Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

pred 19 minutami, ukica pravi:

Pust italjane izven mitas teme. Da nebo kdo na italjana nataknu mitas..:lol1:

 

Pred kaficom ne zgleda dobr..:lol1:

Ker slučajno prebiram italijanske forume vem da kar imajo Sf+ pa celo zadovoljni so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, DAMI34 said:

Ker slučajno prebiram italijanske forume vem da kar imajo Sf+ pa celo zadovoljni so.

Italjanske motorje.. ne spagetarje. :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Roger G. Jagger said:

?? + Mitas ?

?

 

Obvezno SC, vozena par krogov po pisti. 

Tko usi v gostilni misljo da si d(i)rkac prve klase!! :) 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, krucymucy pravi:

Utekavam na deznem mopedu mitasko in pizdim nad sprednjo roadsmart 2...

 

Ne ena ne druga ni primerna za objestno voznjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DinDiin pravi:

Saj tudi objestna voznja ni primerna za na cesto.... Kaj pa zdej? :)

Zakaj pol kdaj peljes nad omejitvijo in poizkusas uporabiti ves placan profil gume in hrati ne obisces piste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Ne ena ne druga ni primerna za objestno voznjo....

V bistvu, če skupaj potegnem, potem vsi ti osebki, ki vozijo MItaske, imajo srečo ob vseh svojih objestnih vožnjah, da so sploh še migajoči? Tebi so se očitno nekako zamerile oz. od kod jemlješ ves ta gnev in prepričanje, da je Mitas po domače za en kurac guma.

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, sesir pravi:

Zakaj pol kdaj peljes nad omejitvijo in poizkusas uporabiti ves placan profil gume in hrati ne obisces piste...

Hmm, težko tole drži vodo, bi rad videl majstra na cesti tipa Jezersko itd., ki ne pokoristi celotnega profila vsaj zadnje gume in hkrati ob tem vozi po omejitvi? Skoraj težko...

Popravljeno . Popravil GizmoFighter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, GizmoFighter pravi:

Hmm, težko tole drži vodo, bi rad videl majstra na cesti tipa Jezersko itd., ki ne pokoristi celotnega profila vsaj zadnje gume in hkrati ob tem vozi po omejitvi? Skoraj težko...

90 preko serpentine zmorejo samo najstarejši člani na MSju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, GizmoFighter pravi:

Hmm, težko tole drži vodo, bi rad videl majstra na cesti tipa Jezersko itd., ki ne pokoristi celotnega profila vsaj zadnje gume in hkrati ob tem vozi po omejitvi? Skoraj težko...

Nisi gledu posnetkov od SNECIJA???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, GizmoFighter said:

V bistvu, če skupaj potegnem, potem vsi ti osebki, ki vozijo MItaske, imajo srečo ob vseh svojih objestnih vožnjah, da so sploh še migajoči? Tebi so se očitno nekako zamerile oz. od kod jemlješ ves ta gnev in prepričanje, da je Mitas po domače za en kurac guma.

Sesir ima na skuterju ceske mitas gume in iz tega vlece da so zanic.

Sem mu ze napisal enkrat da sem tudi jaz nad dunlop loparjem pizdil in ga zlomil, pa ne vlecem vzorednic z loparjem in gumami. 

3 hours ago, sesir said:

Ne ena ne druga ni primerna za objestno voznjo....

Jaz pocasi vozim. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni ptički so mi povedali, da neverni Tomaži ne verjamejo, da lahko ženska v letih,20190430_141343.thumb.jpg.754bdcab87f05ca801a6cf863b3aee96.jpg z Mitas pride do roba.

P,s.: slika ni fake, motor je moj, nihče, razen mene, ga ne vozi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, KARMEN1 pravi:

Eni ptički so mi povedali, da neverni Tomaži ne verjamejo, da lahko ženska v letih,20190430_141343.thumb.jpg.754bdcab87f05ca801a6cf863b3aee96.jpg z Mitas pride do roba.

