Skoči na vsebino

MITAS pnevmatike


vonAxl
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

anketa o doseženih kilometrih z Mitas cestno pnevmatiki (SF+ in ToF) ANKETA

Svetovani tlaki (glej spodaj razpredelnico) 

ali poišči na MITAS strani: MITAS

 

Mitas-Recommended-inflation-pressures.pdf

Priporočene objave

Ob 2. 5. 2019 ob 10:39, Snečer pravi:

če bi meli @mitas.si v mailu, pol bi se lahko menli :)

Pa sem vprašal na mitas naslov, za 160/60 17.

Bo ok zdaj?

 

C2D82FCC-56CE-4A2B-832C-EDF10AADB0AD.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, rookie007 pravi:

Pa sem vprašal na mitas naslov, za 160/60 17.

Bo ok zdaj?

 

C2D82FCC-56CE-4A2B-832C-EDF10AADB0AD.png

to pa je sedaj dokaj uraden odgovor, torej 20.05. grejo na linijo, pomeni, da jeseni bodo ziher :) 

kaj bi bil razlog...da imajo dimenzijo 160 lažji motorji, ki nimajo težave z obrabo in lahko shajajo s sf+ ? :) 

 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snečer said:

kaj bi bil razlog...da imajo dimenzijo 160 lažji motorji, ki nimajo težave z obrabo in lahko shajajo s sf+ ? :) 

 

Slab poizkus. TDM je krava, ima 160 pnevmatiko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

to pa je sedaj dokaj uraden odgovor, torej 20.05. grejo na linijo, pomeni, da jeseni bodo ziher :) 

kaj bi bil razlog...da imajo dimenzijo 160 lažji motorji, ki nimajo težave z obrabo in lahko shajajo s sf+ ? :) 

 

razlog?

Najbrž imajo podatke katere dimenzije največ prodajo (al pa še kak tehničen problem, detajl)

Vsaj men se zdi da je 180 dimenzija najbolj razširjena. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34

Daj razloži folku, ker vsak plane na novo liziko ko froc, da za tovrstne debate obstaja tema Vožnja in kar nekaj podtem na to temo. O tehnikah, klinčkanju kdo ja, kdo ne, šmirgl papirju, kotnih brusilkah, robovih, kantah, egu,...lahko debatira-mo-jo tam. Naj se tukaj podaja vtise okoli Mitas gum...temu je tema namenjena?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, GizmoFighter pravi:

@DAMI34

Daj razloži folku, ker vsak plane na novo liziko ko froc, da za tovrstne debate obstaja tema Vožnja in kar nekaj podtem na to temo. O tehnikah, klinčkanju kdo ja, kdo ne, šmirgl papirju, kotnih brusilkah, robovih, kantah, egu,...lahko debatira-mo-jo tam. Naj se tukaj podaja vtise okoli Mitas gum...temu je tema namenjena?.

bom kar pobrisal. Razložil si že ti!!

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebral sem kar nekaj 10 strani te teme pa se na podlagi podanih podatkov ne znam orientirat ali je Mitas ok.guma ali ne. Prevladuje pozitivno mnenje,vendar nekaj posameznikov tudi kritizira,kar je logično saj ne more bit za vse dobro ali slabo.. dejstvo je da se mnenja podajajo med cca.10-15 udeleženci na forumu. Večina teh mislim da te gume tudi dejansko uporablja,oziroma ima izkušnje z njimi. Glede na napisano so bolje argumentirani pozitivni vtisi kot negativni. Negativna mnenja se mi zdi da temeljijo bolj na predsodkih,kot pa na dejansko slabih izkušnjah. A se je dejansko komu zgodila situacija da je padel,oziroma doživel kakšno ekstremno slabo situacijo ki je bila posledica te gume...pa nimam v mislih posledic kakšne zelo agresivne vožnje,zaviranj ali pospeševanj iz ovinka.ampak težave ob neki normalni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, suzuki1000r pravi:

Prebral sem kar nekaj 10 strani te teme pa se na podlagi podanih podatkov ne znam orientirat ali je Mitas ok.guma ali ne. Prevladuje pozitivno mnenje,vendar nekaj posameznikov tudi kritizira,kar je logično saj ne more bit za vse dobro ali slabo.. dejstvo je da se mnenja podajajo med cca.10-15 udeleženci na forumu. Večina teh mislim da te gume tudi dejansko uporablja,oziroma ima izkušnje z njimi. Glede na napisano so bolje argumentirani pozitivni vtisi kot negativni. Negativna mnenja se mi zdi da temeljijo bolj na predsodkih,kot pa na dejansko slabih izkušnjah. A se je dejansko komu zgodila situacija da je padel,oziroma doživel kakšno ekstremno slabo situacijo ki je bila posledica te gume...pa nimam v mislih posledic kakšne zelo agresivne vožnje,zaviranj ali pospeševanj iz ovinka.ampak težave ob neki normalni vožnji.

da, preberi FB skupino Motoristi. :P tam so slišal da je nevarna.

ps. večinoma je izgovor, ko se kdo uleže da je kriva guma. Pa ni, bo kr voznik. 

