Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

1 hour ago, DAMI34 said:

ps. recimo Krucimuci naredi samo 3-4 jurje, pa tok umirjen šofer je :(

Kaj me koji kurac omenjas tle?

Ne, ne prevozim samo 3 jurje.

Lp

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, krucymucy pravi:

Kaj me koji kurac omenjas tle?

Ne, ne prevozim samo 3 jurje.

Lp

 

Sori jokica, v anketi si tako galsoval. Je javna. pa ne potvarjat in nehi srat. Sam si si kriv!!!! Vsakdo lahko preveri kaj si kliknil!!!!

jokica, trdiš da lažem????

110468335_Breznaslova.thumb.png.45af497488944fab9b2370d3f6145988.png

Točno od tega trenutka dalje te jebem ko največjega težaka na MSju. Aja, pa sam si si kriv!

:P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, rookie007 pravi:

Se strinjam s tabo, nikogar ne prosim, da dokazuje svoje trditve, ampak razmišljam.

Da bi pa gonil motor in sebe izven zmogljivosti, svojih, pa nimam potrebe, sem prestar za to in mi ni potrebno dokazovat, da znam prtiskat plin in vozit na mejah.

Vsaka čast, če vam je moj maksimum ogrevanje, upam in želim vam vsem, da ne boste zaradi dokazovanja vaše zmogljivosti in gume, končali, kjer ni potrebno in potegnili s seboj še kakšno nedolžno žrtev...

Srečno vožnjo in čim več km na mitaskah!

Over in out!

jaz bi najraje dosegal kilometrino kot jo Sneci. On je moj vzor :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, rookie007 pravi:

Se strinjam s tabo, nikogar ne prosim, da dokazuje svoje trditve, ampak razmišljam.

Da bi pa gonil motor in sebe izven zmogljivosti, svojih, pa nimam potrebe, sem prestar za to in mi ni potrebno dokazovat, da znam prtiskat plin in vozit na mejah.

Vsaka čast, če vam je moj maksimum ogrevanje, upam in želim vam vsem, da ne boste zaradi dokazovanja vaše zmogljivosti in gume, končali, kjer ni potrebno in potegnili s seboj še kakšno nedolžno žrtev...

Srečno vožnjo in čim več km na mitaskah!

Over in out!

kronik je divjak, tako samomorilsko kot on vozi, nima veze s civilnim motorizmom

njegova obraba gum je zgolj pokazatelj kako neodgovorno in nevarno sodeluje v prometu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DAMI34 said:

Sori jokica, v anketi si tako galsoval. Je javna. pa ne potvarjat in nehi srat. Sam si si kriv!!!! Vsakdo lahko preveri kaj si kliknil!!!!

jokica, trdiš da lažem????

110468335_Breznaslova.thumb.png.45af497488944fab9b2370d3f6145988.png

Točno od tega trenutka dalje te jebem ko največjega težaka na MSju. Aja, pa sam si si kriv!

:P

 

 

Ja ja vem kaj sem kliknil.

300km sem naredil z njimi. Kako naj vem koliko jih bom. To sem kliknil se lani enkrat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

kronik je divjak, tako samomorilsko kot on vozi, nima veze s civilnim motorizmom

njegova obraba gum je zgolj pokazatelj kako neodgovorno in nevarno sodeluje v prometu

ne sjecam se da sam trazio moju psihoanalizu. pogotovo ne od nekog samoprozvanog....

jer ako nisi primjetio niti ja ne anailziram tebe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Ja ja vem kaj sem kliknil.

300km sem naredil z njimi. Kako naj vem koliko jih bom. To sem kliknil se lani enkrat :)

ne vleči se ven...