P,s.: slika ni fake, motor je moj, nihče, razen mene, ga ne vozi :whistle:

vsak lahko pride če nepravilno voziš, eni pri isti brzini vse podrsajo, drugi normalno

na fotki ne vidim nič posebnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, Snečer said:

vsak lahko pride če nepravilno voziš, eni pri isti brzini vse podrsajo, drugi normalno

na fotki ne vidim nič posebnega

Prvo, Zakaj ženski  kvariš veselje? in drugo, kašne posebnosti ti pričakuješ? Kaj naj bo posebnega na civilno voženi gumi? Če kdo prlima gumo k jo je pelal na pas mater pa se snameš s pantov.....

 

De ST gume super servisirajo vse poprečne bajkerje, in de so na vrh glave zadost dobre in hitre, za nameček pa še bol prijazne, govorim že deset let, pa se mi folk smeje. Zdej ko je mitas fuknu vn ST gumo je pa to odkritje tople vode. 

 

vem de si večina folka misli de so res spešal in posebni, mega zahtevni in super previdno hitri...de samo najbolše lahk poskrbi za njih, ....ampak...resnica je drugačna. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker mora prcati kjerkoli, kogarkoli, v zvezi s čimerkoli...........sploh ni pomembno, katera tema je, glavno, da on nabija in se s tem hrani.

Meni je človeka kar škoda, ker ima tako nesrečen lajf, da ni sposoben navezovati stikov na kakšen drugi, malo manj odvraten način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Zakaj pol kdaj peljes nad omejitvijo in poizkusas uporabiti ves placan profil gume in hrati ne obisces piste...

Sam jest ne vem kako nam sploh uspe preživeti na Mitaskah, majkemi :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, KARMEN1 pravi:

Ker mora prcati kjerkoli, kogarkoli, v zvezi s čimerkoli...........sploh ni pomembno, katera tema je, glavno, da on nabija in se s tem hrani.

Meni je človeka kar škoda, ker ima tako nesrečen lajf, da ni sposoben navezovati stikov na kakšen drugi, malo manj odvraten način.

no videoposnetek pokaži

al kaj je poanta fotke neke gume pred gostilno

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Snečer said:

no videoposnetek pokaži

 

 

Zahtevn postajaš. 

 

al kaj je poanta fotke neke gume pred gostilno

 

de ni u garaži, k moj. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Kugelschreiber pravi:

Prvo, Zakaj ženski  kvariš veselje? in drugo, kašne posebnosti ti pričakuješ? Kaj naj bo posebnega na civilno voženi gumi? Če kdo prlima gumo k jo je pelal na pas mater pa se snameš s pantov.....

 

De ST gume super servisirajo vse poprečne bajkerje, in de so na vrh glave zadost dobre in hitre, za nameček pa še bol prijazne, govorim že deset let, pa se mi folk smeje. Zdej ko je mitas fuknu vn ST gumo je pa to odkritje tople vode. 

 

vem de si večina folka misli de so res spešal in posebni, mega zahtevni in super previdno hitri...de samo najbolše lahk poskrbi za njih, ....ampak...resnica je drugačna. 

 nihče ne odkriva tople vode. Tudi na GTju je oem guma Angel Gt, št segment, ampak dokaj športen. Če se pa na hypersport gumi bolje počutim, se pa raj z njo vozim, tudi na račun kilometrov.

Debata konkretno o sf+ s trdo sredico je stara verjetno kot tale tema. In da ToF je dobra, precej dobra, sploh za 2 osebi. Če me vprašaš pa za solo vožnjo bom pa brez premisleka odgovoril SF+.

Sedaj, če grem na 4 jurje dolgo pot, kjer bo veliko drajsanja naravnost, ja potem pa je že pametno dati nekaj kar ima tršo sredico.

Tak da to ni neko odkritje, je pa dobro za mitas fane, ki so to že dolgo želeli.

Pa še nekaj, peljal sem kar nekaj st pnevmatik, nekatere so dosegle celo super kilometre, a veselja ni bilo takega kot je na tofu. Žal pa lahko že hitro povem, da tudi s tofom ne bo ravno nekega veselja pri kilometrini :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!