Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 18 minutami, Spasku pravi:

OK zdej ko sem prečital pol strani foruma o mitas ToF še vedno ne vem nič o gumah a je nekdo tukaj da jih ima montirane na motorju in da je naredu nekaj sto km da napiše jasno brez nakladanja kako se obnesejo in obraba gum ,rad bi pa vedu ker jih je frend namontiral danes na Kawasaki mena street 1600.

Potem pa ne vem kaj bereš :)

sem napisal jasno in glasno brez olepšav. Jurja mam prevoženih kmjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, KARMEN1 pravi:

Pred pol ure sem jo menjala :panic:.

Ljepoto kakvi su utisci sa ToF? 

Ja moje danas mijenjam!! ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, super!

Danes sem šla malo bolj lagano sportski, jutri jo bom sprobala B).

Zaenkrat deluje zelo dobro, drži na sigurno.

P.s. hvala za ljepoto. To je zame ali za gumo ??

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

Dobro, super!

Danes sem šla malo bolj lagano sportski, jutri jo bom sprobala B).

Zaenkrat deluje zelo dobro, drži na sigurno.

P.s. hvala za ljepoto. To je zame ali za gumo ?.

Ljepoto ide samo tebi!! 

 

Gume: tlak? Motor? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Tlak 2,8, Kawasaki Z900.

Je ok tako?

Perfektno!

 

nije li ti 2,9 bilo malo pretvrdo? 

Onako skakutavi zadnji dio motora? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Ne, ampak lahko malo spustim jutri. To mi je vulkanizer napumpal. 

Na 2,6?

Ne znam niti ja. 

Ja ću probati sa 2,5 .... Pa se onda igrati gore dolje 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, DAMI34 said:

Potem pa ne vem kaj bereš :)

sem napisal jasno in glasno brez olepšav. Jurja mam prevoženih kmjev.

 

57 minutes ago, DAMI34 said:

sem napisal jasno in glasno brez olepšav. Jurja mam prevoženih kmjev.

in kje si napisal utise o obrabi in obnašanju:?tko ko vožiš je že na kraju :lol1:???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Spasku pravi:

 

in kje si napisal utise o obrabi in obnašanju:?tko ko vožiš je že na kraju :lol1:???

V temi domači ljubljenčki. :)

ToF je dober mesec na tržišču. Šele nataknili smo jo. Jaz zapisujm vtise od prvega dne. Za prvomajske bo še dodatno 3-4 jurjev padlo na nji.

dvomim, da ima kdo od lastnikov že več kot Jurja prevoženega...no ta vikend bi znali kaj naklepat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prekinite osebno obračunavanje, ker bodo terme. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Update Touring Force po cca 500km , top asfalta (Kočevje - Petrinje) in vmes malo slabših delov do Delnic in do začetka jadranke :D

- Po normalnem asfaltu lima do kolena, do tačke, auspuha :D ...skratka zelo podobn kot SF+ in ji zaupam. Boljša je tut od Angel GT, z Roadsmart jajci se pa itak ne more primerjat :P ... Razlika nastane na tistem bolj slabšem asfaltu kjer začne kontrolirano zdrsavat ampak še vedno lepo drži...Še vedno pa spredej vozm SF+, ker ji zaupam na vseh podlagah in ToF spredej ne bi dal. Zadnja guma nej mičken zdrsava na slabših podlagah, spredna pa nej lima!! . 

Je pa cca 20-30% trša vožnja kot s SF+, tako da tlak mam 2.6-2.7 max in to s sopotnico. Ko bo motor še natovorjen s kufri bo pa guma v tistem svojem pravem okolju :)

Nataknu sem jo zarad prvomajske, Francije, Španije, Mallorce...potem dam nazaj SF+. ToF bom še vozil za vse daljše ture, ker dovoli kar močno dinamično vožnjo, predvidevam da zdrži cca 7k km, ker je boljša od Angel GT,(ki itak velja za top v svojem razredu) in ker je pocen!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prednja SF+ i zadnja ToF su na felgama. A felge su jos u autu. A auto dijeli garazu sa motorom!! 

Danas nije moglo vise! :)

 

Sutra se ciste kociona kljesta, osovine ... osovine se podmazuju i sve se montira tamo gdje mu je mjesto. 

U ponedjeljak probni krug. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, snecer pravi:

Pazi da ne se pregrejes. 

Da ne bo prislo do kakega topljenja sredice. 

a sada treba samo pricekati tko ce cenzurirati tvoj post. Mr. Jekyll ili Dr. Hyde?! 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guma sprobala Jadranko!

Odlično se je odrezala. Sem prou zadovoljna!!!!!!!!

@DAMI34, ti si diujak diujaški. Danes si me ogrožal, s svojo objestno vožnjo :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, kronik pravi:

a sada treba samo pricekati tko ce cenzurirati tvoj post. Mr. Jekyll ili Dr. Hyde?! 

evo akcija, Mr. Dami bo radiral :P

 

Updejt ToF po 1000km prevoženih. Temp. med 18-23C, 90% v dvoje, brez šparanja AC 150-160, ravnine (ne povem) avinki kot je sedlo. :P

Mase do senzorja je (5,3mm) sredina, z boki se nisem ubadal (guma 190/55/17), po 1000km je še 4,5cca mm. To pomeni okroglo 0,8 mm/1000km.

