Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

ne vem no, nism tak nažigač, prpalim ko sm v nagibu, pa mi jo po bokih ostaja olalalala še za 5jurjev. PO ravnem pa redko preko 130 tudi AC , tudi 1 in 2 ni težkih pospeškov ostale pa....pa preko 5,5k jurjev nisem uspel pridet. Od tega je polovica v dvoje.

Sej ti je že en naš bivši kolega reku ....ne znaš vozit :P.....s KTM ti bo gumo delalo :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

Baje pa dela Sava (poiskuse) sedaj tudi verzijo s tršo sredico. Celo za testnega pilota sem se lani novembra javil...sam nč od tega.

Potem pa si se šel raje kamikaze? (Xsara testiranje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4/14/2016 at 19:57, Kmet2 pravi:

:)

 

samokolnica-mq-v-080-varjena-lakirana-80-l_1755628_.jpg

 

pred 23 urami, Rogerg pravi:

 

i.jpg

 

pred 23 urami, gift pravi:

image.jpg

Same spucane šajtrge:ras: jaz imam pa vse od malte umazane:blush:  pa sava gume na njih:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Mavti pravi:

 

 

Same spucane šajtrge:ras: jaz imam pa vse od malte umazane:blush:  pa sava gume na njih:)

Scooter kaj češ drugega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 hours ago, ferek said:

...dobre gume so to... Kolega lani skupaj z mano z njimi prevozil Korziko, Balkan, pa Turčijo z Bolgarijo in Romunijo...

Naredil z enim kompletmo med 14 in 16000 km in to z relativno obloženim (voznik + prtljaga) BMW K-1200...

Glede na ceno, ki je cca 80 € nižja od konkurence so pri tej kilometrini definitivno odličen nakup!

  Hudica! Men jih rata med 4500 in 5500... 5500k  jesen in pozimi, pa je od 5000 ze nelegalna... (Z SportSmart sm pa kakih 500 vec naredil) Na mopedu z 55 konji. Pa ne divjam! Je pa guma prima, se mi zlo dopade!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, jvalant pravi:

  Hudica! Men jih rata med 4500 in 5500... 5500k  jesen in pozimi, pa je od 5000 ze nelegalna... Na mopedu z 55 konji

to kaj drugi dosegajo glede kilometrov tut meni ne gre v glavo, pa če glih je prazna

supercorsa je postala čist cela slick in ni bilo čez 6000

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, builder pravi:

 

zmagu sm te pr kilometrini na gumo:jezik:

 

ampak sam pr zadnji. S prvo naredim 8-9kkm...tralalala

pred 12 urami, gretzky pravi:

Potem pa si se šel raje kamikaze? (Xsara testiranje)

ne, ni odgovora :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Greencaj pravi:

Kateri model Mitas predlagate za 705 on road 30% off road?

Danke

A nismo to že obdelal :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Greencaj pravi:

Mitas nismo

Maš prav :D  tu so zaljubljenci v Mitas Sport Force in ti si jih prišel dražit z nekimi pol enduro pnevmatikami :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Kmet2 said:

Maš prav :D  tu so zaljubljenci v Mitas Sport Force in ti si jih prišel dražit z nekimi pol enduro pnevmatikami :P

U jebemti... tečem stran alora :) Bom povprašal vulkanizerja :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Kmet2 pravi:

Maš prav :D  tu so zaljubljenci v Mitas Sport Force in ti si jih prišel dražit z nekimi pol enduro pnevmatikami :P

Mitas/sportforce ma kar nekaj dobrih delno in polno makedamskih gum.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, DAMI34 pravi:

ampak sam pr zadnji. S prvo naredim 8-9kkm...tralalala

poglej še enkrat mojo prvo, preceni, za kolk bi še bila, saj to znaš v piko:worship:, pol pa še enkrat komentiraj:jezik:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, builder pravi:

poglej še enkrat mojo prvo, preceni, za kolk bi še bila, saj to znaš v piko:worship:, pol pa še enkrat komentiraj:jezik:

nočm :ras:

sicer pa kaj bo na GT pojma nimam

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, DAMI34 pravi:

Mitas/sportforce ma kar nekaj dobrih delno in polno makedamskih gum.

In da vidim koliko vas je te pnevmatike vozilo da mu lahko podate mnenje :P  ....Maus bi reku a štekaš , a štekaš 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, stuhec said:

Sam kako jim to uspeva pa ni za razjasnit

 Sej ni nobena znanost, enakomeren tempo bi rekel. Brez zaviranja v zavoj in brez pospesevanja iz zavoja, ali pa to lepo blago izvest... Se da tud cist spodobno peljat na ta nacin... lepo u izi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

In da vidim koliko vas je te pnevmatike vozilo da mu lahko podate mnenje :P  ....Maus bi reku a štekaš , a štekaš 

So že podali mnenja, in to zelo zadovoljna. Ni potrebe, da jih jaz podam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

So že podali mnenja, in to zelo zadovoljna. Ni potrebe, da jih jaz podam.

Kdo mu je v tej temi podal mnenje in da jo je vozil .....če pa misliš teste,pol pa sploh ne rabi spraševat po mnenju , naj si odpre Google pa mu bo vrgel  par testov in tabel pa naj se odloči .

Sam osebno veliko bolj vrjamem tebi ko mi poveš o kakšni pnevmatiki kot pa napisanemu v reviji .....me zdej štekaš :)

Kakšno je pa tvoje mnenje po prebranem :P o teh enduro Mitas pnevmatikah :D želim si da mi podaš mnenje ,da mi olajšaš in popestriš ta kur..... dan .....:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Kdo mu je v tej temi podal mnenje in da jo je vozil .....če pa misliš teste,pol pa sploh ne rabi spraševat po mnenju , naj si odpre Google pa mu bo vrgel  par testov in tabel pa naj se odloči .

Sam osebno veliko bolj vrjamem tebi ko mi poveš o kakšni pnevmatiki kot pa napisanemu v reviji .....me zdej štekaš :)

Kakšno je pa tvoje mnenje po prebranem :P o teh enduro Mitas pnevmatikah :D želim si da mi podaš mnenje ,da mi olajšaš in popestriš ta kur..... dan .....:P

Nimam mnenja, sem pa lani poleti govoril z Rumenim, in gledal enduro (oziroma pol cestne) Mitas, ki jih bi takoj namestil na mojega, žal ne bo nikoli mer.

Takrat sem izvedel, da so tisti ki so jih vozili izredno zadovoljni z njimi.

tule lahko pogledaš tudi program ki ga furajo:

http://www.mitas-moto.com/international/find-tire/?tire%5Btype%5D=13&tire%5Bsize%5D=17&%3F=Search#tire-form

Pa še moji občutki Mitas vs pirelli Angel GT

Kljub temu da je Angel GT zmagovalka kupa testov, propagirana kot zelo dobra guma, mi ravno zaradi trdote in slabših povratnih informacij od prve gume sede velik slabše kot Mitas. Pri zadnji me pa motijo, slabši boki, kot jih ima Mitas. Je pa dobra v dežju, celo zelo dobra.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, jvalant pravi:

 Sej ni nobena znanost, enakomeren tempo bi rekel. Brez zaviranja v zavoj in brez pospesevanja iz zavoja, ali pa to lepo blago izvest... Se da tud cist spodobno peljat na ta nacin... lepo u izi

Pa naj pol 2 svečke ven vzamem ? 

Al kr 3

Zdaj je tko tko

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!