Pravkar, Snecer pravi:

kronik je divjak, tako samomorilsko kot on vozi, nima veze s civilnim motorizmom

njegova obraba gum je zgolj pokazatelj kako neodgovorno in nevarno sodeluje v prometu

a potem tut meni neki ne štima ko nardim jurja več?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snecer pravi:

kronik je divjak, tako samomorilsko kot on vozi, nima veze s civilnim motorizmom

njegova obraba gum je zgolj pokazatelj kako neodgovorno in nevarno sodeluje v prometu

Jaz sem enaka. Diujakinja diujaška :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kronik pravi:

ne sjecam se da sam trazio moju psihoanalizu. pogotovo ne od nekog samoprozvanog....

jer ako nisi primjetio niti ja ne anailziram tebe. 

pri takih fotografijah gum pa tudi video smo videli, je definitivno mogoče podati psihološko oceno, stil vožnje je jasen, ni za na cesto, to je tista oznaka, ki jo slišimo iz okolice o. motoristih, divjak

zamisli se malo

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

ne vleči se ven...

a potem tut meni neki ne štima ko nardim jurja več?

 

tako gume ne uničiš.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

ne vleči se ven...

a potem tut meni neki ne štima ko nardim jurja več?

 

ti si jos neodlucan - to be divjak or not to be divjak that is the question !! 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Jaz sem enaka. Diujakinja diujaška :panic:

kolko si pokazala slike gum, ni tako hudo pa tak se ziher ne pelješ, niti nimaš 200 ps projektila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

 

tako gume ne uničiš.... 

to ne, menjam takoj ko dotakne senzorja, ali pa še prej odvisno od situacije. Načeloma sovražim izrabljeno pnevmatiko, ker je dovzetna za razno razne defekte.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

pri takih fotografijah gum pa tudi video smo videli, je definitivno mogoče podati psihološko oceno, stil vožnje je jasen, ni za na cesto, to je tista oznaka, ki jo slišimo iz okolice o. motoristih, divjak

zamisli se malo

tako gume ne uničiš.... 

a ti si kompetentan za davanje bilo kakvih ocjena?!? 

snecer - cim se malo opustis odmah je lakse. nr. uz redovito uzimanje tableta npr.... 

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz sem enaka. Diujakinja diujaška :panic:

karmen ovo vrijedi kavu!! evo prvi otvoreni poziv za pice! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kronik pravi:

a ti si kompetentan za davanje bilo kakvih ocjena?!? 

snecer - cim se malo opustis odmah je lakse. nr. uz redovito uzimanje tableta npr.... 

mislim, da bi te vsak normalen moral spraviti iz cest, ker si nevaren, jaz sem pristojen, da v imenu javnosti opozarjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Se ne. Sem napisal tudi da grem na 10.000 z enim kompletom SF+

čakam poročilo..čeprav, z ozirom na anketo, ne vem, če ti naj verjamem :P

 

Pravkar, Snecer pravi:

tu se lepo vidi, da nimaš nobene samorefleksije, s svojim divjanjem in ogrožanjem ljudi pa se tu postavljaš ter delaš norca iz udeležencev v prometu, ki pazimo nase in na druge

ko pa kakšnega sname pa ripanje ipd. jokanje, razlog pa samo en, divjanje, objestna vožnja

moderacija bi se morala zamisliti v tej temi, če že dopušča takšne objave in norčevanje, naj naredi za divjake novo temo pa se naj tam menijo, koliko so se peljali do roba, v ovinek, obraba, pregrevanje ipd.

vsak, ki pa bo to bral pa si lahko svoje misli, in not ne bo 2-3% sodelujočih, to je grozljivo

pri takšnih divjakih lahko samo upamo, da samo sebe snamejo in da še koga ne potegnejo za sabo

zamisli se malo model, ker razumeš itak nič, naš sistem pa neučinkovit. v pravih državah bi ti že zdavnaj potrkali na vrata in zaplenili zadevo

v bistvu, moderacija iz slik in zapisov o doseženi kilometrini ne more izluščiti nič drugega kot:

"čas je za nov kompet pnevmatik DUUDE!!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Porocilo mitas sf+

300km. Globina dezena 5.8mm

Odlicne so, obraba se komaj pozna. 

TC se ni posredoval. 

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede mitas sf+ ni nobenih skrivnosti več, znana kilometrina in vse ostalo.

Čakamo še samo na obrabo touring forca, samo je spet problem, kdo bo prijavil kilometre...