SF+ in druge modele Mitas vozi veliko ljudi, ki ne sodelujejo tule na forumu. Se zgodi, da komu ne odgovarja, kar je normalno, ampak v 80% so vsi zadovoljni. In v taki grupi so tudi motoristi, ki so jo vozili po pisti, ki jo vozimo že nekaj let in v vseh pogojih (dež, mraz, vročina, pesek itd...)

Seveda, pa za še kak info bo potrebno prebrati mal več kot 10 strani. Marsikatera objava je argumentirana tudi s sliko.

Kar se mene tiče, jo vozim že na četrtem motorju, nekako sem celo sledil njen razvoj, namreč prvi modeli niso bili enaki sedanjemu. (porabil že več kot 10 kompletov)

Vozil sem tudi nekaj modelov drugih hypersport pnevmatik, pa nekih bistvenih razlik nisem zasledil, kvečjemu prednosti. Je pa tako, da vsako pnevmatiko moraš na lastni koži in lastnem motorju poiskusiti, da vidiš kako ti ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

da, preberi FB skupino Motoristi. :P tam so slišal da je nevarna.

ps. večinoma je izgovor, ko se kdo uleže da je kriva guma. Pa ni, bo kr voznik. 

SF+ in druge modele Mitas vozi veliko ljudi, ki ne sodelujejo tule na forumu. Se zgodi, da komu ne odgovarja, kar je normalno, ampak v 80% so vsi zadovoljni. In v taki grupi so tudi motoristi, ki so jo vozili po pisti, ki jo vozimo že nekaj let in v vseh pogojih (dež, mraz, vročina, pesek itd...)

Seveda, pa za še kak info bo potrebno prebrati mal več kot 10 strani. Marsikatera objava je argumentirana tudi s sliko.

Kar se mene tiče, jo vozim že na četrtem motorju, nekako sem celo sledil njen razvoj, namreč prvi modeli niso bili enaki sedanjemu. (porabil že več kot 10 kompletov)

Vozil sem tudi nekaj modelov drugih hypersport pnevmatik, pa nekih bistvenih razlik nisem zasledil, kvečjemu prednosti. Je pa tako, da vsako pnevmatiko moraš na lastni koži in lastnem motorju poiskusiti, da vidiš kako ti ustreza.

za FB pajace so tut oilerji smrtno opasni

 

tule se je pa treba smo klobučkovemu nabijanju ognit, ker ma lih tok veze z olagumami kot mitasgumami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je dolga 176 strani, ti pa si prebral samo nekaj 10. Ni čudno, da ne uspeš dobit prave slike od gume .. :kva2:

Vse OK, samo montirat pa gaaaas.. :OK:

1 hour ago, suzuki1000r said:

Prebral sem kar nekaj 10 strani te teme pa se na podlagi podanih podatkov ne znam orientirat ali je Mitas ok.guma ali ne. Prevladuje pozitivno mnenje,vendar nekaj posameznikov tudi kritizira,kar je logično saj ne more bit za vse dobro ali slabo.. dejstvo je da se mnenja podajajo med cca.10-15 udeleženci na forumu. Večina teh mislim da te gume tudi dejansko uporablja,oziroma ima izkušnje z njimi. Glede na napisano so bolje argumentirani pozitivni vtisi kot negativni. Negativna mnenja se mi zdi da temeljijo bolj na predsodkih,kot pa na dejansko slabih izkušnjah. A se je dejansko komu zgodila situacija da je padel,oziroma doživel kakšno ekstremno slabo situacijo ki je bila posledica te gume...pa nimam v mislih posledic kakšne zelo agresivne vožnje,zaviranj ali pospeševanj iz ovinka.ampak težave ob neki normalni vožnji.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Tex pravi:

Tema je dolga 176 strani, ti pa si prebral samo nekaj 10. Ni čudno, da ne uspeš dobit prave slike od gume .. :kva2:

