Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 19 urami, DinDiin pravi:

Pomoje, ce bi probal zloglasno Mitas bi pac razumel zakaj jo folk skos omenja.... TKo pa skos neki tupis, da ni tko pa neke scene smesne.....ja, so boljs gume vrjetn na trgu, sam za vecino so Mitas kr top, ker jim pac to sede. Tebi pac druge, gremo naprej :)

Zaradi cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi zaradi cene, ker boš za druge dal 100 eur več.

Ampak potem ne boš z Mitas gumami na 150 hp motorju peglal jadranke, ker boš imel črtico na gatah, da se ti s temi poceni gumami ne kaj zgodi.............

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim povejte mi, kje dobite toook poceni Mitaske. Namreč za isto cifro vam dobim bridgstone bt16pro ali S20. 10€ gor al dol.

So ugodne (ne bom rekel da ne),ampak  poceni je zame samo prva ker naredim 9kkm, zadnja je pa isto kot zgoraj napisani Bridgestonki.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisala sem zato, ker se s temi gumami prav to počne in to brez strahu, da bo črtica na gatah.

Če bo lažje razumljivo: potem NE BI z Mitas gumami.............in tako naprej, do črtice...........

Ne obračat vsak post sebi v prid.

Vidim, da je @sesir zopet na začasnem hlajenju :lol1:

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Napisala sem zato, ker se s temi gumami prav to počne in to brez strahu, da bo črtica na gatah.

Če bo lažje razumljivo: potem NE BI z Mitas gumami.............in tako naprej, do črtice...........

Ne obračat vsak post sebi v prid.

Vidim, da je @sesir zopet na začasnem hlajenju :lol1:

ne še trenutno, samo nabijanje zbledi...občasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, brutal pravi:

Zaradi cene?

tudi cena je ok, mene set pride okoli 141 eur, zastarela dunlopka rs1 pa 186 (prej okoli 220), sporforce+ je boljša od dunlop rs1 po mojih izkušnjah, zato ni dileme nobene...

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Napisala sem zato, ker se s temi gumami prav to počne in to brez strahu, da bo črtica na gatah.

Če bo lažje razumljivo: potem NE BI z Mitas gumami.............in tako naprej, do črtice...........

Ne obračat vsak post sebi v prid.

Vidim, da je @sesir zopet na začasnem hlajenju :lol1:

betmenka a se kj furaš? kk mitas drži u snegu? rabte primorci da pridemo mi izpod hribou mau spucat ceste? :jezik:

 

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Prosim povejte mi, kje dobite toook poceni Mitaske. Namreč za isto cifro vam dobim bridgstone bt16pro ali S20. 10€ gor al dol.

So ugodne (ne bom rekel da ne),ampak  poceni je zame samo prva ker naredim 9kkm, zadnja je pa isto kot zgoraj napisani Bridgestonki.

mimovrste nazadnje komplet 140€, brez poštnine/osebni prevzem. montaža pr sosedu 15€.

pit stop logatec zadnja + montaža mal manj kot 100€. cene so tam tam, glih na usak euro ne gledam.

zadna cca 8k, spredna zdrži 2 zadnje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, brutal pravi:

Zaradi cene?

a ni blo 1x rečen da je taka cena sam v SLO zarad promocije itd...drugje se baje prodaja po standard ceni, ni lih najdražja ampak tam 100-150 dražja (gledano komplet)

 

edit: woops double post

 

 

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Xebec pravi:

betmenka a se kj furaš? kk mitas drži u snegu? rabte primorci da pridemo mi izpod hribou mau spucat ceste? :jezik:

 

mimovrste nazadnje komplet 140€, brez poštnine/osebni prevzem. montaža pr sosedu 15€.

pit stop logatec zadnja + montaža mal manj kot 100€. cene so tam tam, glih na usak euro ne gledam.

zadna cca 8k, spredna zdrži 2 zadnje.

Jutri upam na en giro.

Sedaj smo imeli en dan sneg in smo še vedno vsi v šoku!

Tokrat sem malo za spremembo dala gor Conti ra3, Mitas bo verjetno na vrsti poleti, takrat jih rabim eno paleto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KARMEN1 pravi:

Tokrat sem malo za spremembo dala gor Conti ra3, Mitas bo verjetno na vrsti poleti, takrat jih rabim eno paleto.

Kako to,da si se odločila dat kak eu vec in sprobat po @maus top guma zanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

ker je rada razočarana :) 

Nasplošno pri njej nimam takega mnenja...kot tudi drugače še nisem kupil dražje stvari,ki bi bila slabša!!!!

Popravljeno . Popravil sesir
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, KARMEN1 pravi:

Ker želim malo menjat. Ne morem vozit vedno istih gum. Saj tudi motor menjam vsaki dve leti.

