Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

12 minutes ago, Snečer said:

da ni sam na cesti? 

  A si ti samo v guzvi sred ljubljane? Rezija naprimer, turisticna sezona, lepi ovinki... V 30km bos srecal tri avte in deset motorjev...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25 minutes ago, DinDiin said:

Pac ma rad pospeske, kaj je slabega na tem? :) 

ne smeš!!! si nor?! :eek: :?;)

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snečer pravi:

da ni sam na cesti? 

Bikovo govno moraliziranje...

pred 34 minutami, jvalant pravi:

  A si ti samo v guzvi sred ljubljane? Rezija naprimer, turisticna sezona, lepi ovinki... V 30km bos srecal tri avte in deset motorjev...

Lepe ovinke najdeš na Mendell Pass-u  po domače Mendoli, S Italija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, GizmoFighter said:

Lepe ovinke najdeš na Mendell Pass-u  po domače Mendoli, S Italija.

O ja, ena lepsih cest.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vidim nobenega smisla v tem da na vsakem pospeševanju študiram ali bom zradiral gumo in prilagajam način vožnje na račun šparanja..vsi vozimo motor iz užitka in ne iz nuje,zato je fajn če lahko odmisliš ostale stvari. Normalno, da pa vse to stane in če nisi zadel na loto ali pa ti mama časti dva kompleta gum na leto,poskušaš naredit nek kompromis.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, DAMI34 pravi:

ja...guma je kriva :P

Hyper je mogoče tako zapisal, sam pa ve kje ga je zajebal.

zate ne k si diujak :P

 

MItas je zakon! Pri meni je bilo govora o Savi. Kriv sem pa izključno sam kar se je zgodilo. Vsak mora posledice nositi sam. Je pa takšne stvari dobro analizirati, saj se mogoče iz njih kaj naučiš...jaz sem se naučil, da pač 6 let starih gum ne vozim. Zdej ali je bila starost gume kriva za to kar se je zgodilo ne bomo vedeli nikoli. Vsaka šola pač nekaj stane in vse se zgodi z nekim razlogom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, HyperJack pravi:

MItas je zakon! Pri meni je bilo govora o Savi. Kriv sem pa izključno sam kar se je zgodilo. Vsak mora posledice nositi sam. Je pa takšne stvari dobro analizirati, saj se mogoče iz njih kaj naučiš...jaz sem se naučil, da pač 6 let starih gum ne vozim. Zdej ali je bila starost gume kriva za to kar se je zgodilo ne bomo vedeli nikoli. Vsaka šola pač nekaj stane in vse se zgodi z nekim razlogom.

Sj ne da koga kritiziram ,ampak mi ni jasno kako bi lahko guma na motorju ob normalni uporabi preživela 6 let..?? To je se za avto skoraj nemogoče,razen če stoji parkiran v garaži...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, suzuki1000r said:

Sj ne da koga kritiziram ,ampak mi ni jasno kako bi lahko guma na motorju ob normalni uporabi preživela 6 let..?? To je se za avto skoraj nemogoče,razen če stoji parkiran v garaži...?

Izi. Na enem jih mam ze 10 let. Na drugem menjam 2xsezono. En bajk je lahk sam za tavelke praznike. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Kugelschreiber pravi:

Izi. Na enem jih mam ze 10 let. Na drugem menjam 2xsezono. En bajk je lahk sam za tavelke praznike. 

eni k mate ... mate pa zato, ker mitaske kupujete :P 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, suzuki1000r pravi:

Ne vidim nobenega smisla v tem da na vsakem pospeševanju študiram ali bom zradiral gumo in prilagajam način vožnje na račun šparanja..vsi vozimo motor iz užitka in ne iz nuje,zato je fajn če lahko odmisliš ostale stvari. Normalno, da pa vse to stane in če nisi zadel na loto ali pa ti mama časti dva kompleta gum na leto,poskušaš naredit nek kompromis.. 

tudi jaz o tem ne študiram o gumi, dejansko se z gumo sploh ne obremenjujem pa čisto normalno drži in delam običajno kilometrino

bi me pa motilo, da če bi moral na vsakih 3000km šraufat kolesa dol in k vulkanizerju, k sreči teh težav nimam, ne z mitasko, ne z drugimi gumami

vožnjo pa vedni prilagajam, je veliko dejavnikov

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam nekaj dobrih voznikov, ki so padli zaradi zlizane gume. Zakaj? Ker, ko ti guma zahinavi, ti nobeno znanje ne pomaga več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, KARMEN1 said:

Poznam nekaj dobrih voznikov, ki so padli zaradi zlizane gume. Zakaj? Ker, ko ti guma zahinavi, ti nobeno znanje ne pomaga več.

Kdo je zahinavu, ce je bla guma zlizana?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je le nekdo ugotovil, na čigavi strani je krivda. Tudi za staro gumo je kriv voznik (lastnik) in ne guma. Valiti krivdo na staro ali zlizano gumo (nekdo drugi) je prodajanje buč. Kako pa je šlo do tistega ovinka, katerega je zelo na izi želel speljati? Se bo moral voznik kar nad seboj zamisliti. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bomo sedaj tukaj imeli sodne obravnave!

Jaz sem samo povedala, da je kar nekaj dobrih motoristov drselo po tleh, zaradi nelegalne gume. To je to!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, KARMEN1 pravi:

Ne bomo sedaj tukaj imeli sodne obravnave!

Jaz sem samo povedala, da je kar nekaj dobrih motoristov drselo po tleh, zaradi nelegalne gume. To je to!

slabi motoristi se pa še naprej vozijo, zanimivo res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

slabi motoristi se pa še naprej vozijo, zanimivo res

A lohk definiraš slabega motorista?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, GizmoFighter pravi:

A lohk definiraš slabega motorista?

če se navežem na to temo, tisti ki naredi več kot 3000km z mitasko, potem so še pa drugi kriteriji...

kontra tistim, ki veljajo za dobrega motorista, potem pa je tu še pravi motorist itd.

te hitro zmede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50 minutes ago, KARMEN1 said:

Ne bomo sedaj tukaj imeli sodne obravnave!

Jaz sem samo povedala, da je kar nekaj dobrih motoristov drselo po tleh, zaradi nelegalne gume. To je to!

Nič in nikogar ne obravnavam, še manj obsojam. Samo prosim, de nehaš širit neresnice. Padli so, zaradi neumnega obnašanja. 

 

 

Edit. Ker že vidim polpismeno napačno  interpretacijo, Poudarjam, da so se neumno obnašali. ne da so neumni. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Pozabit" de maš drate zunaj, pa zapeglat v ovink(e). To je zelo neumno obnašanje. Ker ljudje slabo pometamo pred svojim pragom, je  "guma kriva, je kr spustila". 

 

jok brate. i sestro. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Ne bomo sedaj tukaj imeli sodne obravnave!

Jaz sem samo povedala, da je kar nekaj dobrih motoristov drselo po tleh, zaradi nelegalne gume. To je to!

Seveda ne bodo priznali svoje zmote in napake. Torej, prodajanje buč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Snečer pravi:

če se navežem na to temo, tisti ki naredi več kot 3000km z mitasko, potem so še pa drugi kriteriji...

kontra tistim, ki veljajo za dobrega motorista, potem pa je tu še pravi motorist itd.

te hitro zmede

Se pravi kam zdej spadam? V slabega voznika, k sem prvič motor po prevoženih 60 000km+ vrhu po tleh? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HyperJack pravi:

Se pravi kam zdej spadam? V slabega voznika, k sem prvič motor po prevoženih 60 000km+ vrhu po tleh? :blush:

deli s 3000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!