Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 4 minutami, krucymucy pravi:

A so "F" Faraday ali Farad? :D

Ko boš pumpal uporablja "C" skalo, Celsius, ne Fahrenheit.

Lahko še več škode narediš.

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Ne upam mitas kupit.

@kronik daj mu ti povej, ko si večji rejser, da ta guma presega krucyja in njegovo tracerko, tudi če bo wilberse s koleščkom dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, krucymucy pravi:

Kelvini so edina prava enota.

Celziji so samo za vreme dobri.

jaz sem ti povedal, katere enote uporabljaj, da ne bo težav, ker do sedaj si vse narobe delal

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

jaz sem ti povedal, katere enote uporabljaj, da ne bo težav, ker do sedaj si vse narobe delal

Dokler nimam vozlov na stevcu je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

jaz sem ti povedal, katere enote uporabljaj, da ne bo težav, ker do sedaj si vse narobe delal

Povej mu...tebi nic ne drajsa po tleh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

lahko si na milje preklopiš, se da skoraj na vsakem, manj kaže pa bolj gre, dobra a ne?

Na kawasakiju, mojem, so bili vozli edina prava izbira. Ker kakor je plavalo po ovinkih, je vozel edina primerna enota za plovila.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, krucymucy pravi:

Na kawasakiju, mojem, so bili vozli edina prava izbira. Ker kakor je plavalo po ovinkih, je vozel edina primerna enota za plovila.

Si mel jet ski kawasaki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snecer pravi:

Ko boš pumpal uporablja "C" skalo, Celsius, ne Fahrenheit.

Lahko še več škode narediš.

@kronik daj mu ti povej, ko si večji rejser, da ta guma presega krucyja in njegovo tracerko, tudi če bo wilberse s koleščkom dobil.

a tko ce ti meni vjerovati?! 

ili sam divjak ili baraba a jos i pricam hrvaski ..... :lol1::OK:

 

 

Popravljeno . Popravil kronik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, krucymucy said:

Ne upam mitas kupit.

Ker si snob. Sej nič narobe. Je pa sportforce zelo solidna guma. Definitivno best buy. ce bi turingforce obstajal u moji meri, bi jo kupil brez pomislekov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ker si snob. Sej nič narobe. Je pa sportforce zelo solidna guma. Definitivno best buy. ce bi turingforce obstajal u moji meri, bi jo kupil brez pomislekov. 

Zakaj snob? Ker ve,da mu ne more Mitas nudit tega,kar on hoce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kugelschreiber pravi:

Ker si snob. Sej nič narobe. Je pa sportforce zelo solidna guma. Definitivno best buy. ce bi turingforce obstajal u moji meri, bi jo kupil brez pomislekov. 

prva pametna objava po 119 napisanih straneh :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, sesir pravi:

Zakaj snob? Ker ve,da mu ne more Mitas nudit tega,kar on hoce?

njemu tudi moped ne nudi kar hoče, bilokateri razn BMW :P

 

Zdej, če pa resno: 

poznam par zglednih rejserjev, ki znajo olupiti gumo in imajo izredno solidno vožnjo, brez napak a hitro in vozijo, ne boš verjel SF+ (Rumeni, Živnorc) itd... Če bi vsaj mal prebral, kaj nekateri napišejo, ko so jo gonili po Grobniku, racelandu, če bi pogledal slikice, ki jih prilima @kronikpotem ne bi takih budalaštin pisal. Poznam pa celo nekaj spet zglednih rejserjev, ki so na GSu šolali marsikoga in to na conti trail attack. Ja tut @krucimuci je med njimi, pa Solorider, pa Nearrein itd. Ljudje, ki so sposobni peljati vsako kurčevo gumo dobro.

Zato, tale fama okrog sovraštva ali pa slepe zaljubljenosti do neke zadeve je vsaj po mojem prepričanju malce pretirana.

 

Si opazil da @kmet2 nisem omenil? On tudi z leseno gumo pelje bolje kot 90% drugih motoristov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Kugelschreiber said:

Ker si snob. Sej nič narobe. Je pa sportforce zelo solidna guma. Definitivno best buy. ce bi turingforce obstajal u moji meri, bi jo kupil brez pomislekov. 

Če bi bla solidna, bi jo v dimenziji 200 delal, tako pa ..... je  komaj  za  :drunk: dobra :jezik:.  Kronik je junak- heroj, k se z 190 matra  ......:ras:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, KARMEN1 said:

Potem pa ne moreš sodelovati v tej debati :whistle:

Zakuga pa ne, sej jih že od začetka proizvodnje ( eden izmed prvih ) drgnem na ostalih dveh motorjih.....:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Lipstick said:

Če bi bla solidna, bi jo v dimenziji 200 delal, tako pa ..... je  komaj  za  :drunk: dobra :jezik:.  Kronik je junak- heroj, k se z 190 matra  ......:ras:

čist resno, a je ful motorjev s homologirano 200? jez vem samo za panigare pa rsv4 celo bmf ima 190?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Lipstick pravi:

Če bi bla solidna, bi jo v dimenziji 200 delal, tako pa ..... je  komaj  za  :drunk: dobra :jezik:.  Kronik je junak- heroj, k se z 190 matra  ......:ras:

ups lipsticka sem tut pozabil omenit...mah sami diujaki :P

A ti si skoz na 200? Ker to je redka dimenzija

pred 1 minuto, Lipstick pravi:

Zakuga pa ne, sej jih že od začetka proizvodnje ( eden izmed prvih ) drgnem na ostalih dveh motorjih.....:rolleyes:

in prav nič ne napišeš o tej smrtno nevarni gumi , sramota!! :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Lipstick pravi:

Če bi bla solidna, bi jo v dimenziji 200 delal, tako pa ..... je  komaj  za  :drunk: dobra :jezik:.  Kronik je junak- heroj, k se z 190 matra  ......:ras:

borim se koliko mogu..... pa makar i na 190ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, DAMI34 pravi:

njemu tudi moped ne nudi kar hoče, bilokateri razn BMW :P

 

Zdej, če pa resno: 

poznam par zglednih rejserjev, ki znajo olupiti gumo in imajo izredno solidno vožnjo, brez napak a hitro in vozijo, ne boš verjel SF+ (Rumeni, Živnorc) itd... Če bi vsaj mal prebral, kaj nekateri napišejo, ko so jo gonili po Grobniku, racelandu, če bi pogledal slikice, ki jih prilima @kronikpotem ne bi takih budalaštin pisal. Poznam pa celo nekaj spet zglednih rejserjev, ki so na GSu šolali marsikoga in to na conti trail attack. Ja tut @krucimuci je med njimi, pa Solorider, pa Nearrein itd. Ljudje, ki so sposobni peljati vsako kurčevo gumo dobro.

Zato, tale fama okrog sovraštva ali pa slepe zaljubljenosti do neke zadeve je vsaj po mojem prepričanju malce pretirana.

 

Si opazil da @kmet2 nisem omenil? On tudi z leseno gumo pelje bolje kot 90% drugih motoristov :P

 

kmeta je mitas kawasaki naveza zavrgla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

kmeta je mitas kawasaki naveza zavrgla

al je bila pirelli na kockice narezana? 

drgač pa se ne napiše zavrgla, ampak potegnila v grmoule :P bog ve kaj je mela kava za bregom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

60 konjev brez pomagal zahteva nek občutek :)

Res je v Dravogradu si dal poln gas v Radljah spusto in spet v Selnici in spet pri Fontani ko si sel v MB....yamaha xtz660...med Selnico in MB pa te je se kak Lojzek z avtom prehitu...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!