Conti znajo biti jeba... ko pol nočeš več drugega nataknit na moped (kar se cestnih gum tiče) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

@brutal

...jest sem svojo oženu, k sem dobr pasal nanjo.... ne ker bi me pocen pršla..  :P

  - Najdražja. ?

o.k.... se pustim sprovocirat:

Poznam paciente pilote motorjev, ki kupijo top šit gume od SC... GP...itd. .... ker jim je nekdo rekel, da mora guma limat, neglede na to, kako voziš...itd.... in imajo po 3..4 cm pusištrajfov.... in znucane samo posredini.

- Ti "pacienti" podpirajo izdelke prozivajalcev, ki veliko vlagajo v razvoj in se dokazujejo tudi na dirkališčih in ne na vasi.

Poznam paciente pilote motorjev, ki s touring gumami kolenčkajo na polno...imajo strgane robove gum, pa čeprav v gostilni taka guma ne zdrži več kot 30 stopinj nagiba....

- Ti "pacienti" so verjetno že prišli do tega, da ima turing sport guma ( z izjemo Michelina PR4 ) najbolj optimalen oprijem v vseh   pogojih na asfaltu in manjšo obrabo od SS gume, tako, da lahko z enim kompletom kolenčkajo dlje časa.

Poznam paciente pilote motorjev... ki s štoplastimi gumami vozijo po asfaltu ...in gladkomalo za šalo naščijejo SSovce po ovinkih...

- Tudi SSovci niso več to kar so bili.

Poznam paciente pilote motorjev, ki s cestnimi gumami prevozijo veliko km makadamov... itd...

- Uf kako je lepo "slajdad" s cestnimi gumami po makedamu, k nikoli ne veš točno ali se boš ulegel ali ne.

Torej Vsakemu pacientu pilotu svoja guma, ki mu paše. Mitas Sport Force+ je guma, ki se enakovredno kosa s "premium" znamkami kot so Bridgestone, Dunlop, Metzeler.... Pirelli...itd...itd. ...in JA... PA ŠE CENEJŠA JE!!!

- Tukaj je bilo govora o Mitas original gumah in ne o Savi Sport Force, ki je spoštovanja vreden izdelek naših inženirjev, da ne bo pomote.

Ko boš enkrat konkretno preskusil ( s tem mislil konkretno... brez pusi štrajfov..  :P  ) vse naštete firme in jih potem primerjal z Mitas, lepo napiši primerjalno poročilo, pa da vidimo...   :P

- Probal že nekaj firm in nekaj časa ne mislim več probavat, ker je to predrag šport, da bi novo gumo zaradi nezaupanja menjal spet za novo, samo zato, dabi  probaval poceni izdelke.

 

Sori... mogu sm...    :P

Naj ti bo, k glih voziš taprav moped. :P

Sam zadnje rdeče zavorne ploščice, ki jih maš namontirane pa res ne pašejo na tok dober moped. ?

 

 

Popravljeno . Popravil brutal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, jskrablin pravi:

Conti znajo biti jeba... ko pol nočeš več drugega nataknit na moped (kar se cestnih gum tiče) :D

to velja itak za vse gume, ko najdeš nekaj kar ti paše

Pa SF+ lima tudi 3.decembra 2016 :ras:

15319273_1234058569997026_8627616895885228680_n.jpg.6cecacbc162040106adb43ce45efb210.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

to velja itak za vse gume, ko najdeš nekaj kar ti paše

Pa SF+ lima tudi 3.decembra 2016 :ras:

15319273_1234058569997026_8627616895885228680_n.jpg.6cecacbc162040106adb43ce45efb210.jpg

Vsaj kakšno drugo sliko bi dal in ne to, ko cel visiš na drugo stran. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....aaa ... šele zdaj vidim, kaj je na sliki....

...sem mislu, da je samo izsek iz risanke o puščavskem dirkaču...ko je usekal mimo...pa se samo še zračni vrtinec vidi...pa prašni oblak....

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zivnorc pravi:

...pa prašni oblak....

To ni prašni oblak,pač pa oblak hlapov...ima manjše dize not,da mu 4.8l pije....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Borutt pravi:

Vsaj kakšno drugo sliko bi dal in ne to, ko cel visiš na drugo stran. 

ni res, cela druga stran visi name :ras: več se pa nisem mogel umaknit.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, DAMI34 pravi:
pred 13 urami, Borutt pravi:

Vsaj kakšno drugo sliko bi dal in ne to, ko cel visiš na drugo stran. 

ni res, cela druga stran visi name :ras: več se pa nisem mogel umaknit

Po moje je kriva paralaksa.:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

ni res, cela druga stran visi name :ras: več se pa nisem mogel umaknit.

 

Se pardoniram :ras:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!