Jump to content
  • Sign Up
  1. thetruetheory

thetruetheory

2. bojc84

bojc84

3. tomaz69

tomaz69

4. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jskrablin
      Malo pa so ga živci zmatrali v prvi vožnji... ne bi se rabil lih tako gnati za Coldenhoffom na začetku. Sam kdo se bo tega spomnil čez leto ali dve, nihče. Prvak na nivoju vseh ostalih iz HRC - pomoje se večini ljudi niti od daleč ne sanja kak uspeh je to.
    • Andrejcer
      Isto se je meni dogajalo pri Tracerju 900 letnik 2016, verigo sem pa redno čistil in mazal. Pri XSR 700 letnik 2017 je veriga še vedno, kot nova, vse gumice na mestu, +8k prevoženih.  
    • Roger G. Jagger
      Tebe ze od predlani nisem videl....sploh pa do letos to ni bil problem!  
    • jskrablin
      En krog Lj, Vrhnika, Unec, Rakov Škocjan, Unec, Pokojišče, Vrhnika, Lj včeraj. Nekaj čez 100km za sprostitev. Kolker le gre po makedamih seveda. Obenem sem malo računal še porabo tegale vibratorja... nazadnje sem ga nalil do vrha (28 litrov kesl), včeraj je kazal na bencinski ~ 360km in not je šlo 19 litrov bencina. Se pravi tam okoli 400 km brez skrbi, pol pa je počasi treba začeti misliti na bencinsko, če sem kje malo bolj bogu iza nogu. Očitno blizu 500 km/kesl dosega pri teh mopedih kr realno pričakovati. 690 prej pa lučka pri 180 km  🤦‍♂️
    • DAMI34
      to je znak, da bo ščasoma ketna šla po gobe. Verjetno bo še kako tesnilo šlo počasi. Ni pa panike, da bi rabil nujno menjati, gladko še kakih 10 jurjev prevoziš. Tam, kjer bo x ali o ring izpadel (ne ga trgat ven, sam odreši, kar štrli) bo postala trda kot pravijo zgoraj fantje. Jaz sem taka mesta, malo bolj pogosto pral s petrolejem, da se je zmehčal člen.
  • Similar Content

• Snečer
      By Snečer
      Navodila:
      V posameznem vprašanju je možen 1 odgovor, odgovor je moč večkrat spremeniti (klik nazaj na anketo). Imena glasovalcev so javna. Dovoljen je samo opis vožnje, solo, v dvoje, poleti pozimi in način...vse ostalo, razna citiranja, jokanja, frustracije bo brisano!!
      Če kdo smatra, da anketa ni pravilna lahko ustvari novo, svojo.

Dami

S prvim setom sem naredil 12k+, z drugim pa 9k+, ko je sprednja dobila bulo in sem preventivno menjal.
      Verjetno obkrožim zadnjo, ker bi tudi šlo čez 10k.
      Pišem za zadnjo, ker prednja je po mertivah za 20k+.
      Vožnja solo z zmerno prtljago in zmerno težo šoferja. Sama vožnja pa dinamična, vendar pretežno zaviranje z motorjem in brez naglih manevrov, veliko AC do v povprečju brzina 115kmh.
      Motor Kawasaki z Wilbers vzmetenjem.
    • Dr_Jakob
      By Dr_Jakob
      Hej!

Naš domač tank, Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD potrebuje dobrega mehanika. Napaka v pogonih, kar je v osnovi najslabše, kar je lahko. K uradnem, ki je zadevo v osnovi zaj**al, ne grem več. Pozna kdo kakega majstra, ki se spozna na terence, posebej na Mitsubishije?
    • Samo Brodnik
      By Samo Brodnik
      Živjo!

A mi lahko kdo priskrbi uradne podatke na koliko tlaka se morajo polniti dunlop roadsmart pnevmatike, ker se menda vsake pnevamatike polnijo z drugačnim tlakom? Sem prebrskal že hudiča in pol, pa mi jih vsi samo ponujajo, o tlaku pa ne duha ne sluha. Prav tako ne najdem njihovega vodnika.

Hvala in lp,

Samo
    • hotschko
      By hotschko
      Ali kdo kaj ve o tem, da Sava dela tudi gume za motorje ... imeli naj bi namrec cel program gum za motorje, so celo sponzorji neke dirklane ekipe in bojo letos imeli štant na IMOT-u ... :?: :?: :?: Kdo kaj slišal ?? Tipi in modeli gum, cene ... ??
    • Tuono 007
      By Tuono 007
      Zanimajo me tehnični podatki za HONDO CBF 600.
      Ali bo možno motor kupiti tudi v Sloveniji. Cena !?
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!