Vse OK, samo montirat pa gaaaas.. :OK:

 

Kje mam pa čas brat 176 strani..???rajši kakšen krog nardim ,pa kavico kje na sončni terasici spijem z mojo drago...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, suzuki1000r pravi:

Prebral sem kar nekaj 10 strani te teme pa se na podlagi podanih podatkov ne znam orientirat ali je Mitas ok.guma ali ne. Prevladuje pozitivno mnenje,vendar nekaj posameznikov tudi kritizira,kar je logično saj ne more bit za vse dobro ali slabo.. dejstvo je da se mnenja podajajo med cca.10-15 udeleženci na forumu. Večina teh mislim da te gume tudi dejansko uporablja,oziroma ima izkušnje z njimi. Glede na napisano so bolje argumentirani pozitivni vtisi kot negativni. Negativna mnenja se mi zdi da temeljijo bolj na predsodkih,kot pa na dejansko slabih izkušnjah. A se je dejansko komu zgodila situacija da je padel,oziroma doživel kakšno ekstremno slabo situacijo ki je bila posledica te gume...pa nimam v mislih posledic kakšne zelo agresivne vožnje,zaviranj ali pospeševanj iz ovinka.ampak težave ob neki normalni vožnji.

ekstremne situacije se dogajajo v ekstremnih pogojih

tu gor imamo divjaka, ki mitasko uniči do kalupa pa ga še ni snelo

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Snečer said:

ekstremne situacije se dogajajo v ekstremnih pogojih

tu gor imamo divjaka, ki mitasko uniči do kalupa pa ga še ni snelo

A je pol guma dobra .....sam prašam ...sem pa vprašal in so mi razložil, da kalup baje ostane v fabrki, načeloma ga uporabnik nima kej rabt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Lipstick pravi:

A je pol guma dobra .....sam prašam ...sem pa vprašal in so mi razložil, da kalup baje ostane v fabrki, načeloma ga uporabnik nima kej rabt...

kje si vprašal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, Rogerg pravi:

 hyperjack sigurno ne hvali odkar je tak lep mopi razsu ?

ja...guma je kriva :P

Hyper je mogoče tako zapisal, sam pa ve kje ga je zajebal.

pred 16 minutami, Lipstick pravi:

A je pol guma dobra .....sam prašam ...sem pa vprašal in so mi razložil, da kalup baje ostane v fabrki, načeloma ga uporabnik nima kej rabt...

zate ne k si diujak :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar od mehanika v Krškem kjer sem zamenjal olje v vilicah na SX-u za gostejše.V kotu so stale nove Mitas TFo.. Takoj so mi padle v uč...? Na pogled res všečna guma guma. Resno razmišljam o nabavi,ker mi je trenutna Dunlop sportsmart pri prevoženih 3k km že skoraj zrela za odpis..pobralo sredino... konstantna vožnja v dvoje terja svoj davek... vseeno se mi zdi to dokaj malo prevoženih km. Res pa je da nisem pretirano pazil nanjo..Upam pa da bi z TFo prevozil vsaj kakšnih 2k več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, suzuki1000r pravi:

Ravnokar od mehanika v Krškem kjer sem zamenjal olje v vilicah na SX-u za gostejše.V kotu so stale nove Mitas TFo.. Takoj so mi padle v uč...? Na pogled res všečna guma guma. Resno razmišljam o nabavi,ker mi je trenutna Dunlop sportsmart pri prevoženih 3k km že skoraj zrela za odpis..pobralo sredino... konstantna vožnja v dvoje terja svoj davek... vseeno se mi zdi to dokaj malo prevoženih km. Res pa je da nisem pretirano pazil nanjo..Upam pa da bi z TFo prevozil vsaj kakšnih 2k več...

vprašaj mehanika zakaj ti tak žre gume, enim nam držijo. preko 10000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, suzuki1000r said:

Ravnokar od mehanika v Krškem kjer sem zamenjal olje v vilicah na SX-u za gostejše.V kotu so stale nove Mitas TFo.. Takoj so mi padle v uč...? Na pogled res všečna guma guma. Resno razmišljam o nabavi,ker mi je trenutna Dunlop sportsmart pri prevoženih 3k km že skoraj zrela za odpis..pobralo sredino... konstantna vožnja v dvoje terja svoj davek... vseeno se mi zdi to dokaj malo prevoženih km. Res pa je da nisem pretirano pazil nanjo..Upam pa da bi z TFo prevozil vsaj kakšnih 2k več...

Prevec ga zges po ravnem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!