

Popravljeno . Popravil DL650
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Haki pravi:

Mislim da bo to ustrena tema za objavo te slike oz dogodka... namreč 3 dni nazaj ko sem popoldan štartal iz Vipave proti Č.Kalu, me je že kmalu za naseljem Podnanos čakalo hudo bližnje srečanje z možakarjem na tomosu, ki je med tem ko sem ga poskušal prehiteti, zavil ostro levo proti meni brez vsakršnega nakazila za spremembo smeri ali vsaj pogleda :eek::eek::eek:  to pa je ustavljen posnetek srečanja. V tem primeru je šlo za las...Previdnost ni nikoli odveč!

34CE102D6D9A47AE1CC5D04BBB95381E.jpg

komot daš za mašo:yea1:

pred 55 minutami, Snecer pravi:

Brez nervoze, narobe sem prebral :) fotka je ustavljena, jaz sem pa mislil, da to situacija, ko sta se ustavljeno gledala.

Zgleda, da so eni z levo nogo vstali

Sneci, ne se dat motit, jaz te podpiram:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motolover pravi:

92 po števcu je realnih manj kot 90. Odvisno od motorja, večinoma kar 5km/h manj.

Haki, daj še cel posnetek, da vidimo!

Ja, daj en 5min insert na YT, da vidimo kako je dejansko bilo videt iz Cocpita.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Haki pravi:

Mislim da bo to ustrena tema za objavo te slike oz dogodka... namreč 3 dni nazaj ko sem popoldan štartal iz Vipave proti Č.Kalu, me je že kmalu za naseljem Podnanos čakalo hudo bližnje srečanje z možakarjem na tomosu, ki je med tem ko sem ga poskušal prehiteti, zavil ostro levo proti meni brez vsakršnega nakazila za spremembo smeri ali vsaj pogleda :eek::eek::eek:  to pa je ustavljen posnetek srečanja. V tem primeru je šlo za las...Previdnost ni nikoli odveč!

Ne vem, kaj in kako točno se je dogajalo. Obstaja pa en postopek, ki malo pomaga. In sicer - nikoli ne prehitevaš 'iz prve', se pravi takoj ko nekoga dohitiš na levi pas pa mimo. Ljudje na cesti dostikrat sanjajo in ponavadi pomaga vožnja vsaj par metrov za njimi, da se "zbudijo" oz te opazijo. Čisto razumem, da je bedno bremzati za enim Tomosakijem (v tem primeru bi osebno ravnal verjetno isto, pač takoj mimo). Sam tale je bog ve kdaj nazadnje malo pogledal v špegl in takrat ni bilo nikogar zadaj. Pol pa, X sekund kasneje ravnal točno tako, kot da ni nikogar zadaj.

Probajte malo to "igrico" kdaj. Se mi redno dogaja da malo počakam za kom, pa kake pol minute/minuto kasneje trzne na desno - ker šele takrat pogleda, kaj je za njim. Istočasno verjetno sopotnikom v avtu razlaga o "divjaku na motorju", ki je "priletel od nikoder".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej posnetek gor, vsaj un detail ravnice.

garaža gospoda s čelado tomos prvaka v lemansu je sigorno polna imt in tomo vinkovič zamaščenih izdelkov. tud takrat bo brezskrbno zavil brez žmigovca.

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Ne vem, kaj in kako točno se je dogajalo. Obstaja pa en postopek, ki malo pomaga. In sicer - nikoli ne prehitevaš 'iz prve', se pravi takoj ko nekoga dohitiš na levi pas pa mimo. Ljudje na cesti dostikrat sanjajo in ponavadi pomaga vožnja vsaj par metrov za njimi, da se "zbudijo" oz te opazijo. Čisto razumem, da je bedno bremzati za enim Tomosakijem (v tem primeru bi osebno ravnal verjetno isto, pač takoj mimo). Sam tale je bog ve kdaj nazadnje malo pogledal v špegl in takrat ni bilo nikogar zadaj. Pol pa, X sekund kasneje ravnal točno tako, kot da ni nikogar zadaj.

Probajte malo to "igrico" kdaj. Se mi redno dogaja da malo počakam za kom, pa kake pol minute/minuto kasneje trzne na desno - ker šele takrat pogleda, kaj je za njim. Istočasno verjetno sopotnikom v avtu razlaga o "divjaku na motorju", ki je "priletel od nikoder".

Tako prakticiram sam in se obnese,še nisem prišel v takšno situacijo in upam,da tudi ne bom . Je pa lahko biti general po bitki .

Včasih tudi poblendam ali potrobim če ocenim ali pa ne znam ocenit ali me vidi ali ne .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

npr tale bi v primeru zavijanja levo verjetno pobral še 2 slepa potnika

 

kamera montirana na zaščito boksarskega dvovaljnika ni najboljša lokacija. tresljaji se prenašajo v ritmu zapestja... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po videnem bi lahko ta levo zavil edino v primeru kapi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Po videnem bi lahko ta levo zavil edino v primeru kapi :)

ah, nobenmu ne verjamem več, mogoče bi levo zavil, če ga srat prime :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

ah, nobenmu ne verjamem več, mogoče bi levo zavil, če ga srat prime :P

Kam ...v steno,kamne ,je bolje da se userje kar na sedež :P sej 2x ni za reč da se ni ko sta dva projektila vsekala mim :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, UnionJack pravi:

kamera montirana na zaščito boksarskega dvovaljnika ni najboljša lokacija. tresljaji se prenašajo v ritmu zapestja... :) 

Jest sem imel enako zmontirano, samo na drugi strani in v drugo smer. Tisto "gubanje" slike ni stvar tresljajev, ampak prej prepočasne kartice ali celo zaradi slabe svetlobe prepočasnega procesuiranja. Tresenje kadra se elegantno softwaresko popravi.

Moj občutek je, da taka pozicija kamere naredi film precej bolj dinamičen, kot pa tista na čeladi. No, samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!