Pričakovana življenska doba pri meni med 6.500-7000km. :D manj kot sem upal ampak 2 jurja več od SF+

ps. lima lima v dvoje, solo pa obvezno tlak dol na 2,5-2,7

 

Pravkar, KARMEN1 pravi:

Guma sprobala Jadranko!

Odlično se je odrezala. Sem prou zadovoljna!!!!!!!!

@DAMI34, ti si diujak diujaški. Danes si me ogrožal, s svojo objestno vožnjo :ras:

žena je kriva, ona me je preganjala, kje smo se srečali?

Pa kak tlak imaš?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Direkt pred Paklenico, v enem levem ovinku. Sva si pomahala. Žena je bila čep prilepljena zadaj :eek:

Vulkanizer mi je tlak dal 2,8, lahko malo znižam.

Ker mi skoraj 600 km danes ni bilo dovolj, sem si še dala duška po mojih ovinkih, gor pa dol, gor pa dol :bounce:

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, KARMEN1 pravi:

Direkt pred Paklenico, v enem levem ovinku. Sva si pomahala. Žena je bila čep prilepljena zadaj :eek:

Vulkanizer mi je tlak dal 2,8, lahko malo znižam.

Ker mi skoraj 600 km danes ni bilo dovolj, sem si še dala duška po mojih ovinkih, gor pa dol, gor pa dol :bounce:

 

jako dobro poznati osjecaj :):)

A sada pocinje jedna nova era - zadnja ToF ( 2,5 )  prednja SF+ ( 2,3 )  obje nove i obje od danas na motoru. 

 

IMG_8878.JPG

IMG_8875.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je tisti občutek sreče, ko po skoraj 600 km vožnje,  moraš še drsati po ovinkih gor in dol, preden greš domov ?.

Če bi mi kdo rekel, greš sedaj nazaj v Paklo, bi mi rekla, čakaj samo, da spijem kavo in štart :panic:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Ja, to je tisti občutek sreče, ko po skoraj 600 km vožnje,  moraš še drsati po ovinkih gor in dol, preden greš domov ?.

Če bi mi kdo rekel, greš sedaj nazaj v Paklo, bi mi rekla, čakaj samo, da spijem kavo in štart :panic:

prijatelj i ja smo planirali napraviti da u petak odemo autom i prikolicom sa motorim do Senja. U subotu dva puta gore dolje i u nedjelju nazad. 

Na kraju je bilo 3x gore dolje u subotu i jos jednom u nedjelju. Tako da smo umjesto ujutro krenuli tek oko podneva prema sjeveru. 

 

u Zgb bi rekli nenadjebiv osjecaj

 

Sljedeci petak smo motorima na putu prema jugu. Prva noc ce nam biti u SLo negdje. Mozda cak i kod Marije u Spodnje Jezersko! 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

evo akcija, Mr. Dami bo radiral :P

 

Updejt ToF po 1000km prevoženih. Temp. med 18-23C, 90% v dvoje, brez šparanja AC 150-160, ravnine (ne povem) avinki kot je sedlo. :P

Mase do senzorja je (5,3mm) sredina, z boki se nisem ubadal (guma 190/55/17), po 1000km je še 4,5cca mm. To pomeni okroglo 0,8 mm/1000km.

Pričakovana življenska doba pri meni med 6.500-7000km. :D manj kot sem upal ampak 2 jurja več od SF+

ps. lima lima v dvoje, solo pa obvezno tlak dol na 2,5-2,7

 

žena je kriva, ona me je preganjala, kje smo se srečali?

Pa kak tlak imaš?

 

Mr. Dami je uletio klizecim neocekivano! 



Prednja SF+ mi nije izdrzala 7tkm. Tj. je ali je postala previse u spic! Tako da nije bila lijepa za voziti. 

Ja bih bio sa 5,5-6tkm presretan. 

 

Zene su uvijek krive :):)

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, kronik pravi:

prijatelj i ja smo planirali napraviti da u petak odemo autom i prikolicom sa motorim do Senja. U subotu dva puta gore dolje i u nedjelju nazad. 

Na kraju je bilo 3x gore dolje u subotu i jos jednom u nedjelju. Tako da smo umjesto ujutro krenuli tek oko podneva prema sjeveru. 

 

u Zgb bi rekli nenadjebiv osjecaj

 

Sljedeci petak smo motorima na putu prema jugu. Prva noc ce nam biti u SLo negdje. Mozda cak i kod Marije u Spodnje Jezersko! 

Mr. Dami je uletio klizecim neocekivano! 



Prednja SF+ mi nije izdrzala 7tkm. Tj. je ali je postala previse u spic! Tako da nije bila lijepa za voziti. 

Ja bih bio sa 5,5-6tkm presretan. 

 

Zene su uvijek krive :):)

da SF+ od 7-9kkm je bolj kriza :(

 

pred 33 minutami, vandrovec pravi:

Jebo vas Mitas, meni svake sdrže dva do tri godina...?

a mitaske, al kondomi?

Samprašam

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!