Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

On 6/20/2019 at 2:17 PM, skalaprava said:

Razen za Terra force je potrebno sedaj čakati skoraj dva tedna.

Evo,jaz takoj prodam skoraj nove,500km,brez cakanja.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

to lahko samo podariš

kdo le kupi že nataknjene in zvožene

Mitaske???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Učer je blo ene 180km. 150km dežja, od tega 50km naliva u pičko materno, od suhega pa 15km avtoceste. Pa res nimam vec pripomb nad teraforcem. Ni blo prilike pobremzat, Luxa pravi da mu je bremzanje v ovinku pobiralo motor,  kar pomeni de te tud bol siroko odpelje, kar res ni fajn. Morde ga danes ruknem na cesto. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, Snečer said:

hehe, sploh take, ko so bile na gski montirane :)

Ce jih spravis na versaceta ti jih senkam.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kugelschreiber said:

Učer je blo ene 180km. 150km dežja, od tega 50km naliva u pičko materno, od suhega pa 15km avtoceste. Pa res nimam vec pripomb nad teraforcem. Ni blo prilike pobremzat, Luxa pravi da mu je bremzanje v ovinku pobiralo motor,  kar pomeni de te tud bol siroko odpelje, kar res ni fajn. Morde ga danes ruknem na cesto. 

Men ne sedejo,verjamem pa da so ali bodo marsikomu vsec.

1 minute ago, Snečer said:

že mam gor mitas

Te bi ti zdrzale 20k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, luxsa pravi:

Men ne sedejo,verjamem pa da so ali bodo marsikomu vsec.

Za koliko prodajaš te slabe gume, verjetno na starega GSa ne pašejo? Namen jih imam preizkusit, samo s prejšnjimi Mitaskami E-08 nisem bil zadovoljen. Dvomim, da so Terraforce precej boljše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, luxsa said:

100 eur,zadnja je 170-60-17

In prednja je tud 120, a ni? “star standard” je bil 110/ y-19 spredaj,  150/xy-17 zadaj. 

yr.no je tocno napovedal, in se je usulo. Po pravic, mam mal pun kurac dezja.

 

vsec vsec....Nic me ne moti. Vsec mi je cena in enostavnost dobave. Gledal sem roadsmart3, skor 2xcene? Scorpion trail 2 so mord naslednje, s trenutnim tempom jih letos ne bom vec menjal. :( Kar se obrabe tice, po 8000 je blo platno zunej, pa tud robov je blo bol malo. Sm mislil da take gume dlje drzijo.....cist mal vec k cestne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, vandrovec pravi:

Za koliko prodajaš te slabe gume, verjetno na starega GSa ne pašejo? Namen jih imam preizkusit, samo s prejšnjimi Mitaskami E-08 nisem bil zadovoljen. Dvomim, da so Terraforce precej boljše?

svetlobno leto od E--08....ni primerjave.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Bostjan L pravi:

Me prav zanima koliko pnevmatik so prodali na tej slovenski internetni trgovini? :)

 

1366269232_ScreenShot2019-06-28at09_17_44.png.463fbc4effe700673fb1ce177d1b6062.png

Bartog?

To je pri njih,ja.

Ni jih na zalogi in jim kar tako eno ceno pc rukne ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje ste nabavili Touring Force, konec meseca bi rabil zadnjo (160/60 r17) priporoča kdo kakšno stran? Trenutno jih imajo samo na Liderpnevmatik. 

Če spredaj ostanem na Sportforce + ni kakšne večje težave ne? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thetruetheory pravi:

Kje ste nabavili Touring Force, konec meseca bi rabil zadnjo (160/60 r17) priporoča kdo kakšno stran? Trenutno jih imajo samo na Liderpnevmatik. 

Če spredaj ostanem na Sportforce + ni kakšne večje težave ne? :P

nikakvih problema sa mijesanjem SF+ naprijed i ToF nazad. 

imali smo moje gume i ja ugodnih 41xx km zajedno! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, thetruetheory said:

Kje ste nabavili Touring Force, konec meseca bi rabil zadnjo (160/60 r17) priporoča kdo kakšno stran? Trenutno jih imajo samo na Liderpnevmatik. 

Če spredaj ostanem na Sportforce + ni kakšne večje težave ne? :P

Dokler je prva mehkejsa od zadnje nebo problema. Treba je samo imeti v glavi, da se ne segrejeta obe isto hitro.

  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, DinDiin said:

Tut to je bl larifari, mogoce divjakom to prov pride :)

Prov.

Js bom pa se naprej trdil da ce mi malo odnese zadnjo gumo jo bo ze elektronika ujela, pr prvi gres pa sam po tleh oziroma dobis crtico na gatah :P 

Jaz bi zmeraj dal prvo gumo boljso kot zadnjo. Oziroma bolj sportno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem zamenjal in sprobal danes ToF.

Zadeva gre do roba (ajd ene 2-3 mm je ostal), feedback je super, oprijem tudi. Zaenkrat zgleda super guma napram T30(1) al pa BT023 katere sem fural 11 let :D

Kilomerina bomo pa vidli, sam z mojim stilom računam na 12kkm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat je nekdo komentiral, da kako lahko med vožnjo opazimo vklapljanje TCSja .. ne vem, no, meni na tracerju to kar v oko pade, pa kak koli dinamično vozim .. ne rečem, da vsak prižig opazim, ampak če se skoz ovinke večkrat pojavi, pa pač opaziš ..

No, v glavnem, pri SF+ TCSja ni (oziroma zelo redko), pri ToF pa se kar prižiga. En razlog več, zakaj spredaj ostajam na SF+. RS3 in AngelGT prav tako prižigata TCS ..

vlcsnap-2019-06-29-18h28m00s272.png

vlcsnap-2019-06-29-18h38m07s893.png

Da, pulim iz ovinka, vem kaj delam .. prepuščam TCSju .. sicer pa je vse po omejitvah, tako da: :twak:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Tex said:

Enkrat je nekdo komentiral, da kako lahko med vožnjo opazimo vklapljanje TCSja .. ne vem, no, meni na tracerju to kar v oko pade, pa kak koli dinamično vozim .. ne rečem, da vsak prižig opazim, ampak če se skoz ovinke večkrat pojavi, pa pač opaziš ..

No, v glavnem, pri SF+ TCSja ni (oziroma zelo redko), pri ToF pa se kar prižiga. En razlog več, zakaj spredaj ostajam na SF+. RS3 in AngelGT prav tako prižigata TCS ..

vlcsnap-2019-06-29-18h28m00s272.png

vlcsnap-2019-06-29-18h38m07s893.png

Da, pulim iz ovinka, ampak vse po omejitvah .. vem kaj delam, prepuščam TCSju .. tako da :twak:

Js.. 

Kurac js s svojimi 190+ ne vidim direktno na dashboard:lol1:

Ne sej ne, sem se zanalasc vozil po ridah pa opazoval lucko.. Tudi na S22 jo kar lepo priziga. Samo ce nism pozoren je ne dojamem.

Zanimivo na prvi sliki da jo pri tako blagem ovinku ze naziga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!