Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

2 hours ago, DAMI34 said:

Prva je nebistven podatek za ToF, bo pa zlahka 7-9. Večinoma delam po 9 z njo. Obraba vsaj pri meni v dvoje je manjša kot solo ali kot bi jo stalno drajsal po jadranki.

Meni boljša, boljši boki, malce trša sredica, zgradba trdota podobna, oblika tofa bolj okrogla, Gt je bolj položna.

Dela, dela, do Pakle suverena.

Da pa reces, da je Mitas boljsa kot Pirelli, potem si pa veliko slabsi motorist, kot mislis, da si. Ker gume še zdalec ne izkoristiš. Al si pa res placan, da hvalis Mitas brezmejno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, kronik pravi:

OK naviknuo si se vec na tu bol.To stanje u kojem se nalazis traje to kod tebe vec neko vrijeme jeli tako? 

 

Bullshit prosipas sam ovuda. A sada lijepo pronadji dio gdje pise tocno da ide tesko u zavoj! 
Prije ces pronaci da pise kako je potrebno malo vise snage...... ali razumijem ja tebe. treba znati razumijeti procitano. nije to svima lako.

tu gor navajajo da gre tof težje v ovinek, pri divji in objestni vožnji se najbrž to. ne opazi, pri vožnji z občutkom pa se zazna vsaka zadeva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, kronik pravi:

OK naviknuo si se vec na tu bol.To stanje u kojem se nalazis traje to kod tebe vec neko vrijeme jeli tako? 

 

Bullshit prosipas sam ovuda. A sada lijepo pronadji dio gdje pise tocno da ide tesko u zavoj! 
Prije ces pronaci da pise kako je potrebno malo vise snage...... ali razumijem ja tebe. treba znati razumijeti procitano. nije to svima lako.

Tebi najteže. Ne razumeš kaj si napisal.?? Za mene je više snage isto ko težko.?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, perry pravi:

Da pa reces, da je Mitas boljsa kot Pirelli, potem si pa veliko slabsi motorist, kot mislis, da si. Ker gume še zdalec ne izkoristiš. Al si pa res placan, da hvalis Mitas brezmejno.

 

pred 2 minutami, hajamoto pravi:

Tebi najteže. Ne razumeš kaj si napisal.?? Za mene je više snage isto ko težko.?

 

To sta je za tebe isto je razumnim ljudims razlicito. Nemas se potrebe vise sramotiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snečer pravi:

tu gor navajajo da gre tof težje v ovinek, pri divji in objestni vožnji se najbrž to. ne opazi, pri vožnji z občutkom pa se zazna vsaka zadeva

Najbolj se opazi v ovinkih pri hitri vožnji, ko motor ne gre v ovinek tako kot bi moral in če slediš nekoga, ki ima takšno znanje motoriranja kot ga imaš sam, ga boš v ovinkih zelo težko sledil. Sem imel občutek, da ne bom zvozil, zato sem ST gume odpikal. Po ravnini in pri počasni vožnji je vseeno, lahko voziš tudi Tigar ali Obeličevo. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

jugoslovansko bomo pisali? :)

Mi smo mel v osnovni šoli srbo-hrvaščino. Vi jugoslovanščino?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kronik pravi:

 

To sta je za tebe isto je razumnim ljudims razlicito. Nemas se potrebe vise sramotiti.

Ne razumem. Različno ni isto sploh razumnim. Laž pa vredanje je pa sramota. PIKA. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, bikez pravi:

Mi smo mel v osnovni šoli srbo-hrvaščino. Vi jugoslovanščino?

Ja sam imao i ruski i engleski!! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kronik pravi:

Ja sam imao i ruski!! 

Sem mislil, da ste imeli slovenščino

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, hajamoto pravi:

Ne razumem. Različno ni isto sploh razumnim. Laž pa vredanje je pa sramota. PIKA. 

Onda procitaj napisano sa razumijevanjem i nece biti problema. 

 

A ako je nesto potrebno pojasniti vrlo rado cu ti pomoci. I preko poruka odredjene konverzacijske intime radi. 