Se spominjam, ko je prišla ven guma road smart 1, tedaj je proizvajalec zagotavljal 10k km+

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

Glede mitas sf+ ni nobenih skrivnosti več, znana kilometrina in vse ostalo.

Čakamo še samo na obrabo touring forca, samo je spet problem, kdo bo prijavil kilometre...

Se spominjam, ko je prišla ven guma road smart 1, tedaj je proizvajalec zagotavljal 10k km+

ako sam dobro shvatio tebe ne zanima onda moj osvrt na ToF  - OK manje pitanja manje odgovora manje rada za mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

Glede mitas sf+ ni nobenih skrivnosti več, znana kilometrina in vse ostalo.

Čakamo še samo na obrabo touring forca, samo je spet problem, kdo bo prijavil kilometre...

Se spominjam, ko je prišla ven guma road smart 1, tedaj je proizvajalec zagotavljal 10k km+

čak mal, a mam pravico objavit svojo kilometrino ali ne?

ps. zdej se pa ustavita vi2...al vaju bom pa jaz.

Vozi kot vozi, bohpomahaj :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Tex pravi:

Valda. Me je še strah, še zbiram pogum.

Tako da zaenkrat, ko grem/greva kam na furo, teden dni sediva na njem v garaži na centralnem stojalu pa nažigava do rdečih obratov! :jezik:

ahaaaaa... zato so bodičke še po celi gumi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, spet isto sranje (iz dneva v dan). Tako lepo se je razvijala debata,....... (do tistih 3-4 kkm... ?).

 

7 hours ago, rookie007 said:

Jaz, ko sem kupil motor, drugo sezono, sem dal gor RS1 in sem res tisto leto vozil kot bi motor ukradel.

Jadranka, Dvor-Kočevje in ostale piste...

Kakšen čas imaš na GP Dvor-Kočevje? :P Hec,.. da ne boš resno vzel.. :) 

 

No, če smo bili že pri kombinacijah ST-SS. Jaz sem zradiral sprednjo SF+ v 6k kilometrih, vožena pa je bila 95% v paru z zadnjo Angel GT (ta je zdržala 10k km). Glede oprijema sprednje SF+ nimam pripomb, tudi obraba je bila zelo enakomerna, brez kakšne izrazite stopnice in neprijetnega občutka pri stopnjevanju nagiba. Zame super guma in ji včasih še preveč zaupam. 

Glede obrabe pa še to,... ja, da se jo tudi prej zradirati, ker je bilo v tej kilometrini tudi kar nekaj lepe, umirjene, turistične vožnje.

Roadsmart sta mi pa obe zdržali ~10-11 kkm solo vožnje. Razlika od takrat je le, da pred ovinki manj zaviram :). Po ravninah pa nisem nikoli nažigal.   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem ToFarca je bomba. Sicer idealni pogoji na jadranki , se jo pa da fino pulit nakrcan in v dvoje.

Smajlija mi je narisala jučeri. Res me zanima kok kmju bom iztržil z njo.

Pa da ne bom samo hvalil, še vedno bi raje SF+ zibal po cesti, ampak ToF ma tudi svoje kvalitete. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor ne razume, naj ne bere ali ignorira. Simpl. 

Angleški ali hrvatski jezik, vse je drugi jezik in nehajte se spotikat.

ToF updejte ( po slovensko posodobitev)

Danes solo test....

1. Lima

2. Nagib kul, zdrsavanje pri polnem plinu iz ovinka BP, no trekšn control...

3. Tlak 2,9 tumač, me malce preveč odbija. Definitivno za solo bi šel 0,2  do 0,4 dol. Aja, lepi, ne slajda kot SF+. 

4. Ampak, bolje kot Angel Gt in ostale touring gumice.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK zdej ko sem prečital pol strani foruma o mitas ToF še vedno ne vem nič o gumah a je nekdo tukaj da jih ima montirane na motorju in da je naredu nekaj sto km da napiše jasno brez nakladanja kako se obnesejo in obraba gum ,rad bi pa vedu ker jih je frend namontiral danes na Kawasaki mena street 1600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!