 

A sramota je i nekome stavljati krive rijeci u „usta“ . PIKA 

pred 1 minuto, bikez pravi:

Sem mislil, da ste imeli slovenščino

I slovenscino tukaj 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, bikez pravi:

Najbolj se opazi v ovinkih pri hitri vožnji, ko motor ne gre v ovinek tako kot bi moral in če slediš nekoga, ki ima takšno znanje motoriranja kot ga imaš sam, ga boš v ovinkih zelo težko sledil. Sem imel občutek, da ne bom zvozil, zato sem ST gume odpikal. Po ravnini in pri počasni vožnji je vseeno, lahko voziš tudi Tigar ali Obeličevo. 

meni ni vseeno, razlike pa občutno zaznam že pri turistični vožnji, torej kako pade, udobje, vodljivost

jugo gum pa ne bi imel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

meni ni vseeno, razlike pa občutno zaznam že pri turistični vožnji, torej kako pade, udobje, vodljivost

jugo gum pa ne bi imel

Probaj Michelin Pilot Power 2CT. Guma poceni, SS guma, na cestaku sem z njo naredil še vedno 8kkm, pa nisem šparal, tudi iz semaforja ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ovinke je treba vježbat :whistle:.

In tudi če voziš po omejitvah, te zna kakšen lepo presenetiti. Lahko izgleda še tako lep in nedolžen, pa te že samo malo čuden naklon ali minimalna napaka na asfaltu, kar hitro potegne v maline. Predvsem, če zmrzneš in namesto, da bi motor dol vrgel, poskušaš bremzat.. In če ne zaupaš sebi, motorju in gumam, greš pa pa :blush:

Po ravnem zna vozit vsak, ki je opravil izpit. Nekateri pa tudi to ne :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če voziš smo ene in iste ovinke, potem te nova cesta lahko preseneti. Treba je vježbat na kvaliteti, ne kvantiteti.

A tako pa spet ni kot pišeš, da bi pri normalni vožnji in izkušnjah že z minimalno napako letel ven. Poleg tega, če uporabljaš navigacijo, pokaže tudi ovinek, kar koristna zadeva, sploh po kakšnih zavitih cestah, ko se serpentina dovolj hitro ne vidi.

Sploh pa bi rad videl mojstra, ki vozi po omejitvah 90 serpentine. Vedno je treba vožnjo prilagodit vsem dejavnikom.

Še enkrat, če se normalno voziš, praktično ni nobenih presenečenj.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Snečer pravi:

pomeni pa slabše

to ne pomeni nic! 

 

to znaci samo ono sto sam napisao - potrebno je samo malo vise snage. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, kronik pravi:

to ne pomeni nic! 

 

to znaci samo ono sto sam napisao - potrebno je samo malo vise snage. 

torej močnejši motor? z več moči

  • Zmeden 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, kronik pravi:

to ne pomeni nic! 

 

to znaci samo ono sto sam napisao - potrebno je samo malo vise snage. 

Ni za ženske in dekleta? ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Ovinke je treba vježbat :whistle:.

In tudi če voziš po omejitvah, te zna kakšen lepo presenetiti. Lahko izgleda še tako lep in nedolžen, pa te že samo malo čuden naklon ali minimalna napaka na asfaltu, kar hitro potegne v maline. Predvsem, če zmrzneš in namesto, da bi motor dol vrgel, poskušaš bremzat.. In če ne zaupaš sebi, motorju in gumam, greš pa pa :blush:

Po ravnem zna vozit vsak, ki je opravil izpit. Nekateri pa tudi to ne :eek:

Glede na vreme, bi bilo boljše, če bi dala en nasvet, kaj naj deci skuhamo svojim ženam, da ne 

bodo cev dan sitne. ????

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Snečer pravi:

torej močnejši motor? z več moči

Kakve veze ima snaga motora sa okretnošću gume? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, kronik pravi:

Kakve veze ima snaga motora sa okretnošću gume? 

o neki snagi pišeš, kdo bi te razumel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, hajamoto pravi:

Koliko so ti plačali za to reklamo.?????

men so bajto na Gorenjskem podarili, Kroniku pa nov motor. V bistvu pa vsak ki podpiše, da bo gumo hvalil, dobi ob montaži liziko :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!